BIHAR ELECTION
ବିହାରରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରର ଆଜି ଶେଷ ଦିନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନା ମହାମରୀ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଚାଲିଛି ବିହାରରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର। ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନର ଶେଷ ଦିନ। ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନ ଯୋଗୁଁ ରାଜ୍ୟରେ ଅନେକ ବଡ ନିର୍ବାଚନ ସମାବେ
15h ago
BY ELCTION
ସମବାୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜା ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ବେଫିକର ବୟାନ, ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଝଡ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଧାୟକ ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ବେଳେ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ରାଜା ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି
Oct 24
BY ELCTION
ବାଲେଶ୍ୱର ସଦରରେ ବିଜେଡିକୁ ଜିତାଇବାର ମଙ୍ଗ ଧରିଛନ୍ତି ରିଟଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର: ବିଜେପି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ଉପନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଶାସକ ବିଜେଡି ବାରମ୍ବାର ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲ୍ଲଘଂନ କରୁଥିବାବେଳେ ଏବେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀମାନେ ଶାସକ ଦଳକୁ ଜିତାଇବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଖୋଦ୍ ସଦ
Oct 24
BY ELECTION CAMPAIGN
କରୋନା ବେଳେ ବାଲେଶ୍ୱରକୁ ୯୨୨. ୪୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ମୋଦି- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
ବାଲେଶ୍ଵର : ବାଲେଶ୍ୱରରେ ବଢ଼ୁଛି ଉପନିର୍ବାଚନୀ ତାତି । ବାଲେଶ୍ଵର ସଦରରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ରୁପସା ଦଲଦଲି ପଡ଼ିଆରେ ଦୁଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଜନସଭାରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନସ ଦତ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ ମାଗିଛନ୍ତ
Oct 24
BY ELCTION
ଉପନିର୍ବାଚନରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କୋଭିଡ କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୨ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଉପନିର୍ବାଚନ ହେବ। ତେବେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନର ଏନେଇ ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଉପନିର୍ବାଚନରେ ନିୟୋଜିତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ପ୍ରା
Oct 23
ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ରାଜ୍ୟରେ ସମ୍ବେଦନହୀନ ବିଜେଡି ସରକାର: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରଚାରକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ । ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲିରେ ବିଜେଡି ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର । ତିର୍ତ୍ତୋଲ ପାଇଁ ରାଜଧାନୀରୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିଛନ୍ତି । ଯୋଡ଼ିହେଲେ 400 ସ୍ଥାନରୁ କର୍ମୀ ଓ ସମର୍ଥକ
Oct 23
NARENDRA MODI
ଧାରା 370 ଉଚ୍ଛେଦକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ବିରୋଧୀ କେଉଁ ମୁହଁରେ ମାଗୁଛି ଭୋଟ୍- ମୋଦି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ସରଗରମ ହେଲାଣି ବିହାର ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନ। ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ନୀତିଶଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି। ବିହାରର ସାସାରାମରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ମୋଦ
Oct 23
BIHAR ELECTION
ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ନୀତିଶଙ୍କ ପାଇଁ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ମୋଦି ସେପଟେ ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ରାହୁଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିହାରରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଏବେ ସରଗରମ ରହିଛି। ଆଜିଠାରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ରାଜ୍ୟରେ ନିଜର ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଶୁକ୍ରବାର ତିନୋଟ
Oct 23
BJP
ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା କାହ୍ନୁ ଚରଣ ପତିଙ୍କ ଧର୍ମପତ୍ନୀଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ଶୋକ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ତଥା ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ଶ୍ରୀ କାହ୍ନୁଚରଣ ପତିଙ୍କ ଧର୍ମପତ୍ନୀ ଶ୍ରୀମତି ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ପତିଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତ
Oct 22