Wed, May 18, 2022 | BHUBANESWAR 31.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Latest Odisha News, Odisha Breaking News | Argus News

students hunger strike in Ravenshaw
ଆମରଣ ଅନଶନ
7m ago
କୁଳପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
କଟକ: ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବିରୋଧୀ ନୀତିକୁ ବିରୋଧ କରି କୁଳପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ। ବିନା କୌଣସି କାରଣରେ କଲେଜ କ୍ୟାମ୍ପସ ଗେଟ ଖୋଲିବା ବନ୍ଦ କରିବ
DROWN-DEATH-IN-PURI
DROWN DEATH
38m ago
ନଦୀ ପହଁରି ପାର୍ ହେଉଥିଲେ, ଭାସିଗଲେ
ପୁରୀ: ପୁରୀ ସଦର ବ୍ଲକ ରତ୍ନଚିରା ନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ବୃଦ୍ଧ । ନଦୀ ପାର ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଖଣ୍ଡିଘର ଗ୍ରାମର ଭିମସେନ ସ୍ୱାଇଁ । ଗଉଡିକେରା ଗ୍ରାମରୁ କୋରଙ୍ଗା ଗ୍ରାମକୁ ରତ୍ନଚିରା ନଦୀରେ ପହଁରି ପାରି ହେଉଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ
YOUTH ARREST FOR POST IN SOCIAL MEDIA
ଯୁବକ ଗିରଫ
49m ago
ଶିବଲିଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଅସଭ୍ୟ ଲେଖା ପୋଷ୍ଟ କରି ଯୁବକ ଗିରଫ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଶିବଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅସଭ୍ୟ ଲେଖା ପୋଷ୍ଟ କରି ଗିରଫ ହେଲେ ଯୁବକ। ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାବସ୍ତିର ଯୁବକ ବବଲୁ ଭୋଇକୁ ଆରେଷ୍ଟ କରିଛି ଝାରସୁଗୁଡା ପୋଲିସ। ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ଓ ଅନ୍ୟ ହିନ୍ଦୁ ସଂଗଠନଙ୍
ATM-LOOT-IN-BHUBANESWAR
LOOT
ପୁଣି ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ୍
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୁଣି ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ୍ । ଚୋରି ହେଲା ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ଟେକ୍ନିକାଲ ପଦ୍ଧତିରେ ଚୋର କାଢି ନେଲା ଟଙ୍କା । କୋଳଥିଆ ୟୁନିୟନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମରୁ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ୩ ଥର ଚୋର ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପର
four player from odisha selected in the indian squad for  IWAS wheelchair fencing world cup
ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପ
ହ୍ଵିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପ ୨୦୨୨ରେ ୪ ଓଡ଼ିଆ
ହ୍ଵିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପରେ ୪ ଓଡ଼ିଆ। ଥାଇଲାଣ୍ଡର ପଟାୟା ସହରରେ ହେବାକୁ ଥିବା ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ବକପ ୨୦୨୨ରେ ଓଡ଼ିଶାର ୪ ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହେଲେ ପୂଜାସ୍ବନି ନାୟକ
Mobile theft
ମୋବାଇଲ ଚୋରୀ
ମୋବାଇଲ ଚୋରୀ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ମୋବାଇଲ ଚୋରୀ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ । ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରୀ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲକୁ ଜବଦ କରିବା ସହ ଏହି ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ । ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନା
bridegroom is unconscious when he sees the bride
MARRIAGE
କନ୍ୟାର ହଙ୍ଗାମା ଦେଖି ବର ବେହୋସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବର କନ୍ୟା ବସିଥିଲେ । ବିବାହ ଚାଲିଥିଲା । ହାତ ଗଣ୍ଠି ବି ପଡିସାରିଥିଲା । ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲା ବର । ହେଲେ ହଠାତ୍ ଧଡପଡ ହୋଇ ଉଠି ପଡିଲେ କନ୍ୟା । ଆଉ ହାତରୁ ସଙ୍ଖା କାଢି ଫୋପାଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ
Naval anti-ship missile developed by DRDO being test-fired off the Odisha coast
ମିଶାଇଲର ପରୀକ୍ଷଣ
ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ଆଣ୍ଟିସିପ୍ ମିଶାଇଲର ପରୀକ୍ଷଣ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଢିଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନାର ଶକ୍ତି । ନୌସେନା ଓ ଡିଆରଡିଓର ମିଳିତ ପ୍ରୟାସରେ ଆଇଟିଆର ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ଆଣ୍ଟି ସିପ୍ ମିଶାଇଲର ପରୀକ୍ଷଣ । ସ୍ୱଦେଶୀ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ନିର୍ମିତ ପ୍ରଥମ ଆକାଶ ମାର୍ଗର
firing-in-crp-chowk-update
FIRING
ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଫାୟରିଂ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଙ୍ଗଳବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ସି.ଆର.ପି ଛକରେ ଏୟାର ଫାୟରିଂ ଘଟଣା । ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଅଟକ । ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାମ ବିନୟ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପରେ ସେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବ
Download Argus News App
close_btn