BEETROOT FOR HAIR
କେଶ ରଙ୍ଗୀନ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ମହିଳା ମାନେ ନିଜର କେଶ ସଜାଇବା ପାଇଁ ବେଶି ଭଲପାଆନ୍ତି । କେହିକେହି କେଶରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଷ୍ଟାଇଲ କରିବାକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ତ ପୁଣି କେହିକେହି କେଶକୁ ରଙ୍ଗବେରଙ୍ଗ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆଉ ପୁଣି ବେଳେବେଳ
Oct 24
MUSTARD OIL
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ସୋରିଷ ତେଲ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସୋରିଷ ତେଲ ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧିବାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ସହିତ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ । ବିଶେଷ କରି ଶୀତଦିନେ ଏହି ତେଲର ଉପକାରିତା, ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ବେଶ ଉପଯୋଗୀ ବୋଲି ସ୍ୟେନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷେଶଜ୍ଞଙ୍କ ମ
Oct 24
KITCHEN TIPS
ରୋଷେଇ ଘର ଟିପ୍ସ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ମହିଳାମାନେ ନିଜ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ସବୁବେଳେ ସଫାସୁତୁରା ରଖିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ପରିଷ୍କାର ନରହିବା ଦ୍ୱାରା ବେଳେବେଳେ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସିଥାଏ । ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ସରଳ ଟିପ୍
Oct 23
EYE CARE
ଘରୋଇ ଉପାୟରେ ଆଖିକୁ ସୁନ୍ଦର କରନ୍ତୁ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଖି ହେଉଛି ମୁହଁର ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଙ୍ଗ ଏବଂ ଆଖିହିଁ ମୁହଁର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିଥାଏ । ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଖିକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କର୍ମବହୁଳ ଜୀବନ, ଅନିଦ୍ରା, ଅତ୍ୟଧିକ ସମ
Oct 22
GOOD RELATIONSHIP
ସାଥିଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏପରି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଛୋଟମୋଟ ଝଗଡା ହେବା ଅତି ସାଧାରଣ କଥା, କିନ୍ତୁ ଝଗଡାକୁ ଏତେ ଉପର ସ୍ତରକୁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ସୁଖମୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିଛି ସାଧାର
Oct 20
WEIGHT LOSS
ଭାତ ଖାଇ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିକାଲି ଓଜନ ବଢିବା ଏକ ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି । କେବଳ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହଁନ୍ତି ଅନେକ୍ କମ୍ ବୟସର ପିଲାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କୁହାଯାଏ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲ
Oct 19
FACE CARE
ମୁହଁର ଯତ୍ନ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ପୁଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଝିଅ ସମସ୍ତେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଓ ସୁସ୍ଥ ତ୍ୱଚା ଚାହାଁନ୍ତି । ତ୍ୱଚାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ବେଶ୍ ଯତ୍ନବାନ୍ ରୁହନ୍ତି । ୟା ପଛରେ ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ବ୍ୟୁଟି ପ୍ରଡକ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । ଯଦ
Oct 18
SKIN CARE
ଏପରି ଦୂର କରନ୍ତୁ ଶୁଷ୍କ ତ୍ୱଚା ସମସ୍ୟା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଶୀତଦିନେ ସାଧାରଣତଃ ତ୍ୱଚା ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ତ୍ୱଚା ଶୁଷ୍କ ବା ରୁକ୍ଷ ହୋଇଯିବା ଏକ ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଭାବେ ଦେଖାଯାଏ । ତେବେ ଶୀତଦିନେ ତ୍ୱଚାରେ ଚମକ ଆଣିବା ପାଇଁ ଘିଅର ବ୍ୟବହାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ । ତେବ
Oct 17
4 DRINKS FOR FASTING
ଉପବାସ ସମୟରେ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ପାନୀୟ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆମର ବାର ମାସରେ ତେର ପର୍ବ । ଏହି ପର୍ବପର୍ବିାଣୀକୁ ନେଇ ଅନେକ ଲୋକ ଉପବାସ ରଖନ୍ତି । ଉପବାସ ସମୟରେ ଆପଣ ହୁଏତ ଭୋକିଲା ଅନୁଭବ କରି ନପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶୋଷିଲା ଅନୁଭବ ନିଶ୍ଚୟ କରୁଥିବେ । ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଶରୀରକ
Oct 16