Mon, Mar 27, 2023 | BHUBANESWAR 26.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Latest Information & Technology News | Argus News

Back ଟେକ୍ନୋଲୋଜି
Neal Mohan is new YouTube CEO: His journey to the top post via Stanford, Google
ନୀଲ ମୋହନ
ୟୁଟ୍ୟୁବର ସିଇଓ ହେଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ନୀଲ ମୋହନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ନୀଲ ମୋହନଙ୍କୁ ୟୁଟ୍ୟବ୍‌ରେ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ବ । ସିଇଓ ପଦରେ ତାଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି । ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ୟୁଟ୍ୟୁବର ସିଇଓ ସୁଜାନ ୱୋଜିକ୍କି ନିଜ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାପରେ ତାଙ୍
Efforts Being Made To Have In-Built Satellite Tuners In TV Sets: I&B Minister Anurag Thakur
ସେଟ୍-ଟପ୍-ବକ୍ସ
ଟିଭି ଦେଖିବା ଲାଗି ସେଟ୍-ଟପ୍-ବକ୍ସ କିଣିବାକୁ ପଡ଼ିବନି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ :ଟିଭି ଦେଖିବା ଲାଗି ସେଟ୍-ଟପ୍-ବକ୍ସ କିଣିବାକୁ ପଡ଼ିବନି। ଟିଭିରେ ଥିବା ଟ୍ୟୁନର ଜରିଆରେ ଚ୍ୟାନେଲ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ। ଟ୍ୟୁନର ସୁବିଧା ଥିବା ଟିଭି ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା
Google's new tool 'Google Bird'
ଗୁଗୁଲ ବାର୍ଡ
ଗୁଗୁଲର ନୂଆ ଟୁଲ 'ଗୁଗୁଲ ବାର୍ଡ'
ସାନ୍ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍କୋ: ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଚାଟ ଜିପିଟି(chat gpt) ଟୁଲକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ଏହା ଲଞ୍ଚ ହେବାର ୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହାର ଭିୟୁ ୧ ମିଲିଅନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଶଙ୍କାରେ ଥିଲା ଗୁଗୁଲ । ଗୁଗୁ
ISRO launches new rocket SSLV-D2 from Sriharikota
ISRO
ଇସ୍ରୋ ନାମରେ ଯୋଡ଼ି ହେଲା ଆଉ ଏକ ସଫଳତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଇସ୍ରୋ ନାମରେ ଯୋଡ଼ି ହେଲା ଆଉ ଏକ ସଫଳତା । ଶ୍ରୀହରିକୋଟା ସ୍ଥିତ ସତୀଶ ଧୱନ ସ୍ପେସ ସେଣ୍ଟରରୁ ଲଞ୍ଚ ହେଲା 3ଟି କ୍ଷୁଦ୍ର ସାଟେଲାଇଟ । ସାଟେଲାଇଟ ଲଞ୍ଚ ଭେହିକିଲ-SSLV-D2 ମାଧ୍ୟମରେ ଇଓଏସ-07, ଜାନୁସ-1 ଓ ଚେନ୍ନାଇ
‎PM WANI Yojana: Wi-Fi connection in Cuttack city
ବଡ଼ ଭିଜନ
କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ଭିଜନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଡିଜିଟାଲ କ୍ରାନ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବଡ଼ ଭିଜନ । ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ହାଇସ୍ପିଡ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସୁବିଧା ପାଇବେ ସହରବାସୀ । ଦେଶରେ ଡିଜିଟାଲ କ୍ରାନ୍ତି ଆଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦ
ChatGPT is a challenge for Google
CHAT GPT
କ’ଣ ଏହି ଚାଟ୍ ଜିପିଟି ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଗୁଗୁଲ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଚାଟ୍ ଜିପିଟି । ଯାହା ବି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ମଣିଷ ପରି ଦେଉଛି ଉତ୍ତର । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନର ମଧ୍ୟ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର ଦେଉଛି । ଆର୍ଟିଫିସିଆଲ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ମଡେଲ ଗୁଗୁ
Be alert from fraud Chinese loan app
CHINESE LOAN APP
ସର୍ବସ୍ୱାନ୍ତ କରିଦେଉଛି ଚାଇନିଜ୍ ଲୋନ୍ ଆପ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରି ପଡୁଛି ଚାଇନିଜ୍ ଲୋନ୍ ଆପ୍ । ଲୋକଙ୍କୁ ତଳି ତଳାନ୍ତ କରିଦେଉଛନ୍ତି । ଫ୍ରି ରେ ଲୋନ୍ ଦେଉଛନ୍ତି । ତା’ପରେ ସର୍ବସାନ୍ତ କରି ଦେଉଛନ୍ତି । ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖାଲି ହୋଇ ଯାଉଛି। ହେଲେ କେମିତି ଏହ
The highest number of Reliance Jio user on mobile and fixed-line subscribers were added in November in 2022
ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ
ନଭେମ୍ବରରେ ଯୋଡ଼ିହେଲା ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ମୋବାଇଲ୍ ଓ ଫିକ୍ସଡ୍‌-ଲାଇନ୍ ଗ୍ରାହକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଓଡ଼ିଶାରେ ନିଜର ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ସୁଦୃଢ଼ କରି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ୨୦୨୨ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ମୋବାଇଲ୍ ଗ୍ରାହକ ସମେତ ସର୍ବାଧିକ ଫିକ୍ସଡ୍‌-ଲାଇନ୍ ଗ୍ରାହକ ଯୋଡ଼ିଥିବା ଭାରତୀୟ ଟେଲିକମ
Reliance Retail has implemented a unique human resource approach
ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲର
ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ପଦ୍ଧତି ଲାଗୁ କରିଛି ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଦ୍ରୁତ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଅଭିଯାନ ଜାରି ରଖିଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ ଏହାର ତେଜରାତି ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକରେ ନୂତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ପଦ୍ଧତି ଲାଗୁ କରିଛି । ଜର୍ମାନୀ
Download Argus News App
close_btn