ବୋମା ମାଡ
ବୋମା ମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
କଟକ: ବାଙ୍କିରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା । ଏହି ବୋମା ମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ଲାଗିରହିଛି ଉତ୍ତେଜନା । କଟକ ଜିଲ୍ଲା ବାଙ୍କୀ କନ୍ତପହଁରା ପଞ୍ଚାୟତ ଘୋଳପୁର ଗ୍ରାମରେ ପୂର୍ବ ଶତୃତାକୁ ନେ
Oct 24
LOOT
ଦୁଇ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟି ନେଲେ 3 ଲକ୍ଷ 20 ହଜାର ଟଙ୍କା
ବଲାଙ୍ଗିର : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ବୁଢିବାହାଲରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଲୁଟ୍। ବାଇକରେ 6 ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆସି ମାନସ ସାହୁ ଓ ସାଇରାମ ସାହୁଙ୍କଠାରୁ 3 ଲକ୍ଷ 20 ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସାଇରାମ ପାଟଣାଗଡ଼ ଆସି ଭାରତୀ
Oct 24
ବାଇକ ଜବତ
୨୫ଟି ଚୋରା ବାଇକ ଜବତ
କେନ୍ଦୁଝର: ଜବତ ହେଲା ଚୋରା ବାଇକ୍‌ । ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘଷିପୁରା ପୋଲିସ ଓ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ମିଳିତ ଚଢାଉ କରି ୨୫ ଟି ଚୋରା ବାଇକ ଜବଦ କରିଛନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଚୋରା ବାଇକ ସବୁ ଆନନ୍ଦପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅନେ
Oct 23
ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ
ବନ ବିଭାଗ ନାଁରେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ । ବନ ବିଭାଗ ନାଁରେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ମୟୂରଭଞ୍ଜ କପ୍ତିପଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଛିପୁର ଗାଁର ଗଜେନ୍ଦ୍ର ନାଏକ ଗତ 9 ତାରିଖରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଆଉ ଘରକ
Oct 23
ମାଙ୍କଡା ପଥର ଚାଲାଣ
ବେଆଇନ ମାଙ୍କଡା ପଥର ଚାଲାଣ , ୫ଟି ଗାଡି ଜବତ କଲା ବେଗୁନିଆ ପୋଲିସ
ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ବେଗୁନିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ମାଙ୍କଡାପଥର ଚୋରାଚାଲାଣକାରୀଙ୍କ ରାଜ୍ । ପଥର ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀମାନେ ବେଆଇନ ପଥର ଖଣି ଖୋଲି ଲୁଟୁଛନ୍ତି କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କାର ରାଜସ୍ବ । ଆଜି ବେଆଇ
Oct 22
ମାମଲା ରୁଜୁ
ଆଇନଜୀବୀ ମେହେନ୍ଦୀ ରେଜାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ
ଝାରସୁଗୁଡା: ସୋସିଆଲ ମଡିଆରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟପ୍ପଣୀ କରିବା ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା । ଝାରସୁଗୁଡାର ଆଇନଜୀବୀ ମେହେନ୍ଦୀ ରେଜାଙ୍କ ନାଁରେ ସ୍ଥାନୀୟ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ସେବା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ
Oct 22
ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ଯୁବତୀ
ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ମୟୂରଭଞ୍ଜର ଦୁଇ ଯୁବତୀ, 3 ଦଲାଲ ଗିରଫ
ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ରାଜ୍ୟରେ ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ । ମହାମାରୀର ଦୁଃସ୍ଥିତିରେ ଥିବା ପରିବାରଙ୍କୁ ଦେଖି ଟାର୍ଗେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଦେହ ଦଲାଲ୍ । ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଚାକିରିର ଲୋଭ । ଝିଅମାନେ ଘରୁ ଗୋଡ କାଢିବା ପରେ ଆଉ ପତ୍ତା ମିଳୁନ
Oct 21
କୋଟିପତି ଯନ୍ତ୍ରୀ
ଭିଜିଜାଲନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କୋଟିପତି ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ୬ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସହକାରୀ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପ୍ରଧାନ । ଆୟବର୍ହିଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢ଼ାଉ ହୋଇଛି । ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୬କୋଟି ୫୩ ଲକ୍ଷ ୮୬ ହଜାର ୭୧୦ ଟଙ୍କାର ଅଚଳା ଅଚ
Oct 21
କୋଟିପତି ଯନ୍ତ୍ରୀ
ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କୋଟିପତି ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ୬ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ
ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସହକାରୀ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପ୍ରଧାନ । ଆୟବର୍ହିଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢ଼ାଉ ହୋଇଛି । ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୬କୋଟି ୫୩ ଲକ୍ଷ ୮୬ ହଜାର ୭୧୦ ଟଙ୍କାର ଅଚଳା ଅଚଳ ସମ୍ପତ୍ତି ଠା
Oct 21