Wed, Aug 10, 2022 | BHUBANESWAR 26.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Crime News, Crime News Odisha, National Crime News | Argus News

UP ATS team today arrested an ISIS-affiliated terrorist
ଆତଙ୍କବାଦୀ
ଗିରଫ ହେଲା ଆଇଏସଆଇଏସର ଜଣେ କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୟୂପି ଏଟିଏସକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା । ଗିରଫ ହେଲା ଆଇଏସଆଇଏସର ଜଣେ କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ । ଏଟିଏସ୍ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହେଲା ଆଇଏସଆଇଏସର ଜଣେ କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ । ୟୂପି ଏଟିଏସ ଟିମ ଆଜି ଆଜମଗଡରୁ ଆଇଏସଆଇଏସର ସହ ଜଡିତ ଏ
Bargarh agriculture officer caught raid handed while taking bribe
VIGILANCE RAID
ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ କୃଷି ଅଧିକାରୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରଗଡ଼ ପାଇକମାଳର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏଗ୍ରିକଲଚର ଅଫିସର ପ୍ରଣୟ କୁମାର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍ । ପାଇକମାଳ ଅଫିସ ଓ କ୍ବାଟର ସମେତ ଭୁବନେଶ୍ବର ଶୈଳେଶ୍ରୀ ବିହାରରେ ଥିବା ଘରେ ଏକକାଳୀନ ରେଡ଼ କରୁଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
Headmistress dies of snakebite; family takes her to tantriks instead of hospital for treatment
ସର୍ପାଘାତ
ସର୍ପାଘାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଲେନି ଡାକ୍ତରାଖାନା
ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ଏବେ ବି ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର ଅନ୍ଧଗଳିରେ ମଣିଷ । ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ ଯୋଗୁ ଚାଲିଗଲା ୨ ଜୀବନ । ସାପ କାମୁଡ଼ିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନ ନେଇ ଗୁଣିଆ ପାଖକୁ ନେବାରୁ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି । ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛ
Vigilance at the house of GST department officer.
ଚଢାଉ
7ଟି ସ୍ଥାନରେ ଏକକାଳୀନ ଚଢାଉ
ଯାଜପୁର: ଜିଏସଟି ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଘରେ ପଶିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ବାଣିଜ୍ୟକର ଓ ଜିଏସଟି ବିଭାଗ, କଟକ କର୍ପୋରେଟ-2 ଅତିରିକ୍ତ କମିଶନର ପିୟୁଷ ପାଣିଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍ । ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍
Nabarangpur: Widow Woman drowned in river current
ନଦୀ ସ୍ରୋତ
ନଦୀ ସ୍ରୋତରେ ଭାସି ଯାଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
ନବରଙ୍ଗପୁର : ନଦୀ ସ୍ରୋତରେ ଭାସି ଯାଇ ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହିଭଳି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଝରିଗାଁ ବ୍ଲକ ବଇଁସବନ୍ଧା ଗାଁ ପିତାମ୍ବର ସାହିରେ । ମୃତକ ମହିଳା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିମ
Sambalpur: 2 people died in a truck accident
ACCIDENT
ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ, 2 ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ
ସମ୍ବଲପୁର: ସମ୍ବଲପୁରରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସମ୍ବଲପୁର- କୋଲକାତା ୫୩ ନମ୍ଵର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କୁଦୋପାଲି ନିକଟରେ ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ । ବାଇକରେ ଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି
Jajpur: The family brought charges of murder
ଅଭିଯୋଗ
ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ
ଯାଜପୁର: ବିଲରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ଇଟା ଭାଟିରେ କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ବିଲରୁ ମିଳିବା ପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାରବର୍ଗ। ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଆରୁହା ଗାଁ ନିକଟରେ। ସୂଚନାମୁତାବକ,କୋଲ୍ହା ଗାଁ
Chit fund scam Odisha | Argus News
ଚିଚଫଣ୍ଡ ଠକ
ସରକାରୀ ଓକିଲ ବନାମ ସରକାରୀ ଦଳର ଲିଗାଲ୍ ସେଲ୍ ମୁଖ୍ୟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଚିଟଫଣ୍ଡ ଠକଙ୍କୁ ସାଥ୍ ଦେଇଥିବା ଓକିଲ ତଥା ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ସେଲର ମିଲନ କାନୁନଗୋଙ୍କୁ ନେଇ ବର୍ଷିଲେ ବିରୋଧୀ।ନେତା । ମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଧାୟକ, ସାଂସଦ ସାଜିଥିଲେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡର। ଲୋକଙ୍କ ଭରସା ଜିତି ଚିଟଫଣ୍ଡ କଂପାନ
Tractor driver attacked in Banaparia Village Sabira panchayat Baleshwar
ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ
ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭର ଙ୍କ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ, ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡ଼୍ରାଇଭର ଜଣକ ଯୁବକର ହାତକୁ ଜବରଦସ୍ତି ଟ୍ରାକ୍ଟର ସାଇଲେନ୍ସରରେ ଚେଙ୍କୀ ଦେବା ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି l ସବିରା ପଂଚାୟତ ବଣପାରି
Download Argus News App
close_btn