ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଉପକାରୀ କଂଚା କ୍ଷୀର
RAW MILK
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଉପକାରୀ କଂଚା କ୍ଷୀର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : କୁହାଯାଏ କଂଚା କ୍ଷୀର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଏଥିରେ ଅନେକ୍ ପୋଷକ ତତ୍ୱ ଭରି ରହିଥାଏ । ଯାହା ଶରୀର ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ । ହେଲେ ଏହି କଂଚା କ୍ଷୀର କେବଳ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ନୁହେଁ , ବରଂ ଏହା ତ୍ୱଚା ପାଇ
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ବନ୍ଧାକୋବି
CABBAGE FACE PACK
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ବନ୍ଧାକୋବି
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ତ୍ୱଚାକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବା ପାଇଁ କିଏ କେତେ କ’ଣ ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଥାଆନ୍ତି । ହେଲେ ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେ, ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଘରୋଇ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପଚାର ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଘରୋଇ ଉପଚାର ମଧ୍ୟରେ ପରିବା ମଧ୍
ଖରାଦିନରେ ଓଠର ଯତ୍ନ
LIP CARE
ଖରାଦିନରେ ଓଠର ଯତ୍ନ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବଦଳୁଥିବା ଋୁତୁ ଏବଂ ଜଳବାୟୂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ତ୍ୱଚା ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଓଠରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର କୁ-ପ୍ରଭାବ ପଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଅନେକଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଠ ଶୁଖିବା ଏବଂ ଫାଟିବା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ଓଠ ଥରେ ଫାଟିବ
ବୋହୂ ବାହାରିଲା ହଜିଯାଇଥିବା ଝିଅ, ବିବାହକୁ ମା ଦେଲେ ଅନୁମତି
ବୋହୂ
ବୋହୂ ବାହାରିଲା ହଜିଯାଇଥିବା ଝିଅ, ବିବାହକୁ ମା ଦେଲେ ଅନୁମତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଝିଅ ହେଲା ବୋହୂ । କଥାଟା ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ଏହା ସତ । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ନିଖୋଜ ଥିବା ଝିଅକୁ ଫେରିପାଇଥିବା ବେଳେ ସବୁଠୁ ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଝିଅ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭାବିବୋହୂ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲ
ଘରୋଇ ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍
FACE PACK
ଘରୋଇ ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଖାସ୍ କରି ଖରାଦିନରେ ସନ୍‌ଟ୍ୟାନ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ତ୍ୱଚା ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ତେବେ ଏହି ଖରାଦିନରେ ବାହାର ପ୍ରଡକ୍ଟ ଠାରୁ ତ୍ୱଚାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ଏହି ଦିନରେ ତ୍ୱଚ
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ନଡିଆ ତେଲ
COCONUT OIL
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ନଡିଆ ତେଲ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସୁନ୍ଦର ତ୍ୱଚା ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ତ୍ୱଚା ପାଇବା ପାଇଁ କିଏ ବା ନଚାହେଁ । ଏଥିପାଇଁ କିଏ କେତେ କ’ଣ ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଅନେକ୍ କେମିକାଲ ଯୁକ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ସବୁବେଳେ ତ୍ୱଚାକ
କେଶ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ସୋରିଷ ତେଲ
MUSTARD OIL
କେଶ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ସୋରିଷ ତେଲ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ପ୍ରତି ଭାରତୀୟଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରେ ସୋରିଷ ତେଲ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ । ସୋରିଷ ତେଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବା ସହିତ, ତ୍ୱଚା ଏବଂ କେଶ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଆଜିକାଲି କେଶ ଝଡିବା ଏକ ମୁଖ୍
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଭିଟାମିନ୍ ‘ଇ’
SKIN
ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଭିଟାମିନ୍ ‘ଇ’
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସବୁବେଳେ ସୁନ୍ଦର ତ୍ୱଚା ପାଇବା କେବଳ ଦାମୀ ଉପଚାର ଆବଶ୍ୟକ ନଥାଏ ବରଂ ପ୍ରାକୃତିକ ଏବଂ ଘରୋଇ ଉପଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ତ୍ୱଚା ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ । ସବୁବେଳେ ଘରୋଇ ଉପଚାର ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଯେମିତିକି ଭିଟାମିନ
ଘରେ କରନ୍ତୁ ଏପରି ପେଡିକିଓର୍
PEDICURE
ଘରେ କରନ୍ତୁ ଏପରି ପେଡିକିଓର୍
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିକାଲି ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ସମୟର ଘୋର ଅଭାବ । ବେଳେବେଳେ ଏମିତି ବି ହୋଇଥାଏ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ,ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଯିବାପାଇଁ ସମୟ ନଥାଏ । ଏସବୁ ଭିତରେ ପାଦର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଆମେ ଅନେକ
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP