ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
ବରମୁଣ୍ଡା ଓଭରବ୍ରିଜ ତଳୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱର ବରମୁଣ୍ଡା ଓଭରବ୍ରିଜ ତଳୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳି ନଥିବା ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ନାଳରେ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକ
42m ago
ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
16 ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି 16 ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା । ଏହାକୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ବିଟ୍ ଯୋଗେ ସୂଚନ
1h ago
କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧,୬୩୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ୧,୬୩୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ରହିଛି। ଆଜି ଚିହ୍ନଟ ମୋଟ୍‌ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କେନ୍ଦ୍ରର
1h ago
୨ ଜଣ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଜବତ, ୨ ଜଣ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
କେନ୍ଦୁଝର: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଘସିପୁରା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି । ଏଥିସହିତ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମୋବାଇଲ ଜବତ କରାଯାଇ ଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ଡକାୟତ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁଚନ
4h ago
ACCIDENT
ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ମୃତ
ଅନୁଗୋଳ : ସମ୍ବଲପୁର ୫୫ନଂମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତିନୋଟି ଟ୍ରକ୍ ଅନୁଗୋଳରୁ ସମ୍ବଲପୁର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପଛକୁ ପଛ ପିଟି ହୋଇ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ଜଣ ପ୍ରା
4h ago
ମୌସୁମୀ
ରାଜ୍ୟରେ ପାଗ ଶୁଖିଲା, ୪୮ ଘଣ୍ଟାରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଫେରିବ ମୌସୁମୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ଲଘୁଚାପ ସମ୍ଭାବନା ନଥିବାରୁ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ। ଫଳରେ ରାଜ୍ୟରୁ ମୌସୁମୀ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆସନ୍ତା ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଓ ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଦକ୍ଷି
6h ago
PARCEL BOMB BLAST
ଜେଲରେ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେରଙ୍କୁ ମାଡ ମରାଯାଉଥିବା ନେଇ ତାଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ
ବଲାଙ୍ଗୀର: ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲାରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜେଲରେ ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେରଙ୍କୁ ଜେଲରେ ମାଡ ମରାଯାଉଥିବା ତାଙ୍କ ଓକିଲ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଜେଲ ଭିତରେ ଜେଲର ଓ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ମିଶ
14h ago
CORONA UPDATE
କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ମିଳବ ଟୀକା, ଡାଟା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଚିଠି ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ମିଳବ ଟୀକା । ରାଜ୍ୟକୁ କୋରୋନା ଟୀକା ଆସିବ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାକ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କ ସମେତ ଅଙ୍ଗନଓ୍ଵାଡି କର୍ମୀ, ଆଇଏମ
14h ago
SWARGADWAR
ମାର୍ଚ୍ଚ 2021 ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ହେବ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାର ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: 5ଟି ସଚିବ ଶ୍ରୀ ଭି.କେ ପାଣ୍ଡିଆନ ଆଜି ପୁରୀ ପରିଦର୍ଶନ କରି ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାର ବିକାଶର ଅଗ୍ରଗତି ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଫନି ପରେ ପୁରୀକୁ ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମାନଚିତ୍ରରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ଦେବା ପାଇଁ 5ଟି ତରଫରୁ ନିଆଯାଇଥିବ
16h ago