କେଶ ପାଇଁ ଘରୋଇ ମଶ୍ଚରାଇଜର୍
HAIR MOISTURIZER
କେଶ ପାଇଁ ଘରୋଇ ମଶ୍ଚରାଇଜର୍
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଶରୀର ଏବଂ ତ୍ୱଚାର ସଠିକ୍ ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ, କେଶର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ । କେଶର ଉପଯୁକ୍ତ ଯତ୍ନ ନନେଲେ, କେଶ ଝଡିବା,ରୁପି ସମସ୍ୟା ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେ
ଚମକଦାର୍ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
BEAUTY TIPS
ଚମକଦାର୍ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବଢୁଥିବା ପ୍ରଦୂଷଣ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟର ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ,କେବଳ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନୁହେଁ ବରଂ ତ୍ୱଚାରେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ତ୍ୱଚାରେ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଲେ , ଧିରେଧିରେ ତ୍ୱଚାର ସୁନ୍ଦରତ
ଅଧିକ ଦିନ ବ୍ରେଡ୍ ସତେଜ୍ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ
BREAD
ଅଧିକ ଦିନ ବ୍ରେଡ୍ ସତେଜ୍ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ପାଉଁରୁଟି କିଣି ଆଣିବା ପରେ, ୨-୩ ଦିନରୁ ଅଧିକ ଦିନ ରଖିବା ପରେ, ଏହା ଖରାପ୍ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ । ଏକ୍ସପ୍ୟାରୀ ଡେଟ୍ ପ୍ୟାକେଟ ଉପରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଧ୍ୟାର୍ଯ୍ୟ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ , ପାଉଁରୁଟି ଖରାପ୍ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ତେବ
ପାଟି ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେଉଥିଲେ
MOUTH SMELL
ପାଟି ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେଉଥିଲେ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଅନେକ୍ ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ନିର୍ଗତ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ । ଏପରି ସମଥ୍ୟା ଥିଲେ, ସାମ୍ନା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସଙ୍କୋଚ ଲାଗିଥାଏ । ତେବେ ମୁହଁ ଦୁର୍ଗନ୍
ଶୁଷ୍କ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ସ୍କ୍ରବ୍
COCONUT OIL COFFEE
ଶୁଷ୍କ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ସ୍କ୍ରବ୍
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଖରା,ବର୍ଷା ହେଉ ବା ଶୀତ । ଅନେକ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ଏମିତି ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସବୁଦିନ ତ୍ୱଚା ଶୁଷ୍କ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଯାହା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ସାଜିଥାଏ । ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ତ୍ୱଚାର ବିଶେ
ଶୁଷ୍କ ତ୍ଵଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
DRY SKIN
ଶୁଷ୍କ ତ୍ଵଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ଶୀତଦିନେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କର ହାତଗୋଡ ଶୁଷ୍କ ବା ରୁକ୍ଷ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଲୋକେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉପଚାର ଆପଣାଇ ଥାଆନ୍ତି ତଥାପି କୌଣସି ଲାଭ ହୋଇନଥାଏ । ତେବେ ଶୁଷ୍କ ବା ରୁକ୍
ଶୁଷ୍କ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
DRY SKIN
ଶୁଷ୍କ ତ୍ୱଚା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ଶୀତଦିନେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କର ହାତ,ଗୋଡ ଶୁଷ୍କ ବା ରୁକ୍ଷ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଲୋକେ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉପଚାର ଆପଣାଇ ଥାଆନ୍ତି ତଥାପି କୌଣସି ଲାଭ ହୋଇନଥାଏ । ତେବେ ଶୁଷ୍କ ବ
ଲେମ୍ବୁ ଚୋପାର ଆବଶ୍ୟକତା
LEMON PEELS
ଲେମ୍ବୁ ଚୋପାର ଆବଶ୍ୟକତା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ସାଧାରଣତଃ ଆମେ ଲେମ୍ବୁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ , ଲେମ୍ବୁ ଚୋପାକୁ ଫୋପାଡି ଦେଇଥାଉ । କିନ୍ତୁ ଲେମ୍ବୁ ରସ ପରି , ଲେମ୍ବୁ ଚୋପା ମଧ୍ୟ ବେଶ ଉପକାରୀ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଲେମ୍ବୁ ଚୋପାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କର
କେଶ ପାଚୁଥିଲେ
WHITE HAIR
କେଶ ପାଚୁଥିଲେ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିକାଲି ଛୋଟପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେଶ ପାଚିବା ସମସ୍ୟା ଏକ ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଭାବେ ଦେଖାଦେଉଛି । ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ କେଶ ପାଚିଥାଏ । ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଲୋକେ , ଏହାକ
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP