ତମନ୍ନା ଭାଟ୍ଟିଆଙ୍କ ସମର୍ ଲୁକ୍
TAMANNAAH BHATIA
ତମନ୍ନା ଭାଟ୍ଟିଆଙ୍କ ସମର୍ ଲୁକ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ସମେତ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ ପରିଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟ୍ଟିଆ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି ତମନ୍ନା । ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରୁହନ୍ତି । ନିକଟର
ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ! Ayesha Takia
AYESHA TAKIA
ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ! Ayesha Takia
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅଭିନେତ୍ରୀ Ayesha Takiaଙ୍କ ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ । ଆଜି ସେ ତାଙ୍କର ୩୫ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି ସତ,ହେଲେ ଆଜିବି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହି, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜ
ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍
JANHVI KAPOOR
ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏବେ ମାଳଦିପରେ ଛୁଟି କଟାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର । ସେଠାରେ ସେ ଭରପୁର ମଜା ନେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ହେଲେ ସେଠାରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ, ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି । ମାଳଦିପର ସୁନ୍ଦ
ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଏମିତି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ରାଜ୍
SHILPA & RAJ
ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଏମିତି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ରାଜ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତି ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି , ସବୁବେଳେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋ
ଟ୍ରୋଲ୍‌ର ଶିକାର ହେଲେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍
SARA ALI KHAN
ଟ୍ରୋଲ୍‌ର ଶିକାର ହେଲେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏବେ ପୁଣି ଥରେ କରୋନା ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରି ଚାଲିଛି । କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ଏବେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟା ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢି ଚାଲିଛି । ବଲିଉଡର ଅନେକ୍ କଳାକାର କରୋନ
ଘୁଞ୍ଚିଲା ଫିଲ୍ମ’ଥାଲାଇଭି’ର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍
KANGANA RANAUT
ଘୁଞ୍ଚିଲା ଫିଲ୍ମ’ଥାଲାଇଭି’ର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢିଚାଲିଛି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୁଣି କରୋନା କଟକଣା କଠୋର ହେବାରେ ଲାଗିଲାଣି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରୋନାର ପ୍ରଭାବ ସବୁଠାରୁ ବେଶି ପଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହାର ପ୍ରଭା
ବର-ବଧୂ ବେଶରେ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ। ଏବଂ ଦିଶା ପରମାର
RAHUL & DISHA
ବର-ବଧୂ ବେଶରେ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ। ଏବଂ ଦିଶା ପରମାର
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବିଗ୍‌ବସ୍ ସିଜିନ୍ ୧୪ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ସିଙ୍ଗର ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ। ସବୁବେଳେ କିଛି ନାଁ କିଛି କାରଣକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ଏବେ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟ। ଏବଂ ଦିଶା ପରମାରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚ
ପ୍ରେଗ୍‌ନେନ୍ସି ସମୟକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଦିୟା ମିର୍ଜା
DIA MIRZA
ପ୍ରେଗ୍‌ନେନ୍ସି ସମୟକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଦିୟା ମିର୍ଜା
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିୟା ମିର୍ଜା । ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେଗ୍‌ନେନ୍ସି ସମୟକୁ ବେଶ ଏନଜଏ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଏକ୍ସରସାଇଜ୍ ଏବଂ ଯୋଗର ଏକ କ୍ଲିପ
ହାତରେ ପିତାଙ୍କ ଆୱାର୍ଡ ! ଆଖିରେ ଲୋତକଧାର
IRRFAN KHAN
ହାତରେ ପିତାଙ୍କ ଆୱାର୍ଡ ! ଆଖିରେ ଲୋତକଧାର
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ କିଏ ବା ପସନ୍ଦ ନକରେ । ହୁଏତ ଏମିତି ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଥିବେ । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ହେଲ
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP