Stay Informed with Up-to-Date Weather Forecasts and Reports|Weather Update | Argus English

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 23.98° C
`
Back ପାଣିପାଗ
Heat is growing
ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି
ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ତାତି: ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ସବୁଠି ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ତାତି । ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ସବୁଠି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଗତକାଲି ତାପମାତ୍ରା ୩୫.୬ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ବାଭାବିକଠାରୁ ୫ ରୁ ୬ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ରହିଛ
In Bhubaneswar
ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ
ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଦିନ ୨.୩୦ ସୁଦ୍ଧା ତାପମାତ୍ରା ୩୫ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଢୁଛି ତାତି। ରାଜ୍ୟରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ଦିନ ତାପମାତ୍ରା। ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ଦିନ ୨.୩୦ ସୁଦ୍ଧା ତାପମାତ୍ରା ୩୫.୬ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ରେକର୍ଡ। ସ୍ବାଭାବିକ ଠାରୁ ୫ ରୁ ୬ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ପାରଦ। ଆସନ୍ତା ଦୁ
The night temperature
ଆଗାମୀ ୨ରୁ
ଆଗାମୀ ୨ରୁ ୩ ଡିଗ୍ରୀ ବଢିବ ରାତି ତାପମାତ୍ରା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସକ୍ରିୟ ଗୁରୁଚାପ ବଳୟ । ପ୍ରଭାବରେ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ପାର୍ଶ୍ଵବର୍ତ୍ତୀ ଜିଲ୍ଲାଗୁଡିକରେ କୋହଲା ପାଗ । ଆଗାମୀ ୨ ଦିନ ଯାଏଁ ଘନ କୁହୁଡ଼ି ଆଶଙ୍କା। ଗୁରୁଚାପ ବଳୟର ସକ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ସହ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍
Chance of raining in some areas during next 12 hours
ବର୍ଷା
ଆସନ୍ତା ୧୨ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆସନ୍ତା ୧୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର କିଛି ଅଂଚଳରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା। ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାର ବାଲେଶ୍ବର, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ହାଲୁକାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଝାରସୁଗୁଡା, ସୁନ୍ଦରଗଡ
It will rain in
ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ
ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ୩ ଦିନ ଯାଏ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ୧୪ ତାରିଖରୁ ୩ ଦିନ ଯାଏ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା । ଉପକୂଳ ଓ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ହେବା ନେଇ ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ର। ଗୁରୁଚାପ ବଳୟ ସକ୍ରିୟ ହେବା ସହି
Winter wave continues
ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ
ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଓ ପଞ୍ଜାବରେ ଶୀତଲହରୀ ଜାରି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଅନେକ ଦିନ ପରେ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ଆକାଶ ସ୍ବଚ୍ଛ ରହିବ ବୋଲି ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ (ଆଇଏମଡି) ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରେ ସର୍ବାଧିକ ତାପମାତ୍ରା ୨୪.୬ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ବେଳ
The weather has changed
ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିଲା ପାଗ
ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିଲା ପାଗ, ଖସିଲା ପାରଦ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିଲା ପାଗ, ଖସିଲା ପାରଦ। ସ୍ବାଭାବିକ ହେଲା ତାପମାତ୍ରା । ରାତି ତାପମାତ୍ରା ୨ରୁ ୩ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଛି । ଗୁରୁଚାପ ବଳୟ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟ ମଧ୍ୟକୁ ଜଳୀୟ ବାଷ୍ପ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାୟୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି। ଏହ
Night temperatures
ତାପମାତ୍ରା ବଢିଛି
ଉପକୂଳ, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ରାତି ତାପମାତ୍ରା ବଢିଛି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ମାଘରେ ବାଘ ଭଳି ଖରା। ଏଥର ବିଳମ୍ବରେ ଶୀତ ପଡ଼ିଥିଲା। ହେଲେ ଜଲ୍‌ଦି ଫେରିଛି ତାତି। ରାତିରେ କୁହୁଡି ପଡୁଛି। କିଛି କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଘନ କୁହୁଡିର ଆସ୍ତରଣ ଦେଖ‌ିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଉପକୂଳ, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାର
weather-update-odisha- 33 degrees-temperature in 13 places-of-odisha
WEATHER UPDATE
ବିଗିଡି ଗଲାଣି ପାଣିପାଗ, ମାଘ ମାସରେ ବାଘ ଶୀତ ଆଉ ନାହିଁ...
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଘ ମାସରେ ଶୀତ ଗାଏବ । ଡରାଇଲାଣି ଖରା । ଏଥର ବିଳମ୍ବରେ ଶୀତ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଶୀଘ୍ର ଫେରିଛି ତାତି । ମାଘ ମାସ ଆରମ୍ଭରୁ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ ହେବା ସହ ୧୩ ଟି ସ୍ଥାନରେ ୩୩ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲାଣି ତାତି । ଉପକୂଳ, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon