Latest Education & Employment News | Latest Jobs | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.98° C
`
Back ଶିିକ୍ଷା ଓ ନିଯୁକ୍ତି
141 PM Sri Schools and Netaji Subhash Chandra Residential School inaugurated and laid foundation stones of Education Review Center.
ପିଏମ ଶ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ
ଭାରତ ସର୍ବସ୍ପର୍ଶୀ, ସର୍ବବ୍ୟାପୀ ଓ ବସୁଧୈବ କୁଟୁମ୍ବକମରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ - ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ଦେହେରାଦୁନ / ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସେପ୍ଟେମ୍ବର 12, ଭାରତ ସର୍ବସ୍ପର୍ଶୀ, ସର୍ବବ୍ୟାପୀ ଓ ବସୁଧୈବ କୁଟୁମ୍ବକମ୍ ରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ବୋଲି ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଦେହେରାଦୁନରେ ୟୁପି. ଇ. ଏସ. ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର "ବିକଶିତ ଭାରତ 2047" ଶୀର୍ଷକ ଅମୃ
The weight of the book is 1420 kg
ବହି
୬ ଜଣ ମିଶି ବହିର ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠା ଓଲଟାନ୍ତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପୁସ୍ତକର ଓଜନ ୧୪ ଶହ ୨୦ କିଲୋ. ୩୪୬ ପୃଷ୍ଠା ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ପୁସ୍ତକ ତାର ବିଶାଳକାୟ ଓଜନପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି . ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ବିଶ୍ବ ଜଳବାୟୁ ବିଭିନ୍ନ ରାଷ୍ଟ୍ରର ଭୌଗଳିକ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି. ଉତ୍ତ
Ganesh Puja closed at Stewart College of Science
ହିନ୍ଦୁ ଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ
କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କଲେ ହିନ୍ଦୁ ଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ
କଟକ : କଟକ ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବିଜ୍ଞାନ କଲେଜରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଗଲା ଗଣେଶ ପୂଜା। ଏହାକୁ ନେଇ ହିନ୍ଦୁ ଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି . ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଏହା ଦ୍ବାରା ସନାତନ ଧର୍ମ ପ୍ରତି କୁଠାରଘାତ
Union Minister launched 'Let's Move Forward' book
'ଲେଟ୍ସ ମୁଭ ଫରୱାର୍ଡ
ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ପୁସ୍ତକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : 'ଲେଟ୍ସ ମୁଭ ଫରୱାର୍ଡ' ବୁକ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ . ଦିଲ୍ଲୀ କୌଶଳ ଭବନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏହି ପୁସ୍ତକ ଉଦଘାଟନ କରାଯାଇଛି. ଏନସିଆରଟି ଏବ
7 students suspended from Ravenshaw
ରେଭେନ୍ସା
ଛାତ୍ର ନିଲମ୍ବିତ ହେବାକୁ ନେଇ ଇଷ୍ଟ ହଷ୍ଟେଲ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା ଓ ପ୍ରତିବାଦ
କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟର ଇଷ୍ଟ ହଷ୍ଟେଲ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ଜାରି ରହିଛି ଧାରଣା ଓ ପ୍ରତିବାଦ। ହଷ୍ଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟଣାରେ ୭ ଜଣ ଛାତ୍ର ବା ଅନ୍ତେବାସୀ ନିଲମ୍ବିତ ହେବା ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରି ଏହି ପ୍ରତିବା
OCS Prelims Exam to be held on October 15
OCS ପ୍ରିଲିମ୍
OCS 2022: ଘୋଷଣା ହେଲା ତାରିଖ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଓଡିଶା ସିଭିଲ୍ ସର୍ଭିସ୍ ପ୍ରିଲିମ୍ ପରୀକ୍ଷା 2022 ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଅକ୍ଟୋବର 15ରେ ହେବ OCS ପ୍ରିଲିମ୍ ପରୀକ୍ଷା । ଅକ୍ଟୋବର 15 ତାରିଖ ରବିବାର ଦିନ ହେବ ପ୍ରିଲିମ୍ ପରୀକ୍ଷା । ପରୀକ୍ଷା ନେଇ ଘୋଷଣା କଲା ଓଡିଶ
On the 15th Foundation Day of Odisha Central University, the Union Minister gave the mantra of 'Three-S' to the students
FOUNDATION DAY
ବିକଶିତ ଓଡ଼ିଶା ଓ ଭାରତ ପାଇଁ ନିଜକୁ ସ୍କିଲ୍, ସ୍କେଲ୍ ଏବଂ ସ୍ପିଡ୍ ଅପ୍ କରାଇବା- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା, ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଓ ଉଦ୍ୟମିତା ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଆଜି ଭିଡ଼ିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଓଡ଼ିଶା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟର ୧୫ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ଯୋଗଦେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ
central-university-of-odisha-celebrated-its-15th-foundation-day
CUO
କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାୟଳର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ଯୋଗ ଦେଲେ କେନ୍ଦ୍ରଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
କୋରାପୁଟ: ଆଜି କୋରାପୁଟ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର 15 ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ । ଏହି ଅବସରରେ ଭିସି ଜରିଆରେ ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା ଓ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଏବଂ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ଏହାସହ ସମସ୍ତଙ୍କ
11 crore 68 lakh rupees sanctioned to 14 schools of Odisha
ସ୍କୁଲରେ ଭିତ୍ତିଭୂମି
ଓଡ଼ିଶାର ୧୪ଟି ସ୍କୁଲକୁ ୧୧ କୋଟି ୬୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍କୁଲରେ ଭିତ୍ତିଭୂମିର ବିକାଶ ଓ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅର୍ଥ ମଞ୍ଜୁରୀ କରିଛି । ୨୦୨୩-୨୪ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ୧୪ଟି ସ୍କୁଲକୁ ମୋଟ ୧୧ କୋଟି ୬୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon