Natural Calamities | Argus English

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 29.98° C
`
Back ପ୍ରାକୃତିକ ଦୁର୍ବିପାକ
After the storm in Libya, the flood has increased the poverty
LIBYA FLOOD
ଲିବ୍ୟାରେ ବାତ୍ୟା ପରେ ପ୍ରଳୟଙ୍କାରୀ ବନ୍ୟା ବଢାଇଛି ଦୂର୍ଦ୍ଦଶା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବାତ୍ୟା ପରେ ପ୍ରଳୟଙ୍କାରୀ ବନ୍ୟା ବଢାଇଛି ଦୂର୍ଦ୍ଦଶା । କିଏ କେଉଁଠି କାହାର କିଛି ପତ୍ତା ନାହିଁ । ବନ୍ୟାରେ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି ବଡ ବଡ କୋଠା । ମନୁଷ୍ୟଠୁ ଜୀବ ଜନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଘର ଦ୍ୱାର ଉଜୁଡି ଯାଇଛି
flood-in-assam
ଆସାମରେ ଵନ୍ୟା
୨୧ଟି ଜିଲ୍ଲା ଭୟଙ୍କର ଵନ୍ୟାରେ ପ୍ରଭାଵିତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଉତ୍ତର ପୂର୍ଵାଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରଵଳ ଵର୍ଷା କାରଣରୁ ଆସାମରେ ଵନ୍ୟା ପପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି । ୨୧ଟି ଜିଲ୍ଲା ଭୟଙ୍କର ଵନ୍ୟାରେ ପ୍ରଭାଵିତ ହୋଇଛି । ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଵାହିତ ହେଉଥିଵା ଅଧିକାଂଶ ନଦୀ ଯଥା ଵ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର
Heavy rain is likely in the state throughout the week, The Meteorological Center issued a warning to various districts
ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
ସପ୍ତାହବ୍ୟାପୀ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅବପାତର ରୂପ ନେଇ ଆହୁରି ଘନୀଭୂତ ହେଲା ଲଘୁଚାପ । ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଟି ଅବପାତ । ସପ୍ତାହବ୍ୟାପୀ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା । ଆସନ୍ତା 24 ଘଣ୍ଟା ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା । ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଏନେଇ ପାଣିପା
flood-situation-in-gujurat-and-mumbai
ବନ୍ୟା
ଗୁଜରାଟ ଏବଂ ମହରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ବେକାବୁ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ବନ୍ୟା ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଛି । ଗୁଜରାଟ ଏବଂ ମହରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ବେକାବୁ ହୋଇଛି । ସ୍ଥିତି ଏଭଳି ହେଇଛି ସହର ମଝିରେ ନଦୀ ଭଳି ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ବନ୍ୟା ଜଳ । ଆଉ ଏହି ଜଳରେ କେଉଁଠ
Heavy to very heavy rain: Orange warning for 11 districts today
ଅରେଞ୍ଜ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ: ୧୧ ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଅରେଞ୍ଜ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଲଘୁଚାପ କ୍ଷେତ୍ର। ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ପାର୍ଶ୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉପକୂଳରେ ଲଘୁଚାପ କ୍ଷେତ୍ର। ଆଗାମୀ ୨ ଦିନ ଯାଏଁ ପଶ୍ଚିମ ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ଗତି କରିବ। ପ୍ରଭାବରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷ
monsoon in north india,  North India witnessed heavy rains that triggered flash floods and left a trail of destruction
ପ୍ରକୃତିର କୋପ
ଯମୁନା ଦେଉଛି ସାଙ୍ଘାତିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା, ହାହାକାର ମଚାଇଛି ପ୍ରକୃତିର କୋପ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କାନ୍ଦୁଛି ଉତ୍ତର ଭାରତ। ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ପ୍ରୟଙ୍କାରୀ ଚିତ୍ର। କେଉଁଠି ଘର, ଗାଡି ବାସି ଯାଉଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ପୋଲ ଭୁଷୁଡି ପଡୁଛି। ହିମାଚଳ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଭୂସ୍ଖଳନର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଲେ ଛାତି ଥରାଇ ଦେଉଛି। ହାହାକା
chance of rain for five days in many states including himachal western up
ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ
ଭିଜୁଛି ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ-ହିମାଚଳ, ଆହୁରି ୫ ଦିନ ଯାଏ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମୌସୁମୀ ପ୍ରଭାବରେ ଜାରି ରହିଛି ଲଗାଣ ବର୍ଷା। ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା। ଫଳରେ ଠପ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି ଯାତାୟତ। ରାଜ୍ୟର ୭ ପର୍ବତ ବିଶିଷ୍ଠ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ ବୋଲି ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଲଗାଣ ବର୍ଷା କାରଣର
The flood situation in Assam was serious on Tuesday with nearly 31,000 people still reeling under the deluge across 10 districts of the state.
ଭୟଙ୍କର ବନ୍ୟା
ପାଣି ଘେରରେ ୩୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆସାମରେ ଭୟଙ୍କର ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୩୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏବେ ପାଣି ଘେରରେ। ବନ୍ୟାରେ ଏବେ ୧୫ ଟି ଜିଲ୍ଲାର ପାଖପାଖି ୮୦ ହଜାର ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି
Cyclone Tandab is a disaster in Gujarat
ବିପର୍ଯ୍ୟୟ
ଗୁଜରାଟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା ବାତ୍ୟା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁଜରାଟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା ବାତ୍ୟା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଲା ବାତ୍ୟାର ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍‌ । ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ ସମୟରେ ଓ ପରେ ବାତ୍ୟା 'ବିପର୍ଯ୍ୟୟ' ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟାଇଛି। ଗୁଜରାଟର ସୌରାଷ୍ଟ୍
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon