Mon, May 23, 2022 | BHUBANESWAR 34.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

International Breaking News, Latest International News | Argus News

pm modi in japan live updates pm modi arrives in tokyo for quad summit
ଜାପାନ ଗସ୍ତ
ଦୁଇ ଦିନିଆ ଜାପାନ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁଇ ଦିନିଆ ଜାପାନ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ଟୋକିଓରେ ପହଁଞ୍ଚିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି। ଟୋକିଓରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭବ୍ୟ ସ୍ବଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ଗସ୍ତ ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ବା
human interest news women earn bachelor's degree at 82
ସଫଳତା
ସମସ୍ତଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନିଜ ଅନୁସାରେ କାମ କର ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ
ଅର୍ଗସ ନ୍ୟୁଜ୍‌: ସତରେ ପାଠ ପଢିବାର କିଛି ବୟସସୀମା ନଥାଏ। ପାଠପଢିବାକୁ ହେଲେ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ବାଧକ ସାଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ବୟସ ନୁହେଁ। ଏହି ଉକ୍ତକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଆମେରିକା ଓ୍ୱାଶିଂଟନ୍‌ ଡିସିର ବାସିନ୍ଦା ମା
PM Modi In Japan For Quad Summit
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
ଆଜି ଜାପାନର ଟୋକିଓରେ କ୍ୱାଡ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ଜାପାନର ଟୋକିଓରେ କ୍ବାଡ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଏଥିପାଇଁ ରବିବାର ସଧ୍ୟାରେ ଟୋକିଓ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । କ୍ବାଡ ହେଉଛି ୪ଟି ଦେଶ ଭାରତ, ଆମେରିକା, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
t20 team india
ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍
ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଟି-୨୦ ଓ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ । ଟ୍ଵି-୨୦ ସିରିଜରେ କେ.ଏଲ୍. ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ଵ । ଟିମରେ ଋତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ୍, ଈଶାନ କିଷାନ, ଦୀପକ ହୁଡ୍ଡା ସାମିଲ୍ । ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ଦୀନେ
Oil prices
ତୈଳ ଦର
ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ବଡ ଆଶ୍ବସ୍ଥି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ୧ ଲକ୍ଷ ୬୧ ହଜାର କୋଟିର କ୍ଷତିକୁ ଖାତିର ନକରି ପେଟ୍ରୋଲ ଉପରୁ ୮ ଟଙ୍କା ଡିଜେଲ ଉପରୁ ୬ ଟଙ୍କା ଉତ୍ପାଦ ଶୁଳ୍କ ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଲିଟର ପିଛା ୯ ଟଙ୍କା ୫୦ ପଇସା, ଡିଜେଲ ୭ ଟଙ୍କା କମିଛ
International Day for Biological Diversity
ଜୈବ ବିବଧତା ଦିବସ
ଆଜି ଜୈବ ବିବଧତା ଦିବସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ମେ ୨୨ବିଶ୍ବ ଜୈବ ବିବିଧତା ଦିବସ । ପୃଥିବୀରେ ମଣିଷ ଓ ଜୀବଜଗତ ତିଷ୍ଠି ରହିବା ପାଇଁ ପରିବେଶ ଓ ପ୍ରକୃତିର ଭୂମିକା ବେଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ପିମ୍ପୁଡି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଣିଷ ଏବଂ ହାତୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୀବ ମାନଙ୍କର
Putin suffers from blood cancer and Parkinson's.
ପୁଟିନ୍‌
ପୁଟିନ୍‌ଙ୍କୁ ବ୍ଲଡ କ୍ୟାନ୍ସର !
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପଡୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ୍। ଶିଥିଳ ପଡୁଛି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଷ୍ଟ୍ରର ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଶକ୍ତି। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଋଷ୍‌ର ଶାସନ ଡୋର ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ ବୋଲି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ ପୁଟିନ୍‌। ହେଲ
eco-friendly-sneaker-made-from-seafood-waste-to-save-earth-one-step-at-a-time
ଜୋତା
ବର୍ଜ୍ୟକୁ ସଫା କରିବ ‘ଇଆର ସୋଲିୟର’ ଜୋତା
ଅର୍ଗସ ନ୍ୟଜ୍‌: ପୃଥିବୀକୁ ରକ୍ଷା କରିବ ଜୋତା। ସାମୁକାର ଖୋଳ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସମୁଦ୍ର ବର୍ଜ୍ୟରୁ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ଜୋତା। ଏହା ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷା କରିବା ସହ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ମଧ୍ୟ। ତେବେ ଏହା
international tea day
ଛୋଟ ହେଉ କି ବଡ଼ ସମସ୍ତଙ
ଛୋଟ ହେଉ କି ବଡ଼ ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଚା’ କାହାକୁ ବା ଭଲ ନ ଲାଗେ । ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ଚା’ରୁ ହିଁ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଉଠିଲାପରେ ଟିକିଏ ଚା ହେଇଗଲେ ଦିନଟା ପୁରା ସତେଜ ଲାଗେ । ଛୋଟ ହେଉ କି ବଡ଼ ଦୋକାନ ସବୁଠି ଚା’ ପାଇ
Download Argus News App
close_btn