Latest Odisha News | Odisha Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 30.98° C
`
Back ଓଡ଼ିଶା
Top -10
TOP-10 NEWS
୨୫ରେ ଓଡ଼ିଆ ଆସିବେ ଅମିତ ଶାହ...ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି TOP-10 News
୨୫ରେ ଓଡ଼ିଆ ଆସିବେ ଅମିତ ଶାହ । ସୋନପୁରରେ ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ କରିବେ ସମ୍ବୋଦନ...ଉତ୍ସାହିତ ବିଜେପି କ୍ୟାମ୍ପ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ! ଖରାରେ ଜରି ପାଲ ଘୋଡ଼ାଇ ଚାଲିଗଲେ ନେତା ଜଳୁଛି ଓଡ଼ିଶା: ସାଢ଼େ ୨ଟ
Election Breaking News
ELECTION
ନିର୍ବାଚନ ବଡ଼ ଖବର : ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ, ଖବର ଜାଣନ୍ତୁ
ବିଜେଡିର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ତାଲିକା : ପ୍ରଥମେ ନବୀନ, ଦ୍ଵିତୀୟରେ ବିବାଦୀୟ ପାଣ୍ଡିଆନ ଆଉ ତୃତୀୟରେ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ ଆଜି ପାରେ ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା : ଅରିନ୍ଦମ ଓ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ନେଇ ବଢିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା ଟିକ
Baripada is the hottest
44.6 ଡିଗ୍ରୀ
44.6 ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ସହ ବାରିପଦା ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଢୁଛି ତାତି, ଅସହ୍ୟ ଗରମରେ ସନ୍ତୁଳି ହେଉଛି ରାଜ୍ୟ । 44.6 ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ସହ ବାରିପଦା ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର। 9 ସହରର ତାପମାତ୍ରା 43 ଡିଗ୍ରୀ ଓ ଅଧିକ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । 30 ସହରରେ ପାରଦ 40
Gautam Samantharay became a bjp  candidate for Jaipur
ଜୟପୁର
ଜୟପୁର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ଗୌତମ ସାମନ୍ତରାୟ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜୟପୁର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି। ଜୟପୁରରୁ ଗୌତମ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି। ୨୦୧୯ରେ ମଧ୍ୟ ଗୌତମ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଥିଲା ବିଜେପି। ୨୦୧୯ରେ ୩୩,୮୦
Seizure of large quantities of native liquor before elections
ମଦ ଜବତ
ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଦେଶୀ ରନ୍ଧା ମଦ ଜବତ
ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଅବକାରୀ ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା । ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଧରା ପଡିଲା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଦେଶୀ ରନ୍ଧାମଦ । ଆଠଗଡ ଅଞ୍ଚଳ ପାଲଟିଛି ଦେଶୀ ମଦର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ। ଆଉ ଆଠଗଡର ଦେଶୀ ମଦ ଗଳାବାଟ ଦେଇ ପହଞ୍ଚୁଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ
The Union Minister Dharmendra Pradhan call, the fate of the people of Odisha will change if there is a double engine government
ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି
ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ଜନତାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି
ସମ୍ବଲପୁର: ସମ୍ବଲପୁର ରେଢାଖୋଲରେ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ଜନତାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଦେଇଛନ୍ତି ବଡ଼ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି । କହିଛନ୍ତି, ହଳିଆ ହୋଇ ସମ୍ବଲପୁରବାସୀଙ୍କ ସେବା କରିବେ । ମୋଦିଙ୍କ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି, ଦୂର ହେବ ବିଡ଼
Union Home Minister Amit Shah will come to Odisha on 25th. He will address a huge public meeting in Sonepur
ଶାହ
ଷଷ୍ଠ ପାଳି ନୁହେଁ ସତ୍ତା ପରିବର୍ତ୍ତନର ମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ଶାହ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା 25 ତାରିଖରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ୍ ଶାହ । ସୋନପୁରରେ ବିଶାଳ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ। ଓଡ଼ିଶାରେ ସତ୍ତା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଗି କରିବେ ସିଂହନାଦ । ଏଥିସହ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଦଳୀ
Now Pandian
ଏବେ ପାଣ୍ଡିଆନ
ଏବେ ପାଣ୍ଡିଆନ ଅଫିସିଆଲି ବିଜେଡିର ନମ୍ବର 2 ନେତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନବୀନଙ୍କ ପରେ ଭୈରବ କାର୍ତ୍ତିକେୟନ ପାଣ୍ଡିଆନ୍ ବିଜେଡିରେ ନଂ 2। ବିଜେଡିର 40 ଜଣିଆ ଷ୍ଟାର ପ୍ରାଚାରକ ତାଲିକାରେ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କୁ ନବୀନଙ୍କ ପରେ ରଖି ସେ ଦଳର ନମ୍ବର ଟୁ ନେତା ବୋଲି ଦଳ ଅଫିସିଆଲି ଲାଗାଇଛି ମୋହର। ଏ ଘୋଷଣ
Naveen Patnaik is in the Chief Minister race for the sixth term.
ଦାଗୀ ନେତା
ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋଙ୍କ ପାଇଁ ମଇଦାନରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ 4 ଦାଗୀ ନେତା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଷଷ୍ଠ ପାଳି ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦୌଡ଼ରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଆଉ ତଥା କଥିତ ନିର୍ମଳ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ 4 ଦାଗୀ ନେତା । ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି, ନବୀନଙ୍କ ଚାଲ୍ ଚରିତ୍ରରେ ଆସିଛି କି କଂଗ୍ରେସ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon