ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 468 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 123
CORONA
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 468 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 123
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 468 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। 468ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 82 ଜଣ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ 386 ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିର ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ମିଶା
ଆମ୍ବର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
MANGO
ଆମ୍ବର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଖରାଦିନରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ । ବିଶେଷ କରି ଶରୀରକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖିବା ପାଇଁ ,ସମସ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏହି ଦିନରେ । ଫଳ ମଧ୍ୟରେ ଆମ୍ବ ଏମିତି ଏକ ଫଳ, ଯାହା ଖରାଦିନରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୯ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
CORONA
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୯ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୯ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୩ ଲକ୍ଷ ୪୬ ହଜାର ୧୩୪ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 338 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 126
CORONA
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 338 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 126
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 338 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। 338 ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 48 ଜଣ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ 290 ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିର ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୩ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
CORONA
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୩ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୧୩୦୩ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୩ ଲକ୍ଷ ୪୪ ହଜାର ୮୨୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 451 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 117
CORONA
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 451 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ 117
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି 451 ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। 451 ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 91 ଜଣ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ 360 ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିର ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକ
ହେଙ୍ଗୁ ପାଣିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
HING WATER
ହେଙ୍ଗୁ ପାଣିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବ୍ୟଞ୍ଜନର ସ୍ୱାଦ ବଢାଇବା ସହିତ,ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ ହେଙ୍ଗୁ ପାଣି । ଏଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀ ଗୁଣ ଭରି ରହିଥାଏ । ଯାହା ଅନେକ୍ ରୋଗ ବେମାରୀକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତ
ଲବଙ୍ଗର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
CLOVES
ଲବଙ୍ଗର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀତା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ପ୍ରତେକ୍ ଭାରତୀୟଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରେ ମସଲା ଜାତୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ, ଲବଙ୍ଗ ନିଶ୍ଚୟ ସାମିଲ ରହିଥାଏ । ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟଞ୍ଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲବଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ । ଏହା କେବଳ ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱା
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୩୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
CORONA
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୩୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୩୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୩ ଲକ୍ଷ ୪୨ ହଜାର ୫୭୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP