Sun, Dec 04, 2022 | BHUBANESWAR 18.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
  • English
  • ଓଡ଼ିଆ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Odisha Politics News, Latest Politics News | Argus News

padampur-by-election-to-be-held-tomorrow
ପଦମପୁର
ସୋମବାର ଭୋଟ୍ ଦେବ ପଦମପୁର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସୋମବାର ଭୋଟ ଦେବ ପଦମପୁର । ସକାଳ ୭ ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ଯାଏ ମତଦାନ । ବୁଥରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି । ମୋଟ୍ ୩୧୯ ବୁଥରୁ 79ଟି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି ପ୍ରଶାସନ । ସାଇଲେନ୍ସ ପିରିୟଡ଼ରେ ଚେକିଂ କଡ଼ା କଡ
Padmapur daughter vs Kanas daughter-in-law in dispute
ELECTION
ବିବାଦରେ ପଦ୍ମପୁର ଝିଅ ବନାମ କଣାସ ବୋହୂ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିବାଦରେ ପଦ୍ମପୁର ଝିଅ ବନାମ କଣାସ ବୋହୂ । ପଦ୍ମପୁରର ନିର୍ବାଚନ ବାଦବିବାଦ ଓ ଘମାଘୋଟ ଲଢେଇ ଭିତରେ କଣାସ ବୋହୂ ବନାମ ମାଟିର ପୁଅ ବିବାଦ ଗାଁ ଗାଁ ରେ ବିତର୍କିତ ହେଉଛି । ଭାରତୀୟ ବିଧି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁସାରେ କିଏ ବ
BJD note funda for vote
ନୋଟ୍ ଫଣ୍ଡା
ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ନୋଟ୍ ଫଣ୍ଡା
ପଦମପୁର: ପଦମପୁରରେ ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ନୋଟ୍ ଫଣ୍ଡା । ସରେଇକେଲାରେ ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବର୍ଷା ସିଂହ ବରିହାଙ୍କ ଭାଇ । ଭୋଟ୍ ପିଛା ହଜାର ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟିବା ବେଳେ ବିରୋଧ କଲେ ଗାଁ ଲୋକେ । ଚିତାଖୋଲ, ନିଲାଥର
State Chief Electoral Officer press meet regarding Padampur by-election
ପ୍ରେସମିଟ୍
ପଦମପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍
ବରଗଡ: ପଦମପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍ । ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି ବୁଥକୁ ଯାଇସାରିଛନ୍ତି । ଭୋଟିଂ ପାଇଁ 1276 ପୋଲିଂ ଅଧକାରୀ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେ
Delhi Metropolitan Corporation Election is going on today
ନିର୍ବାଚନ
ଚାଲିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନ। ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ। ୨୫୦ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ସମୁଦାୟ ୧୩୪୯ ଆଶାୟୀ ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ୫ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଟ୍ ଗ୍ରହଣ ହେବ। ଏହାପରେ ଆସନ୍ତା
Delhi MCD Election 2022 Voting Updates: Polling under way; three-way contest among BJP, AAP and Congress
ଏମସିଡି ନିର୍ବାଚନ
ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସିଡି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସିଡି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ । ମୋଟ 250 ୱାର୍ଡରେ ହେବ ଭୋଟ । ଏଥିପାଇଁ 13 ହଜାର 638 ବୁଥ ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ 56 ହଜାର ଇଭିଏମ୍ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ । ସକାଳ 8ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ 5ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି
Indian Navy Day 2022: History, Significance
ନୌସେନା ଦିବସ
ଆଜି ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ଦିବସ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ଦିବସ । ବିଶାଖାପାଟଣାରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁ । ପ୍ରତିବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୪ ତାରିଖକୁ ନୌସେନା ଦିବସ ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ୧୯୭୧ ଯୁଦ୍ଧରେ ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
Padampur by election updates
ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର
ପଦମପୁର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପଦମପୁର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର। ପଦମପୁର ବରିହାପାଲିରେ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ନେଇ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲେ ବିରୋଧୀ । ଯାହାର ସାଙ୍ଘାତି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତ
Dharmendra Pradhan targets CM Naveen Patnaik
DHARMENDRA PRADHAN
କଣ କରିବୁ ନୁହେଁ, 22 ବର୍ଷରେ କଣ କରିଛୁ କୁହ ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନବୀନଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ବନାମ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ । କୁମ୍ଭୀର କାନ୍ଦଣା କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ମୋଦି ନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ? କଣ କରିବୁ ନୁହେଁ, 22 ବର୍ଷରେ କଣ କରିଛୁ କୁହ ? ପଦମପୁରବାସୀଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ପ୍ରତି ଇଏ କ
Download Argus News App
close_btn