ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ପାର କଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
ସଂକ୍ରମଣ
ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ପାର କଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ପାର କଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ । ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ପୁଣି ସର୍ବାଧିକ ୧୫୩୯ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୯୬୪, କଟକରୁ ୮୮୫
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୭୫୬୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୭୫୬୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୭୫୬୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୪ ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ୧୩୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୯୭୦୬ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୯୭୦୬ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୯୭୦୬ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୪ ଲକ୍ଷ ୫୭ ହଜାର ୫୬୯ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି ୯୬୨ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ୮୫୯
ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି ୯୬୨ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ୮୫୯
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜଧାନୀରୁ ଆଜି ୯୬୨ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିର ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ମିଶାଇ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ମୋଟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୪ ହଜାର ୫୭୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ସେହିପରି ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ୮୫୯ ଜ
ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ଲିଚୁ
LYCHEE
ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ଲିଚୁ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ଲିଚୁ ହେଉଛି ଏକ ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ଫଳ । ଲିଚୁ ଖାଇବାକୁ ସାଧାରଣତଃ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା ପାଟିକୁ ସୁଆଦିଆ ଲାଗିବା ସହିତ, ଏଥିରେ ଅନେକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାରୀ ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ଭରି ରହିଛି । ଏହା ବିଭିନ୍
କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ଟେନସନ୍, ଠିକ୍ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ନକଲେ ହୋଇପାରେ ଘାତକ
ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍
କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ଟେନସନ୍, ଠିକ୍ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ନକଲେ ହୋଇପାରେ ଘାତକ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଘାତକ ହୋଇପାରେ ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ । କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଓ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ଇନଫେକସନ୍ ଘାତକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏକ ଆଡଭାଇଜରୀ ଜାର
କରୋନାରେ ଗଲା ୧୭ ଜୀବନ
କରୋନା
କରୋନାରେ ଗଲା ୧୭ ଜୀବନ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ରାୟଗଡ଼ା, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ ଜଣ ଲେଖାଏ, ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨, ଅନୁଗୁଳ, ବଲାଙ୍ଗିର ଓ ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏ ଆକ୍ରାନ୍
ରାଜ୍ୟରୁ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ୩୧ ନୂଆ ପଜିଟିଭ୍
ନୂଆ ପଜିଟିଭ୍
ରାଜ୍ୟରୁ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ୩୧ ନୂଆ ପଜିଟିଭ୍
ଭୁବନେଶ୍ୱର: କାମ ଦେଉଛି କି ସରକାରଙ୍କ ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଜନା ? ତିନି ଦିନ ହେବ ରାଜ୍ୟରେ ତଳ ମୁହାଁ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ । ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ବି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ । ହେଲେ କମିଛି ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟର
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୫୪୧ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୫୪୧ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ
ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ମୋଟ ୮୫୪୧ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୪ ଲକ୍ଷ ୪୭ ହଜାର ୮୬୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍&zwnj
Download Argus News App
close_btn