Latest Business News, Indian Economy News, Economy News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 22.98° C
`
Back ଅର୍ଥନୀତି
sbi home loan offer ends on 31 january 2024
SBI
SBI ଦେଉଛି ଶସ୍ତା ହୋମ ଲୋନ୍‌, ଆଉ ରହିଲା ୨ ଦିନ ବାକି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନିଜର ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ଘର ଥିବ। ଏହା କାହାର ବା ସ୍ୱପ୍ନ ନଥାଏ। ହେଲେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏତେ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। କାହିଁକି ନା ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇ
Jio and OnePlus
ସହଭାଗିତା
୫-ଜିକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଜିଓ ଓ ୱାନପ୍ଲସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ସହଭାଗିତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତର ସର୍ବବୃହତ୍ତ ଡିଜିଟାଲ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ କମ୍ପାନି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଜ୍ଞାନକୌଶଳର ଅଗ୍ରଣୀ କମ୍ପାନୀ ୱାନ୍‌ପ୍ଲସ୍ ଭାରତରେ ୫ଜି ପ୍ରଯୁକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଉନ୍ମତ୍ତ କରିବ
NSE's record
ସଫଳତା
କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର-୨୦୨୩ରେ ଏନଏସଇ (NSE)ର ରେକର୍ଡ ସଫଳତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ୨୦୨୩ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ବର୍ଷ ଆଜି ଶେଷ ହେବା ସହିତ, ନ୍ୟାସନାଲ ଷ୍ଟକ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ (NSE) ଡିସେମ୍ବର 2023 ସୁଦ୍ଧା 8.5 କୋଟି ନିବେଶକଙ୍କ ଆଧାରରେ ପହଞ୍ଚି ଏକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏକ ଆଶ୍ବସ୍ତିକର ଖବର ହେଉଛି ଯେ
oil-price-may-reduce-in-coming-days
ତେଲ ଦର
କମିବ ତେଲ ଦର
ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମିବ ତେଲ ଦର । ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ୍ ଦର ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନରେ କମିପାରେ। ୧୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦର କମିପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୈଳ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକ ସହ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କଥାବାର୍ତ୍ତ
/india-will-be-world-s-3rd-largest-economy-by-2026-ex-niti-aayog-vice-chairman-arvind-panagariya
INDIA ECONOMY
2026ରେ ଭାରତ ହେବ 5 ଟ୍ରିଲିଅନ ଡଲାର ଅର୍ଥନୀତି- ନିତି ଆୟୋଗର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: 2026 ସୁଦ୍ଧା ଭାରତ ବିଶ୍ୱର ତୃତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଅର୍ଥନୀତିରେ ପରିଣତ ହେବ । ଏହି ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ନିତି ଆୟୋଗର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଅରବିନ୍ଦ ପାନଗାରିୟା। ଆସନ୍ତା ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଜର୍ମାନୀ କିମ୍ବା ଜାପାନ ଅର୍ଥନୀତି
Good news for UPI users-upi-transaction-limit-hike-from-1-lakh-to-5-lakh
UPI ୟୁଜର୍ସ
ଖୁସି ଖବର; ୟୁପିଆଇ କାରବାର ସୀମା 1 ଲକ୍ଷରୁ 5 ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦେଶରେ UPI ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡଆ UPI ପେମେଣ୍ଟ ଟ୍ରାନଜାକସନ୍ ର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ଦେୟ ପାଇଁ ଆରବିଆଇ ୟୁପିଆ
State-run insurance giant Life Insurance Corporation of India (LIC) said it has initiated attempt to explore the possibility of setting up a fintech arm
LIC
ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ LIC ଆରମ୍ଭ କରିବ Fintech ସେବା, ଘରେ ବସି ପାଇବେ ସବୁ ସୁବିଧା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଇନସୁରାନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ ନିଜର ଡିଜିଟାଲ ସେବାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଫିଣ୍ଟେକ୍ ଆର୍ମ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଘରେ ବସି ପାଇ ପାରିବେ ସମସ୍ତ ସୁବିଧା । ପଲିସ
Jio launches JioFiber service in Odisha
JIO
ସମଗ୍ର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରତଟି ଘର ଏବଂ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟକୁ ସଂଯୁକ୍ତ କରିବ ଜିଓଏୟାରଫାବ‍ର୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଶ୍ୱର ସର୍ବବୃହତ ଘରୋଇ ମୋବାଇଲ ଡାଟା ନେଟୱର୍କ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଆଜି ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଶ୍ୱ ମାନର ସର୍ବାଧୁନିକ ହୋମ୍‌‍ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌‍ମେଣ୍ଟ, ସ୍ମାର୍ଟ ହୋମ୍‌‍ ସେବା ଏବଂ ହାଇ-ସ୍ପି
Meet co-founder who left Rs 28 lakh salary job to start his business, now earns Rs 1 crore per month
ମାସକୁ କୋଟିଏ
କୁକୁଡା ବିକ୍ରି କରି ମାସକୁ ରୋଜଗାର ହେଉଛି କୋଟିଏ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇଆଇଟିରେ ପାଠ ପଢା। ପଢା ଶେଷ ପରେ ୨୮ ଲକ୍ଷ ପ୍ୟାକେଜରେ ଚାକିରି। ତଥାପି ମନ ନଥିଲା ଶାନ୍ତି। ସଫଳାତା ପାଇକି ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ନପାଇଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା। କିଛି ଭିନ୍ନ କରିବାକୁ ଥିଲା ଇଛା। କିନ୍ତୁ ଭିନ୍ନ ଯେ କୁକୁଡ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon