Entertainment News, Latest Entertainment News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 23.98° C
`
Back ମନୋରଞ୍ଜନ
Rakul-Jackie
ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ
ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ରକୁଲ-ଜ୍ୟାକି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ୍ ପ୍ରୀତ ସିଂହ-ବଲିଉଡର ପ୍ରଯୋଜକ ଜ୍ୟାକି ଭଗନାନୀ। ଆଜି ଗୋଆରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଉଭୟ ଦକ୍ଷିଣ ଗୋଆରେ ଥିବା ଆଇଟିସି ଗ୍ରାଣ୍ଡରେ ବିବାହ କରିଥିବ
Radio icon Ameen Sayani, known for hosting 'Geetmala', died at 91 after a heart attack, his son Rajil Sayani confirmed
AMEEN SAYANI
ରେଡିଓ ଦୁନିଆର ଯାଦୁଗର ଅମୀନ ସୟାନୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ହୃଦଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଚିରନିଦ୍ରାରେ ରେଡିଓ ଦୁନିଆର ସ୍ୱରର ଯାଦୁଗର ଅମୀନ ସୟାନୀ । 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ହୃଦଘାତ ହେବାପରେ ଅମୀନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତ
Yash bought chocolates
ସାଧାରଣ ଦୋକାନରୁ
ସାଧାରଣ ଦୋକାନରୁ ଚକୋଲେଟ କିଣି ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଲେ ୟଶ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତା ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଜଣେ ସାଧାସିଧା ମଣିଷ। ପିଲାଟି ଦିନରୁ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି ସେ। ବୋଧହୁଏ ସେଥିଲାଗି ସେ ଶୀର୍ଷରେ ଥାଇ ବି ପୁରୁଣା ଦିନକୁ ଭୂଲି ନାହାନ୍ତି। ଏବ
Tele actor Ruturaj
ଟେଲି ଅଭିନେତା
ଟେଲି ଅଭିନେତା ଋତୁରାଜ ସିଂଙ୍କ ପରଲୋକ: ହୃଦଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଜଗତରୁ ପୁଣି ଆସିଛି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର। ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଋତୁରାଜ ସିଂଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି। ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ପରିବା
Barun-Natasha
ପ୍ୟାରେଣ୍ଟସ ହେବାକୁ
ପ୍ୟାରେଣ୍ଟସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବରୁଣ-ନତାଶା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରି ବରୁଣ ଲେଖିଛନ୍ତି ଆମେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପ୍ୟାରେଣ୍ଟସ ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ। ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ ଏବଂ ନତାଶା ଦଲାଲ ଖୁବଶୀଘ୍
Rakul-Jackie visited
ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ
ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧିବିନାୟକ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ କଲେ ରକୁଲ-ଜ୍ୟାକି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ୨୦୨୪ ମସିହା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଙ୍କର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି। କାହିଁକି ନା, ଆଗାମୀ ୨୧ ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରକୁଲ। ଏବେ ‌ସେ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧି ବିନାୟକର
I can't believe the
ସୁହାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର
ସୁହାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନି: ଜାୟରା ୱାସିମ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଉ ନାହାନ୍ତି ସୁହାନୀ। ଆଜି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁହାନୀ ଭଟନାଗରଙ୍କ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ୨୦୧୬ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦଙ୍ଗଲ’ରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବ
Kavita Choudhury
ପରଲୋକରେ ଉଡାନ
ପରଲୋକରେ ଉଡାନ ଫେମ କବିତା ଚୌଧୁରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜି ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତରୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସିଛି। ୬୭ବର୍ଷରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ରଡ୍ୟୁସର କବତା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଘଟିଛି। କବିତା କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ ତାଙ୍କର ସେବେଠୁ ଚିକିତ୍ସ
Death of Suhani
୧୯ବର୍ଷ ବୟସରେ
୧୯ବର୍ଷ ବୟସରେ ସୁହାନି ଭଟ୍ଟନାଗରଙ୍କ ପରଲୋକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଦଙ୍ଗଲ'ରେ ସାନ ଝିଅ ବବିତା ଫୋଗାଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁହାନୀ ଭଟ୍ଟନାଗରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଆଜି ସୁହାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon