ମୃତ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲରେ ରହିବ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବାପା
ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବାପା
ମୃତ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲରେ ରହିବ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବାପା
କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବାପାକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ । ମୃତ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲରେ ରହିବ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ବାପା । କଟକ ପୋକ୍ସୋ ଅଦାଲତ 2018 ଡିସେମ୍ବର 25 ରେ କଟକରେ ଘଟିଥିବା ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା । ନିଜ ନାବାଳିକ ଝିଅଖକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପିଶା
ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା: ମୁହଁ ଖୋଲିବାରୁ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ
ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ
ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା: ମୁହଁ ଖୋଲିବାରୁ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ
ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସାହାସପୁର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା । ମୁହଁ ଖୋଲିବାରୁ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ତାରରେ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଟାୱାରରୁ ଚୋରି, ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
ଟାୱାରରୁ ଚୋରି
ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଟାୱାରରୁ ଚୋରି, ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
ନୟାଗଡ: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଟାୱାରରୁ ଚୋରି । 2ଜଣ ଚୋରଙ୍କୁ ଧରି ନିସ୍ତୁକ ଛେଚି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଖଣ୍ଡପଡା ଥାନା, ନୂଆଗଡିଆ ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଅଁରପଲୀ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ଗତକାଲ
ବେଆଇନ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ଭ୍ୟାନ ଜବତ, 40ରୁ ଅଧିକ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର
ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର
ବେଆଇନ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ଭ୍ୟାନ ଜବତ, 40ରୁ ଅଧିକ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର
ଭଦ୍ରକ: ବେଆଇନ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ଗୋରୁ ବୋଝେଇ 2 ଟି ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। 2 ଟି ପିକଅପ ଭ୍ୟାନରେ 40 ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଭୋର ସମୟରେ 16 ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ
ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼
ଗୁଳିମାଡ଼
ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼
ଯାଜପୁର: ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ । ଯାଜପୁର ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ନେଳିଆ ଠାରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ତିନି ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳିମାଡ ହୋଇଛି । ପମ୍ପର କର୍ମଚାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ନେଇ କାରରେ ଯାଉଥିବା ବେଳ
ସୁନ୍ଦରଗଡରେ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼
ସୁନ୍ଦରଗଡ
ସୁନ୍ଦରଗଡରେ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼
ସୁନ୍ଦରଗଡ: ସୁନ୍ଦରଗଡରେ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ । ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଆହତ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ହେଉଛନ୍ତି ରୋହିତ ବର୍ମା । ରୋହିତ ବର୍ମାଙ୍କ ଦେହରେ ବାଜିଛି ୨ଟି ଗୁଳି । ଘଟଣାରେ ସହଯୋଗ
କାଠ ଫାଳିଆ ଏବଂ ବେଲ୍ଟରେ ପିଟି ପିଟି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା
ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା
କାଠ ଫାଳିଆ ଏବଂ ବେଲ୍ଟରେ ପିଟି ପିଟି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା
ବ୍ରହ୍ମପୁର: କାଠ ଫାଳିଆ ଏବଂ ବେଲ୍ଟରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା । ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା ରମ୍ଭା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହୁମା କେଉଟ ସାହିରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ହୁମା ବଡ ସାହିର ଦଣ୍ଡପାଣି ବିଶ୍ୱାଳ । ସୂଚନା ମୁତାବ
ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ହେବ ଶୁଣାଣି
ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର
ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ହେବ ଶୁଣାଣି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦୀର୍ଘ ୧୯ ବର୍ଷ ପରେ ଓଡିଶା ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆଜି ହେବ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି । ୨୨ ବର୍ଷ ତଳେ ୧୯୯୯ ମସିହାରେ ବାରଙ୍ଗରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଲୋମହର୍ଷକାରୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଫେରିଛ
ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଲ୍ଲାରୁ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଝିଅର ବାପା ଥାନାରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ରାଉତରାୟ (୨୫ବର୍ଷ ) ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP