Crime News, Crime News Odisha, National Crime News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.07° C
`
Back ଅପରାଧ
women-police-are-not-safe-in-odisha
ମହିଳା ପୋଲିସ ଉପରେ
ଓଡ଼ିଶାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହନ୍ତି ମହିଳା ପୋଲିସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବରଗଡ଼ ଝାରବନ୍ଧ ଥାନା ନିତ୍ୟାନନ୍ଦପୁର ଗାଁ । ଜଣେ ଗଞ୍ଜେଇ ବେପାରୀ ନାନୁ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏଠି ଶୁକ୍ରବାର ଭୋର ସମୟରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ପୋଲିସ। ପୋଲିସ ଟିମର ନେତୃତ୍ବ ନେଉଥିଲେ ଝାରବନ୍ଧ ଥାନା ଅଧିକାରିଣୀ ସୁଚିସ୍ମିତ
144-imposed-in-balighat-mayurbhanj
ବାଲି ଉତ୍ତୋଳନ
ବିନା କୌଣସି ପରମିଟରେ ଚାଲିଛି ଦିନ ରାତି ବାଲି ଉତ୍ତୋଳନ
ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲିଥିଲା ବାଲି ଉତ୍ତୋଳନ । ବିନା କୌଣସି ପରମିଟରେ ଚାଲିଛି ଦିନ ରାତି ବାଲି ଉତ୍ତୋଳନ । ଯାହା ଉପରେ ଆଜି ରୋକ୍ ଲଗାଇଛି ପ୍ରଶାସନ । ଆଜି ଉକ୍ତ ବାଲି ଖାଦାନ ଉପରେ ଜାରି ହୋଇଛି ୧୪୪ ଧାରା । ଉଦଳା ତହସିଲ ଅଧି
3-lakh-loot-in-pahala-bhubaneswar
LOOT
ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ଘରୁ ଲୁଟିନେଲେ 3 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୟାନ୍ତ କଲେଣି ଲୁଟେରା । ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ଘରୁ ଲୁଟିନେଲେ ସୁନା ଓ ଟଙ୍କା । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପାହାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜୟପୁର ଠାରେ । ଜୟପୁର ପ୍ଲଟ ନମ୍ବର ୧୦୧୯/୨୦୬୯ ରେ ଥିବା ଶରତ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଘର
superstition still exist today
ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ
ମୃତ ଝିଅକୁ ଜୀବିତ କରିବାକୁ ମଶାଣିରେ ଚାଲିଛି ଝଡାଫୁଙ୍କା
ବାଲେଶ୍ବର : ଆଜିବି ରହିଛି ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ । ମୃତ ଶରୀରକୁ ଜୀବିତ କରିବା ପାଇଁ ଝଡାଫୁଙ୍କାରେ ବିଶ୍ବାସ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ଗେଙ୍ଗୁଟିଆ ଗାଁରେ । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏହ
Grandfather beat his grandson and left him bleeding
ନୃସଂଶ ଅଜା
ନାତିକୁ ମାରି ଲହୁଲୁହାଣ କରିଦେଲା ଅଜା
ବାଲେଶ୍ବର : ନୃସଂଶତାର ସବୁ ସିନା ଟପିଗଲା ଅଜା । ମଣିଷ ସତରେ କଣ ଏତେ ନିଷ୍ଠୁର ହେଇ ପାରେ। ଏ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରିବ । କିଭଳି ଛୋଟ ପିଲାକୁ ତା ସମ୍ପର୍କିୟ ଅଜା ମୁହଁରେ ଏବଂ ଆଖିରେ ମାଡ଼ ଦେବା ସହିତ ଦୁଇ ଦି
11 Members Of Eragola Gang Arrested By Commissionerate Police; Over 2 Lakhs Cash, Valuables Seized
ERAGOLA GANG
ବାଇକ, ଚେନ ଓ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ଗାଡିରୁ ଲୁଟ କରୁଥିଲେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଏରାଗୋଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ । ୧୧ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ବାଇକ , ଚେନ ଲୁଟ କରିବା ସହ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ଗାଡିରୁ ଲୁଟ କରୁଥିଲେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ । ଏବେବି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଆହୁରି ୪ ରୁ
It-raid-in-vanik-coaching-centre
VANIK
ପୂର୍ବରୁ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ GST ଏବେ IT ରେଡ୍
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସୁବ୍ରତ ଛାଟୋଇଙ୍କ VANIK କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ଆଇଟି ରେଡ୍ । ନୟାପଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଚାଲିଛି ଚଢାଉ । ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫାଙ୍କିବା ନେଇ ଆୟାକର ବିଭାଗ ରେଡ କରିଥୁବା ସୂଚନା ରହିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ VANIK ଉପର
bandar-police-inspector-misbeahve-people-on-duty
POLICE DABANGGIRI
ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥାଇ ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହରେ ବୁଲିଲେ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର
ଜଗତସିଂହପୁର: ଥାନାବାବୁଙ୍କ ଔଦ୍ଧତ୍ୟ । ଥାନା ଭିତରେ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅଭୟ ପରିଡାଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ବ୍ଲକ ବନ୍ଦର ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅଭୟ ପରିଡା । ଅନ୍ ଡ୍ୟୁଟି ଥାଇ ଖୋଲା ଦେହରେ ମହିଳାଙ୍
major-accident-near-panda-park-saheed-nagar
ଚା' ଦୋକାନୀ
ବେପରୁଆ ଗାଡି ଚାଳନାରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚା' ଦୋକାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ଯାଜପୁର ବିଞ୍ଝାରପୁରର ଦିଲ୍ଲୀପ ପରିଡା । ଭୁବନେଶ୍ବର ସହିଦନଗର ଥାନା ପଣ୍ଡା ପାର୍କ ନିକଟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା । ବେପରୁଆ ଗାଡି ଚାଳନାର
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon