ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା ମହାମାରୀ
ମହାମାରୀ
ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା ମହାମାରୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୯ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୫୧କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥିସହି
ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରକ୍ରିୟା
ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରକ୍ରିୟା
ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରକ୍ରିୟା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରକ୍ରିୟା । ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିବ । ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ନମ୍ବର ଉଭୟ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍
ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଲେ ପରୀକ୍ଷା !
ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା
ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଲେ ପରୀକ୍ଷା !
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପାଇଁ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ ପ୍ରକାଶ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ଦାସ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ଆସିଛି । ଆମ ପାଖରେ ଅଧିକ ସାଧନ କିମ୍ବା ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ବୋର୍ଡ଼ ଏହ
ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ ନିମନ୍ତେ ପଦ୍ଧତି ଚୂଡାନ୍ତ
ମାଟ୍ରିକ
ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ ନିମନ୍ତେ ପଦ୍ଧତି ଚୂଡାନ୍ତ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ ନିମନ୍ତେ ପଦ୍ଧତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଛି। ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାକୁ ବିଚାର କରାଯାଇ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ। ନବମର ଷାଣ୍ମାସିକ, ବାର୍ଷିକ ପରୀକ୍ଷାକୁ ହିସାବକୁ ନିଆଯିବ। ନବମର ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଓ ଦଶମର ୬୦ ପ୍ରତିଶ
4 ମାସ ପାଇଁ ନିଟ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ
ନିଟ ପରୀକ୍ଷା
4 ମାସ ପାଇଁ ନିଟ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: 4 ମାସ ପାଇଁ ନିଟ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ । ଦେଶରେ ବଢୁଥିବା କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ନଜରରେ ନିଟ 2021କୁ ଅତି କମରେ 4 ମାସ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇଛି । ରବିବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ପରେ ଏହି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଦେଶର
ଜୁନ 3ୟ ସପ୍ତାହ ସୁଦ୍ଧା ସିବିଏସଇ ରେଜଲ୍ଟ
ସିବିଏସଇ
ଜୁନ 3ୟ ସପ୍ତାହ ସୁଦ୍ଧା ସିବିଏସଇ ରେଜଲ୍ଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜୁନ 3ୟ ସପ୍ତାହ ସୁଦ୍ଧା ସିବିଏସଇ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଏ ନେଇ ଗାଇଡଲାଇନ ଜାରି ହୋଇଛି। ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ 8 ଜଣିଆ ରେଜଲ୍ଟ କମିଟି ଗଠନ ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ହୋଇଛି। ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ 7
ଯୁକ୍ତ 2 ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ ଦାବିରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ
ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିକ୍ଷ
ଯୁକ୍ତ 2 ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ ଦାବିରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ
ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଯୁକ୍ତ 2 ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ ଦାବି । ଗଞ୍ଜାମ ଆସିକା ବିଜୁପଟ୍ଟନାୟକ ଛକଠାରେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ। ବିଭିନ୍ନ କଲେଜର ଶତାଧିକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଏକାଠି ହୋଇ ନାରାବାଜି ଦେବା ସହ ଆନ୍ଦୋଳ
ମେଡ଼ିକାଲରେ ଆଡ଼ମିସନ ନାଁରେ ଠକେଇ
ଠକେଇ
ମେଡ଼ିକାଲରେ ଆଡ଼ମିସନ ନାଁରେ ଠକେଇ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମେଡିକାଲ ଆଡମିସନ ନାଁରେ ଠକେଇ । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଆସିଲା ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ । ମେଡିକାଲରେ ନାଁ ଲେଖାଇ ଦେବାକୁ କହି 60ଲକ୍ଷ ଚଳୁ । ଠକେଇର ଶିକାର ହେବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲ
ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ 6998 ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ 6998 ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି ସଂକ୍ରମଣ । ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୬୯୯୮ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ନୂଆ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୪୦୫୪ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳ
Download Argus News App
close_btn