Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 23.98° C
`
Back କ୍ରୀଡ଼ା
IPL will start
ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ରୁ
ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଇପିଏଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଇପିଏଲ ଆସନ୍ତା ମାସ ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅରୁଣ ଧୁମାଲ ମଙ୍ଗଳବାର ଏହା କହିଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଦେଶରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ ଭାରତରେ ହିଁ ହେବ ବୋଲି ଧୁମାଲ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି
Shubhaman Gill has
ପଞ୍ଜାବ ଲୋକସଭା
ପଞ୍ଜାବ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆସନ୍ତା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଆଇକନ କରିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସିବିନ ସିଂ ସୋମବାର ଏକ ବିବୃତ୍ତିର
India started their hockey campaign with a win against Spain
SPAIN
ହକିରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭାରତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପୁରୁଷ ପ୍ରୋଲିଗ୍ ହକିରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭାରତ । ରାଉରକେଲା ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସ୍ପେନ୍ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍କୁ ସୁଟ୍ଆଉଟରେ ୭-୮ ଗୋଲରେ ଜିତିନେଇଛି ଭାରତ। ମ୍ୟାଚ
Yashprit
ରାଞ୍ଚି ଟେଷ୍ଟରେ
ରାଞ୍ଚି ଟେଷ୍ଟରେ ବାଦ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଯଶପ୍ରିତ ବୁମରା...ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କାଲିର ମ୍ୟାଚ ସତରେ ଏକ୍ସାଇଟିଂ ଥିଲା। ଭାରତୀୟ ଟିମ ପ୍ଲେୟରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ରନ ବର୍ଷା ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତାଇଥିଲା। ରାଜକୋଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪୩୪ ରନରେ ମାତ୍ ଦେଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଏବେ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି
Indian offspinner Ravichandran
୫୦୦ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇ
୫୦୦ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଭାରତୀୟ ଅଫସ୍ପିନର ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପାଠ ପଢ଼ା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କିନ୍ତୁ କ୍ୟାରିୟର କ୍ରିକେଟ କରିୟର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଟପ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭାବେ ମଝିରେ ମିଡିୟମ ପେସ ବୋଲିଂ ବି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଇଞ୍ଜୁରି କାରଣରୁ ଶେଷରେ ଅଫସ୍ପିନକୁ ବାଛି ନେଲେ। ଅର୍ଥାତ ଟ
Rajkot Test:
ରାଜକୋଟ ଟେଷ୍ଟ
ରାଜକୋଟ ଟେଷ୍ଟ: ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪୩୪ ରନରେ ହରାଇଲା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜକୋଟରେ ରୋହିତ ବାହିନୀର ବଡ ବିଜୟ । ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ୩ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ । ରବିବାର ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪୩୪ ରନର ବିଶାଳ ରନ୍ ବ୍ୟବଧାନରେ ହରାଇଛି ମେନ୍ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ । ଏଥିସହ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଦଳ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ହେଇଛ
Jaiswal's run
ରାଜକୋଟରେ
ରାଜକୋଟରେ ଜୟସ୍ବାଲଙ୍କ ରନ ବର୍ଷା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟସ୍ବାଲଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ରନ ବର୍ଷା। ଦମ ଦେଖାଇଲେ ଯୁବ ବ୍ୟାଟର । ଚଇକା ଛକାରେ ଜିଣିନେଲେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ । ଗୁଜରାଟର ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟସ୍ୱାଲଙ୍
Jaiswal's Kamal
ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟରେ
ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟରେ ଜୟସ୍ବାଲଙ୍କ କମାଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜକୋଟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଡ୍ରାଇଭିଂ ସିଟରେ ଭାରତ। ବୋଲରଙ୍କ ପରେ ବ୍ୟାଟରଙ୍କ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବଳରେ ରାଜକୋଟରେ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପଲ୍ଲା ଭାରରି ରହିଛି। ତୃତୀୟ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଭାରତ ୨ ଓ୍ବିକେ
India vs England, 3rd Test
INDIA
ଇଂଲଣ୍ଡ ଠାରୁ ୩୨୨ ରନ୍ ଆଗରେ ରହିଛି ଭାରତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ମଜବୁତ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି ଭାରତ। ତୃତୀୟ ଦିନ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ଅପସାରଣ ସୁଦ୍ଧା ଦଳ ୨ ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୯୬ ରନ୍ କରିଛି। ଫଳରେ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ଠାରୁ ୩୨୨ ରନ୍ ଆଗରେ ରହିଛି। ଶନିବାର ଦ୍ବିତୀ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon