Wed, May 18, 2022 | BHUBANESWAR 29.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Best National News, National Breaking News, UP Election News | Argus News

Colonel Dharamveer passed away
ଯୁଦ୍ଧର ହିରୋ
ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ଲୋଙ୍ଗେୱାଲା ଯୁଦ୍ଧର ହିରୋ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ୧୯୭୧ ମସିହାରେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ଲୋଙ୍ଗେୱାଲା ଯୁଦ୍ଧର ହିରୋ କର୍ଣ୍ଣେଲ ଧରମ ବୀରଙ୍କର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ଲୋଙ୍ଗେୱାଲା ଯୁଦ୍ଧରେ ଧରମବୀର ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ଭାବେ ଜୈସଲମେରର ଲୋଙ୍ଗେୱାଲା ଚେକ୍‌ପୋଷ୍ଟର
Rajiv Gandhi's assassin-Will be released after 31 years
ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ
ମକୁଳିବେ ଏଜି ପେରାରିଭଲନ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ୩୧ ବର୍ଷ ପରେ ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ ଏଜି ପେରାରିଭଲନ୍ । ବୁଧବାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜେଲରେ ଭଲ ବ୍ୟବହାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥ
salt factory
ଲୁଣ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି
ଲୁଣ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ଯିବାରୁ ୧୨ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଗୁଜୁରାଟ ମୋର୍ବି ଜିଲ୍ଲାରେ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଲୁଣ କାରଖାନାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ୧୨ ରୁ ଅଧିକ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଗୁଜୁରାଟ ମୋର୍ବି ଜିଲ୍ଲାରେ ଥିବା ସାଗର ଲୁଣ କାରଖାନାରେ ଏହି ମର୍ମ୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୧୨ର
Supreme Court Stops Son From Handling Properties Of 89-Year-Old Mother
SUPREME-COURT
ଖୋଲାଖୋଲି ଶୁଣାଇଲେ ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟ, ମା’କୁ ବଡ଼ଘରେ ନୁହେଁ ଦୃଦୟରେ ରଖ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ନାଁ ବୈଦେହି ସିଂ। ବୟସ ୮୯। ପିଲାପିଲି ବୋଇଲେ ୨ ଝିଅ ଆଉ ପୁଅ। ଝିଅମାନେ ବାହାସାହା ହେଇ ନିଜ ନିଜ ସୁଖରେ ଅଛନ୍ତି। ଆଉ ବଡ଼ ପୁଅ ପାଖରେ ଭାଗ୍ୟ ଆଦରି ପଡି ରହିଛନ୍ତି ବୈଦେହି । ହେଲେ ପରିଣତ ବୟସରେ ତାଙ୍କୁ ଡିମେନସିଆ ଭଳ
indrani granted bail by sc
ଶିନା ବୋରା ହତ୍ୟା ମାମଲ
ଶିନା ବୋରା ହତ୍ୟା ମାମଲା; ସାଢେ ୬ବର୍ଷ ପରେ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ଜାମିନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଶିନା ବୋରା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ବୁଧବାର ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୫ରୁ ସେ ଜେଲ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି। ୧୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ
hardik-patel-resigns-from-congress
ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ
କଂଗ୍ରେସକୁ ଲାଗିଲା ଝଟକା, ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କଂଗ୍ରେସକୁ ଲାଗିଲା ଝଟକା । ଗୁଜୁରାଟ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ ବୁଧବାର ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ମଇ ୧୫ ରେ ଉଦୟପୁରରେ କଂଗ୍ରେସର ତିନି ଦିନିଆ ଚିନ୍ତନ ଶିବିର ପରେ ଏହି ଖବର ଆସିଛି । ଚଳିତ ବର୍
87th Utkal Diwas celebrates by Oriya organization Utkalika
ପାଳନ
ଓଡିଆ ସଙ୍ଗଠନ "ଉତ୍କଳିକା" ପକ୍ଷରୁ  ୮୭ ତମ ଉତ୍କଳଦିବସ ପାଳନ
ଅର୍ଗସନ୍ୟୁଜ୍‌: ସାଉଦି ଆରବରେ ଓଡିଆ ସଙ୍ଗଠନ "ଉତ୍କଳିକା" ପକ୍ଷରୁ ୮୭ ତମ ଉତ୍କଳଦିବସ ପାଳନ। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ସାଉଦି ଆରବରେ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ସାଉଦି ଆରବର ଜୁବେଲ ଠାରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସ
ipl match
ଆଇପିଏଲ କ୍ଲାଇମ୍ୟାକ୍ସ
ପାଖେଇଲାଣି ଆଇପିଏଲ କ୍ଲାଇମ୍ୟାକ୍ସ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ । ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦଳ ୧୩ ଟି ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ସାରିଲେଣି । ଖେଳିବାକୁ ବାକି ଅଛି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ । ଏହା ପରେ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଅବା ସେମିଫାଇନାଲ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ
gyanvapi case update
ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱ
ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ସିଆରପିଏଫ ହାତରେ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଉଲଂଘନ ହୋଇନି ପ୍ଲେସେସ ଅଫ ଆକ୍ଟର ଧାରା। ଖିଲାଫ ହୋଇନି ୧୯୯୧ର ଆଇନ। ଶିବଲିଙ୍ଗ ମିଳିବା ପରେ ମନ୍ଦିର ଥିବାର ପ୍ରମାଣ ସ୍ପଷ୍ଟ। ୧୯୪୭ ମସିହାରେ ପୂଜାସ୍ଥଳୀରେ ସ୍ଥିତାବସ୍ଥା ଯାହା ଥିଲା ତାହା ହିଁ ରହିବ। ବାରାଣସୀ
Download Argus News App
close_btn