Sat, Dec 03, 2022 | BHUBANESWAR 26.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
  • English
  • ଓଡ଼ିଆ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Latest Odisha News, Latest India News, Breaking News Today | Argus News

heavy cold update in odisha today
Breaking news Breaking News
ଦକ୍ଷିଣ ଏବଂ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡିଶାରେ ଶୀତର ପ୍ରଭାବ
Read Preeti Shenoy's book A place called home
ପଢନ୍ତୁ
ପଢନ୍ତୁ Preeti Shenoy ଙ୍କ A place called home ପୁସ୍ତକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଘର ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ କରିବା ପରି ଶବ୍ଦ । ଘରେ ଆମେ ଏକାଠି ରହୁ , ଏକାଠି ଖାଉ , ଏକାଠି ବସୁ , ଏକାଠି ହସୁ । ଜୀବନଟା ଆମର ବିତେ ସେହି ଚାରି କାନ୍ଥର ମୋହ ମାୟାରେ । ଭାବିଲେ ଦେଖି ଘରଟେ ନଥିଲେ ଜୀବନ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା
The anganwadi worker sat in Dharana with 8 points of demand
ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀ
8 ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଧରଣାରେ ବସିଲେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା କୋଟପାଡ଼ ସମନ୍ୱିତ ଶିଶୁ ବିକାଶ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ସାମନାରେ 8 ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଧରଣାରେ ବସିଲେ ଶତାଧିକ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀ ଏବଂ ମିନି ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀ l ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମହିଳା ସଶକ୍ତି କର
padmapur by election
ଡିସେମ୍ବର ୮
now
ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ହେବ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଡିସେମ୍ବର ୫ରେ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ଭୋଟ୍ । ଯାହାର ଫଳାଫଳ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୮ ତାରିଖରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ । ତେବେ ୧୦ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ବାଲାଟ୍ ପେପରରେ ରହିବ । ଯାହାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବ
10 to Cuttack Satsahi Dance Festival
୧୦ରୁ କଟକ
୧୦ରୁ କଟକ ସାତସାହି ନୃତ୍ୟୋତ୍ସବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କଟକ ନୃତ୍ୟୋତ୍ସବ କମିଟି ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଚଳିତ ମାସ ୧୦ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ୧୩ତମ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ସାତସାହି କଟକ ନୃତ୍ୟୋତ୍ସବ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ହୋଇଛି। ଉକ୍ତ ବୈଠକ କଟକ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷର
bhubaneswar
ଶିଳ୍ପୀ
30m ago
ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ନିହାଣରେ ଜୀବନ୍ତ ହେବ ପଥର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଶ୍ବ ଦେଖିବ ଓଡିଶା ଭାସ୍କର୍ଯ୍ୟ କଳାର ନିଦର୍ଶନ । ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ନିହାଣରେ ଜୀବନ୍ତ ହେବ ପଥର, ଆଉ ପଥରର ବି କଥା କହିବ ତାହା ପୁଣି ଓଡ଼ିଶାର କଳା ଭାସ୍କର୍ଯ୍ୟ ଓ ପରମ୍ପରାର କଥା । ଏଭଳି କିଛି ନିଆରା କଳା କୃତିରେ ଭୁବନେଶ୍ୱ
The locals along with Sarpanch protested the house breaking
ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ
ଗୃହ ଭଙ୍ଗାକୁ ବିରେଧ କଲେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଅସୁରାଳି ପଞ୍ଚାୟତ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରେ ଥିବା ଏକ ଗୃହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନେଇ ସରପଞ୍ଚ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍
Mobile phone
ରୋକ
52m ago
ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଉପରେ ଲାଗିବ ରୋକ !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ରାଜ୍ୟର ସବୁ ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ନେବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଲେ ମାଦ୍ରାସ ହାଇକୋର୍ଟ । ତାମିଲନାଡୁ ସରକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି ଖଣ୍ଡପୀଠ ଶୁଦ୍ଧତା ଏବଂ ପବିତ୍ରତା ବଜାୟ ରଖିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ମାଦ୍ରାସ ହାଇକୋର୍ଟ
Items of lakhs of rupees were burnt to ashes
ପୋଡି ପାଉଁଶ
ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ପତ୍ର ପୋଡି ପାଉଁଶ
କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ସୀମାନ୍ତ ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ୍ ଆଲମଣ୍ଡା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଥିବା ମୁନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦୋକାନରେ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଲିଗଲା ଦୋକାନ । ଦୋକାନରେ ଥିବା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ପତ୍ର ପୋଡ
Aul Police
ଆଳି ପୋଲିସ
ମୋବଇଲକୁ ଟ୍ରାକ କରି ନାବାଳିକକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଆଳି ପୋଲିସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଳି ପୋଲିସକୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ସଫଳତା l ଗତ 30/09/22 ତାରିଖ ଦିନ ଚଣ୍ଡୀଆଗଡି ପଞ୍ଚାୟତ ପାଣିସାହି ଗ୍ରାମର ଖଗେଶ୍ୱର ଶର୍ମା (23)ପଡୋଶୀ ଘରର ନାବାଳିକ ଝିଅ ପାୟଲ ପଣ୍ଡା(14)କୁ ନେଇ ଫେରାର ଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଝିଅର ମା ଆଳ
Download Argus News App
close_btn