Sat, Dec 03, 2022 | BHUBANESWAR 24.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
  • English
  • ଓଡ଼ିଆ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Lifestyle News, Latest Lifestyle News | Argus News

What is this mandible that is new to ear? Do you know
କାନକୁ ନୂଆ
କାନକୁ ନୂଆ ନୂଆ ଶୁଭୁଥିବା ଏ ମଣ୍ଡେବ୍ଲୁ କ’ଣ ? ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ମଣିଷ ଜୀବନ ଏଠି ଥକିଗଲାଣି । ପେଟ ପାଇଁ କେତେ ନାଟ ନକରୁଛି । ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ ପାଇଁ ଧାଉଛି । ହେଲେ ବେଳେବେଳେ ଏହି କର୍ମମୟ ଜୀବନରୁ ବିଶ୍ବାମ ନିହାତି ଜରୁରୀ । ଆପଣ ବି ନିଶ୍ଚିତ ବେଳେବେଳେ ଛୁଟି ନେଉଥିବେ । ତେବେ ଏହ
The determination that will make you successful
DETERMINATION
ନିଷ୍ପତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜୀବନର ଅନ୍ୟ ନାମ ସଂଘର୍ଷ । ଜନ୍ମଠାରୁ ମରଣର ଏକ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା । ମଣିଷ କେତେ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରେ । ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରେ । ପୁଣି କେତେବେଳେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବ
Know how to move forward in bad times?
BAD TIME
ଜାଣନ୍ତୁ ଖରାପ ସମୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ କେମିତି ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜୀବନକୁ ନେଇ ମଣିଷର କାହିଁ କେତେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅନୁଭୂତି । ଜୀବନର ସ୍ବାଦ କେବେ ମିଠା ତ ପୁଣି କେବେ ଖଟା । ତଥାପି ଜୀବନରେ କାହିଁ କେତେ ଆଶା । ନିଜ ଇଚ୍ଛାମାନଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ରୂପ ଦେବାର ପ୍ରୟାସ ଏଠି କିଏ ନ କରି ଅଛ
Here are some tips to keep your liver healthy
କିଛି ଟିପ୍ସ
ଲିଭରକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ କିଛି ଟିପ୍ସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯକୃତ ଶରୀରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଙ୍ଗ । ରୋଗରୁ ଦୂରରେ ରହିବାପାଇଁ ଲିଭର ସୁସ୍ଥ ରହିବା ନିହାତି ଦରକାର। ଲିଭର ଅସୁସ୍ଥ ହେଲେ ନାନା ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ଲିଭରକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ହେଲ
How to overcome failure and succeed?
ବିଫଳତାକୁ
ବିଫଳତାକୁ ମାତ ଦେଇ ସଫଳ ହେବେ କିପରି ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଦୁନିଆ ବଦଳୁଛି । ସମୟର ତାଳେ ତାଳେ ଯୁଗ ବଦଳୁଛି । ସେହିଁ ଅନୁସାରେ ଯିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଲା ସେ ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା । କାଲି ଯେଉଁ କଥା ଥିଲା ତାହା ଆଜି ଆଉ ଗ୍ରହଣୀୟ ହୋଇନପାରେ । ସେହିଁ ଅନୁସାରେ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁ
Are dark circles under the eyes?
ଆଖି ତଳେ
ଆଖି ତଳେ ଦାଗ ସର୍କଲ ହେଉଛି କି?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜିକାଲିକା ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ବିଲକୁଲ ଠିକ ରହୁନି। ସେଥିପାଇଁ ମହିଳା କଣ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆଖି ଚାରିପାଖେ ଡାର୍କ ସର୍କଲ ହେଇଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଠିକ ଭାବେ ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଲେ ଏହି ଡାର୍କ ସର୍କ
Know what is Reiki technique?
ଜାଣନ୍ତୁ
ଜାଣନ୍ତୁ ରିକି ଟେକ୍ନିକ କଣ ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଜୀବନର ଏକ ଯୁଦ୍ଧ । ଏ ଯୁଦ୍ଧରେ ବିଜୟ ହେବାର ଇଚ୍ଛା ସମସ୍ତଙ୍କର ଥାଏ । ତେବେ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିବା ଜିତିବା ଭିତରେ ସୁଖ ଟିକେ ପାଇଁ ମଣିଷ ସଂଘର୍ଷ କରେ । ସଂଘର୍ଷମୟ ଜୀବନରେ ବେଳେ ବେଳେ ହତାଶ ହୋଇ ନିଜେ ପରାଜୟ ହେବା
life-lesson
LIFE LESSON
ନିଜକୁ ନିଜେ ବିଶ୍ଵାସ କରିବେ କେମିତି ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜୀବନର ଅନ୍ୟ ନାମ ସଂଘର୍ଷ । ଜନ୍ମଠାରୁ ମରଣର ଏକ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା । ମଣିଷ କେତେ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରେ । ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରେ । ପୁଣି କେତେବେଳେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠି
eat-as-much-as-possible-vegetables-and-fruit--to-increase-memory-power
ସ୍ମରଣ ଶକ୍ତି
ଅଧିକ ଫଳ ଓ ପରିବା ଖାଇଲେ ମସ୍ତିଷ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ- ରିପୋର୍ଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସ୍ମରଣ ଶକ୍ତି କାହାର କମ ଥାଏ । କାହାର ବହୁତ । କିଏ ଜଲ୍ଦି ମନେ ରଖେ ବା କିଏ ଜଲ୍ଦି ଭୁଲି ଯାଏ । ଜଲ୍ଦି ଭୁଲିଯାଉଥିବା ଲୋକ ମାନେ ନିଜ ସ୍ମରଣ ଶକ୍ତିକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ରୁହନ୍ତି । ବିଶେଷ କରି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍
Download Argus News App
close_btn