ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ୍‌,ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କଲା ଆୟକର ବିଭାଗ
ANURAG KASHYAP
ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ୍‌,ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କଲା ଆୟକର ବିଭାଗ
ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ୍‌ଙ୍କ ସମେତ ମଧୁ ମଣ୍ଟେନାଙ୍କ ଘରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଚଢାଉ କରିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହି ଚଢାଉ ଫେଣ୍ଟମ୍ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଚୋରି ଘଟଣାରେ କରାଯାଇଛ
ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅହାନ୍
AHAN SHETTY
ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅହାନ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅହାନ୍ ସେଟ୍ଟୀ , ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଏକଦମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଅହାନ୍ ଫିଲ୍ମ’ତଡପ’ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ୍ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିର
ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନର ମା’ ହେଲେ ହର୍ଷଦୀପ୍
HARSHDEEP KAUR
ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନର ମା’ ହେଲେ ହର୍ଷଦୀପ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ,କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପରେପରେ ପ୍ରସଂଶକଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି ଗାୟିକା ହର୍ଷଦୀପ୍ କୌର୍ । ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ହର୍ଷଦୀପ୍ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତ
ଆଜି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ
SHRADDHA KAPOOR
ଆଜି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ । ଆଜି ସେ ତାଙ୍କର ୩୪ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଏବଂ ମାସୁମ୍ ଅନ୍ଦାଜକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍ କରନ୍ତି । ତେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧ
ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି କେକ୍ କାଟିଲେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ
RAKHI SAWANT
ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି କେକ୍ କାଟିଲେ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବିଗବସ୍ ସିଜିନ୍‌-୧୪ ସରିବା ପରେ, ଏବେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନେ ପାର୍ଟି କରିବା ମୁଡ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଛୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରୁଛନ୍ତି
ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଫିଲ୍ମ’ଧମାକା’ର ଟିଜର୍
KARTIK AARYAN
ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଫିଲ୍ମ’ଧମାକା’ର ଟିଜର୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅଭିନେତା kartik aaryanଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ‘ଧମାକା’ର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ତ୍ତିକ୍ ଏକ ପତ୍ରକାର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମଟି ଡିରେକ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ରାମ୍ ମାଧବାନୀ
ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ! ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍
TIGER SHROFF
ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ! ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଜି ହେଉଛି ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ୨ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସେ ତାଙ୍କ ୩୧ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରସଂଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଢେର୍ ସାରା ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍
ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କଡା ଜବାବ୍ ଦେଲେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ
ANKITA LOKHANDE
ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କଡା ଜବାବ୍ ଦେଲେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ୍‌ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଅନେକ୍ ମାସ ବିତିଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ, ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଉଥିବା ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଆଜିବି ତାଙ୍କୁ ମନେପକାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିବି ଝୁରୁଛନ୍ତି ।
ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କୁ କପି କରି ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ
ANKITA LOKHANDE
ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କୁ କପି କରି ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଟିଭି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ Ankita Lokhande ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସବୁବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି , ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP