Odisha Politics News | Latest Politics News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 35.98° C
`
Back ରାଜନୀତି
The Union Minister participated in the road show in Cuttack-Chaudwar constituency
DHARMENDRA PRADHAN
କଟକ-ଚୌଦ୍ୱାର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ରୋଡ’ଶୋରେ ସାମିଲ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଓ ହସ୍ପିଟାଲ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କ ଆସ୍ଥାର କେନ୍ଦ୍ର । କେବଳ ବଡ ବଡ କୋଠା ନିର୍ମାଣ କରିଦେଲେ ହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ହୋଇଯାଏନାହିଁ । ଏସସିବି ମେଡିକାଲରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରପ୍ରାପ୍
Congress announced no to 9 Lok Sabha candidates
MP
୯ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : କଂଗ୍ରେସର ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା । ୯ଟି ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଜାରି କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । କେନ୍ଦୁଝର- ମୋହନ ହେମ୍ବ୍ରମ୍, ବାଲେଶ୍ବର - ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା, ଭଦ୍ରକ - ଅନନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ସେଠୀ
Jeneral Election 2024
ELECTION
ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ, ପୂରା ଦିନର ଅପଡେଟ୍‌ ଖବର ପାଆନ୍ତୁ
() କୁଆଡ଼େ ଗଲା 5-T ବିଭାଗ । ରାତିରାତି ୱେବସାଇଟରୁ ତଥ୍ୟ ଗାଏବା ହେବା ପରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବି ଲିଭାଯାଉଛି ଫଳକ ଉଭାନ ହେଲା ଫାଇଭ-ଟି () ଟିକଟ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ବି ଖୁସି ନାହାନ୍ତି ବିଜେଡିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପ୍ରସନ୍ନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
Harsvardhan Singhdeo, former state secretary of BJD, joined BJP
BJP
ଢେଙ୍କାନାଳରେ ବିଜେପିର ମେଗା ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ବିଜେପିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ । ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ବିଜେଡିର ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓ । କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଜେଡ
Distressed health system in the state: Dharmendra pradhan
DHARMENDRA PRADHAN
ରାଜ୍ୟରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଇଏ ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚିତ୍ର । ଇଏ ବିଜେଡି ଶାସନର 25 ବର୍ଷ ପରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚିତ୍ର। ଯାଜପୁର ନଗଡ଼ାରୁ ନେଇ ସମ୍ବଲପୁର ମହ୍ଲାର। ସବୁଠି ଅପପୁଷ୍ଟିର ରାଜୁତି । ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଫ୍ୟାମିଲି ହେଲ୍ଥ ସର୍ଭେ 5
Ananta Narayan Jena in Bhubaneswar-Central seat, battlelines have been finally drawn for the three city assembly constituencies.
BJD
ଅମରେଶଙ୍କ ସବୁ ଆଶା ଆଶାରେ ହିଁ ରହିଗଲା
ଦମ୍‌ ଦେଖାଇଲେ ଅନନ୍ତ ଫ୍ଲପ୍‌ ହେଲେ ଅମରେଶ ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବାଜି ମାରିଲେ ଅନନ୍ତ, ଫ୍ଲପ୍‌ ହେଲେ ଅମରେଶ । ଘନଘନ ନବୀନ ନିବାସ ଦଉଡ଼ିଲେ । ହେଲେ ବି ଆଶା ପୂରଣ ହେଲାନି । ଅର୍ଥାତ ଟିକଟ ପାଇଲେନ
Nabarangpur bjd political issues
BJD
ନବରଙ୍ଗପୁର ବିଜେଡିରେ ସ୍ଥିତି ପୂରା ସଂଘାତିକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବାଉଳା ହେଲେଣି ବିଜେଡ଼ି କର୍ମୀ । ଭୋଟ୍‌ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବାରୁ କେମିତି ଦଳରେ ନେତାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବ ସେନେଇ ହରଦମ କରୁଛି କସରତ । ସେଇଥି ଲାଗି ତ ଋଣ ଦେବା ବାହାନାରେ ଡାକିଲେ...ବେକରେ ଶଙ୍ଖ ଗାମୁଛା ଦେଇ ବିଜେଡିର
puri bjd political issues
BJD
ନିୟମ ମାନୁନାହାନ୍ତି ବିଜେଡ଼ି ନେତା
ନିୟମ ମାନୁନାହାନ୍ତି ବିଜେଡ଼ି ନେତା ଉମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଲା ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ସରକାରୀ ନିୟମ ମାନିବାକୁ ନାରାଜ ବିଜେଡି ନେତା । ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଲାଗିବା ପରେ ବ
threatening-call-to-give-vote-for-raja-swain-
POLITICS
ରାଜାଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ନଦେଲେ ସବୁ ସୁବିଧା ବନ୍ଦ !
ଆଠଗଡ: '୯୦୪୦୧୧୬୧୭୭' ନମ୍ବରରୁ ଆଠଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛି କଲ୍ । ସବୁ ସୁବିଧା ପାଉଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ପଚାରିବା ପରେ ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜା ସ୍ବାଇଁଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବେ ବୋଲି ସିଧାସଳଖ କହୁଛନ୍ତ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon