ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣର ନୂଆ ଫଣ୍ଡା, ପଣସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକରେ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ
ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣର ନୂଆ ଫଣ୍ଡା, ପଣସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକରେ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
କୋରାପୁଟ: ପଣସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ । ଚୋରା ଚାଲାଣ ଧରିଲା ପୋଲିସ । ଲମତାପୁଟ ଏବଂ ନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା । 2ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ଲମତାପୁଟ ପୋଲିସ । ତେବେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଗଞ୍ଜେଇର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍
ଅଞ୍ଜନା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : CBI ଦାଖଲ କଲା ଚୁଡାନ୍ତ ଚାର୍ଜସିଟ୍
ଅଞ୍ଜନା ମାମଲା
ଅଞ୍ଜନା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : CBI ଦାଖଲ କଲା ଚୁଡାନ୍ତ ଚାର୍ଜସିଟ୍
ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ CBI ଆଜି ତାର ଫାଇନାଲ ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ କରିଛି। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନ୍ ୨୨ ପରେ ଗିରଫ ହେବ ପରେ CBI ଟିମ୍‌ ତାକୁ ପଚରା ଉଚରା କରିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳକ
ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଲେ ପରେ ଯବାନଙ୍କ ଗଳାକାଟି କଲେ ହତ୍ୟା
ଯବାନଙ୍କ ହତ୍ୟା
ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଲେ ପରେ ଯବାନଙ୍କ ଗଳାକାଟି କଲେ ହତ୍ୟା
ମାଲକାନଗିରି: ଥମୁନି ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ। ପୁଣି ସୀମାରେ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ ରଚିଛନ୍ତି ମାଓବାଦୀ। ଛତିଶଗଡ଼ ସୁକମାରେ ଯବାନଙ୍କ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା। ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ 10ରୁ ଅଧିକ ସଶସ୍ତ୍
ସାମାନ୍ୟ ଅସାବଧାନ ହେଲେ ଠକିନେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜମାପୁଞ୍ଜି
ସାଇବର ଠକ
ସାମାନ୍ୟ ଅସାବଧାନ ହେଲେ ଠକିନେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜମାପୁଞ୍ଜି
ରାୟଗଡ଼ା: ରାଜ୍ୟରେ ମାତିଛନ୍ତି ସାଇବର ଠକ । ସାମାନ୍ୟ ଅସାବଧାନ ହେଲେ ଠକି ନେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜମାପୁଞ୍ଜି । ରାୟଗଡ଼ା ଗୁଣୁପୁରରୁ ଆସିଛି ଏମିତି ଏକ ଚିତ୍ର । ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଆସିଛ
ଆକ୍ଟିଭ ହେଲେଣି ଅଦୃଷ୍ୟ ଠକ
ଅଦୃଷ୍ୟ ଠକ
ଆକ୍ଟିଭ ହେଲେଣି ଅଦୃଷ୍ୟ ଠକ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲକଡାଉନରେ ବଢ଼ିପାରେ ସାଇବର ଅପରାଧ। ଅନଲାନ କାରବାର ଠାରୁ ହୋମ ଡେଲିଭରିରେ ଅଫର ଦେଇ ଲୁଟି ପାରନ୍ତି। ସତର୍କ କଲା କମିଶନରଟେ ପୋଲିସ। ଲକଡଡାଉନରେ ସୁଯୋଗ ନେଇ ସାଇବର ଅପରାଧୀ ଥୋପ ପକାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି। ମଦ ହେଉ କ
ଟ୍ରକ ଚାଳକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଦୁଇ ଗିରଫ
ଦୁଇ ଗିରଫ
ଟ୍ରକ ଚାଳକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଦୁଇ ଗିରଫ
ଅନୁଗୋଳ: ଲୁଟପାଟ୍ କରିବା ସହ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ କରି ଦୁଇ ଦୁର୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଗିରଫ। ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ଏନଟିପିସି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦିନ ହେବ ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟପାଟ୍ କରିବା ସହ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ କରିବା ନେଇ ୨ଜ
ଶ୍ୱଶୁରକୁ ପିଟିପିଟି  ହତ୍ୟା କଲା ବୋହୂ, ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ
ହତ୍ୟା କଲ ବୋହୂ
ଶ୍ୱଶୁରକୁ ପିଟିପିଟି  ହତ୍ୟା କଲା ବୋହୂ, ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଶ୍ୱଶୁରକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ବୋହୂ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ରାଜନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଯାଇଛି ଏହି ଘଟଣା। ପାରିବାରିକ କଳହରୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ୬୫ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧ ଶ୍ରୀନିବାସଙ୍କୁ ବେlହୂ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବ
ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
ଆତ୍ମହତ୍ୟା
ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନାରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ଡେସ୍କ କଠୋରୀ ଭିତରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ବେଲ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମୃତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରଙ୍ଗୀପୁ
1008 କିଲୋଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ
1008 କିଲୋଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
କୋରାପୁଟ: ପଣସ ବୋଝେଇ ଗାଡିରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ । କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ଏସଡିପିଓଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ମାଛକୁଣ୍ଡ ଥାନା ପୋଲିସ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି । ଏକ ଟ୍ରକରେ ପଣସ ପରିବହନ କରାଯାଉଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରାୟ 1008
Download Argus News App
close_btn