ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଭିତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଭିତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ
ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଭିତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଇଣ୍ଡିଆନ ଟେମ୍ପୁଲ ନାମକ ଏକ ଆଇଡ଼ିରେ ଏହି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଫଟୋ ଛଡାଯାଇଛି। ଦକ୍ଷିଣ ଦ୍ୱାର ଗୁମୁଟ ନିକଟରୁ ଏହି ଫଟୋ ନିଆଯାଇଛି। ତେବେ କିଭଳି ଏହି ଫଟୋ ଉଠାଗଲ
ସବୁ ଅପେକ୍ଷାର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଜାନୁଆରୀ 3ରୁ ଖୋଲିବ ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର
ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର
ସବୁ ଅପେକ୍ଷାର ଘଟିବ ଅନ୍ତ, ଜାନୁଆରୀ 3ରୁ ଖୋଲିବ ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର
ଗଞ୍ଜାମ : ଜାନୁଆରୀ 3ରୁ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଶକ୍ତିପୀଠ ମାଆ ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର । କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଭକ୍ତମାନେ କିଭଳି ମାଆଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ସେ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏସଓପି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । ସେପଟ
ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଭରପୁର ପାଟମୂଷା ଜଳପ୍ରପାତ, ଜମୁଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ
PATAMUSA WATERFALL
ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଭରପୁର ପାଟମୂଷା ଜଳପ୍ରପାତ, ଜମୁଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ
ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଆସିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଋତୁ । ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀରେ ଜମୁଛି ବଣଭୋଜିର ଆସର। ଏହି କ୍ରମରେ ଭଞ୍ଜନଗର କାଳିଆମ୍ବା ନିକଟରେ ଥିବା ପାଟମୂଷା ଜଳପ୍ରପାତରେ ମଧ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଛି । ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଥିବା ଏହି ୱାଟର ଫଲରେ ମଜ
ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଶିଳ୍ପ ଉପରେ କୋରୋନା ପ୍ରଭାବ, ପିକନିକ ଋତୁରେ ବି ଖାଁ ଖାଁ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ
ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଶିଳ୍ପ
ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଶିଳ୍ପ ଉପରେ କୋରୋନା ପ୍ରଭାବ, ପିକନିକ ଋତୁରେ ବି ଖାଁ ଖାଁ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: କୋଭିଡ ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁଯାୟୀ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ ଖୋଲି ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ ଲାଗୁନାହିଁ । ବିଶେଷ କରି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀରେ ପୂର୍ବ ଭଳି ଭିଡ ନଥିବା ବେଳେ କାଁ ଭା
ଘନ କୁହୁଡିର ବଳୟରେ ବ୍ଲାକ ପଗୋଡ଼ା
ବ୍ଲାକ ପଗୋଡ଼ା
ଘନ କୁହୁଡିର ବଳୟରେ ବ୍ଲାକ ପଗୋଡ଼ା
ପୁରୀ: ଘନ କୁହୁଡିର ବଳୟରେ ବ୍ଲାକ ପଗୋଡ଼ା। କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ପର୍ଯ୍ୟଟକ। କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିରକୁ ରାତି ପାଇଲେ ହଜାର ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୁଲିଆସନ୍ତି। ପ୍ରବଳ କୁହୁଡ଼ି ଯୋଗୁଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବାର
ଜାନୁଆରୀ ୫ ତାରିଖରୁ ଚିଲିକାରେ ପକ୍ଷୀ ଗଣନା
ଚିଲିକା
ଜାନୁଆରୀ ୫ ତାରିଖରୁ ଚିଲିକାରେ ପକ୍ଷୀ ଗଣନା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜାନୁଆରୀ ୫ ତାରିଖରୁ ଚିଲିକାରେ ପକ୍ଷୀ ଗଣନା ହେବ । ଏନେଇ ବନ୍ୟାପ୍ରାଣୀ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଚିଲିକାକୁ ୫ଟି ଜୋନ୍‌ରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯିବ । ଚଳିତ ମାସ ୨୦ ତାରି
5 ଦିନ ଧରି କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିଲା ମହୋତ୍ସବ
କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ
5 ଦିନ ଧରି କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିଲା ମହୋତ୍ସବ
ପୁରୀ: ଶେଷ ହୋଇଛି ଚଳିତ ବର୍ଷର କୋଣାର୍କ ବାଲୁକା କଳା ମହୋତ୍ସବ ଓ କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ 2020। ଦୀର୍ଘ 5 ଦିନ ଧରି ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ମହୋତ୍ସବର ଗତକାଲି ଥିଲା ଅନ୍ତିମ ସନ୍ଧ୍ୟା। ଅନ୍ତିମ ଦିନରେ କୋଣାର୍କ ବାଲୁକା କଳା ମହୋତ୍ସବର
ହୀରାକୁଦରେ ଜମୁନି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ଼
ହୀରାକୁଦ
ହୀରାକୁଦରେ ଜମୁନି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ଼
ସମ୍ବଲପୁର : ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଋତୁ । ଖୋଲିଛି ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ । ମହାମାରୀ ଡରରେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା। ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମ ଖୋଲିଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଫଳରେ ପର୍ଯ୍ୟଟ
କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବର ଆଜି ଚତୁର୍ଥ ଦିନ
କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ
କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବର ଆଜି ଚତୁର୍ଥ ଦିନ
ପୁରୀ: ଜମୁଛି କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ । ତୃତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟାକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦାତା ଆର ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣନ ଓ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସଚିବ ବିଶାଲ ଦେବ । ପ୍ରଥମେ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପ୍ରଦ୍ୱୀପ ପ୍ରଜ୍ଵଳ
Download Argus News App
close_btn