SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 24.98° C
`
Back ୟୁପି + 4
Yogi Raj 2.0 starts in UP from 25th March 2022
ଯୋଗୀ ରାଜ୍
ୟୁପିରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯୋଗୀ ରାଜ୍ ୨.୦
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୟୁପିରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯୋଗୀ ରାଜ୍ ୨.୦। ଶପଥପାଠ ସହିତ ୨୦୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୫ରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ପାଳି -୨.୦। ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଭାରତ ରତ୍ନ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟ
Yogi Aditya Nath takes oath as the Chief Minister of Uttar Pradesh
ଯୋଗୀ ଅଦିତ୍ୟନାଥ
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଶପଥ ନେଲେ ଯୋଗୀ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ। ଲକ୍ଷ୍ମୌର ଭାରତ ରତ୍ନ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବ ଚାଲିଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍
Yogi Adityanath will take oath as Uttar Pradesh CM tomorrow
ଯୋଗୀ
ଆସନ୍ତାକାଲି ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଶପଥ ନେବେ ଯୋଗୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯୋଗୀଙ୍କ ମହାବିଜୟର ମହା ଶପଥପାଠ। ଲକ୍ଷ୍ମୌର ଭାରତ ରତ୍ନ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ତୈୟାରି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସହ ବିଜେପିର ସବୁ ବଡ ନେତା ହେବେ ସାମିଲ୍। ୧୧ ରାଜ୍ୟ
Uttarakhand: Dhami will be the Chief Minister of Uttarakhand
ଧାମି
ଧାମି ହେବେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଧାମି ହେବେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ। ବିଜେପି ବିଧାନସଭା ବୋର୍ଡର ବୈଠକରେ ସିଏମ ପୁଷ୍କର ସିଂ ଧାମିଙ୍କ ନାମ ଆଗରେ ଥିଲା। ସେ ବିଧାନସଭା ଦଳର ନେତା ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ଉତ୍ତରାଖଣ୍
Yogi  likely to take oath as the Chief Minister of the state on March 25
ଯୋଗୀ
ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଯୋଗୀଙ୍କ ୨.୦ ସରକାର
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୫ରେ ଶପଥ ନେବେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ। ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ମୁଖମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ ଯୋଗୀ। ୨୫ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ସେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବହୁମତରେ ସଂଖ୍ୟାଗରିଷ୍ଠତାର
BJD's use of force for block occupation; Lying chesered cars and truncating the cars dirks. The police
ବିଜେଡିର ବଳ ପ୍ରୟୋଗ
ବ୍ଲକ ଅକ୍ତିଆର ପାଇଁ ବିଜେଡିର ବଳ ପ୍ରୟୋଗ; ମିଛ କେସ ଡର ଦେଖାଇ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଧମକାଉଛି ପୋଲିସ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପରେ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଓ ବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଉପରେ ବିଜେଡିର ନଜର । କଳ ବଳ କୌଶଳ ଲଗାଇ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଓ ବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଗଠନ କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା ଚଳାଇଛି ଶାସକ ଦଳ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର
Baba's Bulldozer Destroys Racism, Family Discrimination, Propaganda, and Mafia
ବୁଲଡୋଜର
ଜାତିବାଦ, ପରିବାର ବାଦ, ଅପପ୍ରଚାର ଓ ମାଫିଆରାଜର ଶାସନକୁ ଧ୍ୱସ୍ତ ବିଧ୍ଵସ୍ତ କଲା ବାବାଙ୍କ ବୁଲଡୋଜର
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ୟୁପିରେ ବିଜେପିର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜନୈତିକ ଇତିହାସରେ ନୂଆ ଯୁଗର ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଦଳ ବିଜେପି । ଜାତିବାଦ, ପରିବାର ବାଦ, ଅପପ୍ରଚାର ଓ ମାଫିଆରାଜର ଶାସନକୁ ଧ୍ୱସ୍ତ ବିଧ୍ଵସ୍
Yogi breaks Noida superstition
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ  ଯୋଗୀ
ନିଆରା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ: ହାରିବା ଭୟରେ ଯେଉଁଠିକୁ କେହି ଯାଉ ନ ଥିଲେ, ସେଠିକୁ ଗଲେ ଆଉ ଜିତିଲେ ନିର୍ବାଚନ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ନୋଏଡା ଅନ୍ଧବିଶ୍ଵାସ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ। ଆଗରୁ କୌଣସି ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯେଉଁ ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ଵାସକୁ ଭାଙ୍ଗି ପାରି ନ ଥିଲେ ଯୋଗୀ ତାହାକୁ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବ
Assembly Election Result: Narendra Modi arrives at the BJP headquarters in New Delhi to attend the victory ceremony
ବିଜେପିର ବିଜୟ ଉତ୍ସବ
ବିଜେପିର ବିଜୟ ଉତ୍ସବ; ମୋଦି କହିଲେ ପରିବାରବାଦ ରାଜନୀତିର ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପି ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ମଣିପୁରରେ ବିଜେପି ବହୁମତ ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି। ଏଥି ସହିତ ଗୋଆରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଦଳ ଭାବରେ ବିଜେପି ଉଭା ହୋଇଛି
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon