ଚିନି ସ୍କ୍ରବ
SUGAR SCRUB
ଚିନି ସ୍କ୍ରବ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ଚିନିକୁ ଚା’ କିମ୍ବା ଯେ କୌଣସି ମିଠା ଜାତୀୟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ । ହେଲେ ହୁଏତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକଥା ଜଣାନଥିବ ଯେ, ଚିନି ତ୍ବଚା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ତ୍ବଚା ଜନିତ ବିଭିନ୍
ତ୍ବଚା ପାଇଁ ଗୋଲାପ ଜଳ
ROSE WATER
ତ୍ବଚା ପାଇଁ ଗୋଲାପ ଜଳ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ମହିଳା ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଯୁବତୀ, ମେକଅପ ନେବା ସମୟରେ ଖାସକରି ତ୍ବଚାରେ ଗୋଲାପ ଜଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି । କେବଳ ମେକଅପ ନେବା ସମୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ମେକଅପ୍ ରିମୁଭ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ବ୍ୟବହାର କରିଥାଆନ୍ତି । ଗୋଲାପ ଜଳର
ତ୍ବଚା ଏବଂ କେଶ ପାଇଁ ନିମ୍ବ ତେଲ
NEEM OIL
ତ୍ବଚା ଏବଂ କେଶ ପାଇଁ ନିମ୍ବ ତେଲ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ନିମ୍ବର ସ୍ବାଦ ଏବଂ ବାସ୍ନା ଯେତିକି କଡା ,ଏହା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ,ତ୍ବଚା ଏବଂ କେଶ ପାଇଁ ସେତିକି ଲାଭଦାୟକ । ଏହା ଶରୀରକୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରୋଗ ବେମାରୀ ଠାରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ସହିତ, ତ୍ବଚା ଜନିତ ଏବଂ କେଶ ଜନିତ ବିଭିନ୍
କେଶ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ପିଜୁଳି ପତ୍ର
GUAVA LEAVES
କେଶ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ପିଜୁଳି ପତ୍ର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିକାଲି ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ , ଅନେକ୍ ଲୋକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ କେଶ ଜନିତ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କେଶ ଝଡିବା , କେଶ ଧଳା ପଡିବା, ରୁପି ସମସ୍ୟ
ଗ୍ରୀନ୍‌-ଟି ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍
GREEN TEA FACE PACK
ଗ୍ରୀନ୍‌-ଟି ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିକାଲି ଅନେକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଓଜନ ବଢୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଯାହା ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟୁଛି । ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଥାଆନ୍ତି । ହେଲ
ଖରାଦିନରେ ଏପରି ନିଅନ୍ତୁ କେଶର ଯତ୍ନ
SUMMER HAIR CARE
ଖରାଦିନରେ ଏପରି ନିଅନ୍ତୁ କେଶର ଯତ୍ନ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଖରାଦିନରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ତ୍ୱଚାର ଯତ୍ନ ନେବା ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ, କେଶର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । କାହିକି ନାଁ, ଖରାଦିନରେ ଅଧିକ ଝାଳ ବୋହିବା ଫଳରେ ବିଭିନ୍ନ କେଶ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ତେବ
ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ କଂଚା କ୍ଷୀର
RAW MILK
ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ କଂଚା କ୍ଷୀର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷୀର ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଏଥିରେ ଭିଟାମିନ୍‌’ ଡି’, ‘ଏ’ ପ୍ରୋଟିନ୍ ଭଳି ଅନେକ୍ ପୋଷକ ତତ୍ୱ ଭରି ରହିଥାଏ । ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବା ସହିତ, କଂଚା କ୍ଷୀ
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଟମାଟୋ ପେଷ୍ଟ
TOMATO PASTE
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଟମାଟୋ ପେଷ୍ଟ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଟମାଟୋ ଏପରି ଏକ ପରିବା ଯାହା ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରତେକଙ୍କ ଘରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦ ବଢାଇବା ସହିତ , ଏହା ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତ୍ୱଚାରେ ଟମାଟୋ ପେଷ୍ଟ
ଓଠ କଳା ପଡୁଥିଲେ, ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର
LIP CARE
ଓଠ କଳା ପଡୁଥିଲେ, ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପଚାର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ମୁହଁର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଧିକା ସୁନ୍ଦର କରିଥାଏ ଓଠ । ସୁନ୍ଦର ଗୋଲାପୀ ଓଠ କାହାର ବା ବସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ହେଲେ ଆଜିକାଲି ଅନେକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଠ କଳା ପଡିବା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଉଛି । ଓଠ କଳା ପଡିବା ପଛରେ ବିଭିନ୍ନ କାର
Download Argus News App
close_btn