Entertainment News, Latest Entertainment News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.98° C
`
Back ମନୋରଞ୍ଜନ
This time, Anil Kapoor will host Bigg boss OTT season-3
ବିଗବସ ଓଟିଟି
ଏଥର ବିଗବସ ଓଟିଟି ସିଜିନ-୩ରେ ହୋଷ୍ଟ କରିବେ ଅନିଲ କପ୍ପୁର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଗବସ ଓଟିଟି (OTT) ସିଜିନ-୩ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ୨୧ ଜୁନରେ ଜିଓ ସିନେମା ଆପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବିଗବସ ଓଟିଟି । ଏହି ସୋ'ରେ ହୋଷ୍ଟ କରିବେ ଅନିଲ କପ୍ପୁର । ୧୪ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକ
Sharmaji Ki Beti trailer out
FILM
ଭାଇରାଲ ହେଉଛି 'ଶର୍ମା ଜୀ କି ବେଟି'ର ଟ୍ରେଲର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରିଲିଜ ହୋଇଛି ସ୍ଲାଇସ୍ ଅଫ୍ ଲାଇଫ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଶର୍ମା ଜୀ କି ବେଟି’ର ଜବରଦସ୍ତ ଟ୍ରେଲର । ଏହି ସିନେମାରେ ସାକ୍ଷୀ ତମ୍ବର, ଦିବ୍ୟା ଦତ୍ତା, ସୈୟମୀ ଖେର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବ
ସୀତା
ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ "ସୀତା" , ଓଡ଼ିଶାର ମୌଳିକ କାହାଣୀ ନେଇ ଫିଲ୍ମ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଚାଷୀ ଓ ଚାଷର କରୁଣ କାହାଣୀ କହିବ ଓଡ଼ିଆ । ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୀତା । ଓଡ଼ିଶା ଏବଂ ଭାରତରେ ହେଉଥିବା ଚାଷୀ ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଚାଷୀ ପାଇଁ ଥିବା ଯୋଜନା କିଭଳି ବାଟମାରଣା ହୁଏ ତାକୁ ନେ
She shared that she will always be thankful to him. “My journey wouldn't be complete if I didn't have Sushant's support.
ସୁଶାନ୍ତ
ଆଜି ବି ମନେପଡନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିବି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ। ଏ ନାଁ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଅନେକ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇପଡନ୍ତି। କାରଣ ଆଜିକା ଦିନରେ ସୁଶାନ୍ତ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହିଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ
Allu Arjun’s Pushpa 2 gets postponed
ALLU ARJUN
ଘୁଞ୍ଚିଲା ଫିଲ୍ମ 'ପୁଷ୍ପା ୨'ର ରିଲିଜ ଡେଟ୍‌, କାହିଁକି ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଘୁଞ୍ଚିଲା ଫିଲ୍ମ 'ପୁଷ୍ପା ୨'ର ରିଲିଜ ଡେଟ୍‌। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଖବର ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେଣି। ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ବ୍ଳକବଷ୍ଟ
Kriti tells us, “Actors should get paid what they deserve, however, there are a lot of things that should be checked
KRITI
ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ ଫିଲ୍ମର ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ କ୍ରିତିଙ୍କ ମତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍‌। ଚଳିତ ବର୍ଷ 'ତେରି ବାତୋଁ ମେଁ ଐସା ଉଲ୍‌ଝା ଜିୟା' ଓ 'କ୍ରୁ' ଭଳି ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେଇଥିବ
Law student Ayush Shubdarshi became the winner of Super Model Odisha 2024
ଆୟୁଷ ଶୁଭଦର୍ଶୀ
ସୁପର ମଡେଲ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୨୪ ର ବିଜୟୀ ହେଲେ ଆଇନ ଛାତ୍ର ଆୟୁଷ ଶୁଭଦର୍ଶୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଫ୍ୟାସନ ଶୋ ତଥା ମଡେଲିଂର ଚାହିଦା। ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ସୁପର ମଡେଲ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୨୪ ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଆଇନ ଛାତ୍ର ଆୟୁଷ ଶୁଭଦର୍ଶୀ। କଟକ ମଧୁସୂଦନ ଆଇନ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ଆଇ
Sonakshi-Zahir
ଚଳିତ ମାସ‌ରେ
ଖୁବଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ସୋନାକ୍ଷୀ-ଜାହୀର !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସିରିଜ୍ ‘ହୀରାମଣ୍ଡି’କୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା। ଏହି ସିରିଜରେ ଫରିଦନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣିଛନ୍ତି ସୋନାକ୍ଷୀ। ତେବ
CISF suspended a female constable for allegedly slapping actress turned politician Kangana Ranaut at Chandigarh airport.
CISF SUSPENDED
କାହିଁକି କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲେ ? ଏବେ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ...
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନବ ନିର୍ବାଚିତ ବିଜେପି ସାଂସଦ କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ବତଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ CISF ଗାର୍ଡ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon