Latest Odisha News | Odisha Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.98° C
`
Back ଓଡ଼ିଶା
amit-rohit-das-and-kishore-jena-geeting-ready-for-olympics
OLYMPICS
ପ୍ୟାରିସରେ ଦମ ଦେଖାଇବେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପାଖେଇ ଆସୁଛି ବିଶ୍ୱର ସର୍ବ ବୃହତ କ୍ରୀଡା ମହାକୁମ୍ଭ ଅଲମ୍ପିକ । ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ପ୍ୟାରିସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଦେଶର କ୍ରୀଡ଼ାବିତ ମଧ୍ୟ ପହଂଚି ସାରିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରୁ ଦୁଇ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ ଅମିତ ରୋହିଦାସ ଏବ
devotees-throng-to-kapilasa-temple-for-sravana-month
ଶ୍ରାବଣ ମାସ
ଶ୍ରାବଣ ସୋମବାର ପାଇଁ କପିଳାସ ଚଳଚଞ୍ଚଳ
ଢେଙ୍କାନାଳ: ପବିତ୍ର ଶ୍ରାବଣ ମାସ ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କପିଳାସ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇପଡିଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ଠାରେ ଜଳ ଲାଗି କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ କାଉଡ଼ିଆ ମାନେ କପିଳାସରେ ପହଞ୍ଚ
CM Majhi
NAVEEN PATNAIK
ମୋହନ ଡାକିଲେ ନବୀନ ଗଲେନି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : କାଲିଠୁ ବସୁଛି ରାଜ୍ୟ ବିଧାନସଭା । ସରଗରମ ହେବ ସପ୍ତଦଶ ବିଧାନସଭାର ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ । ତା’ ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ସରିଛି ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ । ବାଚସ୍ପତି ସୁରମା ପାଢ଼ୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବସିଥିଲା ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ
Exposing Rice Corruption
RICE
ଚାଉଳ ଚୋର ଧରିବାକୁ ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ ତୟାରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଗରିବଙ୍କୁ ଚାଉଳ ଦେଉଛନ୍ତି ସରକାର, ହେଲେ ଚାଉଳ ଖାଇ ମାଲେମାଲ ଅସାଧୁ ଠିକାଦର ଓ ଡିଲର । କିନ୍ତୁ ଆଉ ଏବେ ସେମିତି ହେବନି । କାରଣ ଏବେ ରାସନ କାର୍ଡ ସ୍କାମ୍ ଓ ଚାଉଳ ବାଟମାରଣାକୁ ନେଇ ମୋହନ ସରକାର କଡ଼ା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହ
the first Monday of the month of Shravana tomorrow
SHRAVANA
ରାତି ପାହିଲେ ଶ୍ରାବଣ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାତି ପାହିଲେ ଶ୍ରାବଣ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର। ଦେବ ଦେବ ମହାଦେବଙ୍କୁ ଜଳ ଲାଗି କରିବେ ହଜାର ହଜାର ଭକ୍ତ । ଶୈବ ପୀଠରେ ଜମିବ କାଉଡ଼ିଆଙ୍କ ଭିଡ଼। ଶ୍ରାବଣ ମାସର ଆରମ୍ଭ ସୋମବାର ଦିନ ଏବଂ ଏହାର ଶେଷ ମଧ୍ୟ ସୋମବା
black stones mafia-in-odisha
ଦୀପ ତଳ ଅନ୍ଧାର
କଳାପଥର କେଳେଙ୍କାରୀ ଧର୍ମଶାଳା ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ସାଜିଛି କାଳ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦୀପ ତଳ ଅନ୍ଧାର। ଯାଜପୁର ଧର୍ମଶାଳା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାହାଡ଼ପୁର ପାହାଡ଼ର ଦୁର୍ମୂଲ୍ୟ କଳାପଥର ଲୁଟି ପଥର ମାଫିଆ ମାଲାମାଲ। କିନ୍ତୁ ଜମିକୁ ପାଣି ଟୋପେ ପାଇଁ ଏ ଅଞ୍ଚଳର ଚାଷୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବେହାଲ। ପୋତି ହୋଇଗଲାଣି ରାହାଡ଼ପୁ
BJD govt looted Rs 50k crore
5T
ଫାଇଭ-ଟି ନାଁରେ ୫୦ ହଜାର କୋଟି ଲୁଟ୍‌ !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଜେପି ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବିଜେଡି । କେମିତି ପୂର୍ବ ସରକାରରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଛି ସେନେଇ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁମର ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଛି । ଖାସ୍‌ କରି ପୂର୍ବ ସରକାରରେ ସବୁଠୁ ପପୁଲାର ଯୋଜନ
Dankari Corruption
DHARMASALA
ଧର୍ମଶାଳାରେ ପଥର ଲୁଟ୍‌ : ମାଲେମାଲ ବିଜେଡି ନେତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଡଙ୍କାରୀକୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା । କାରଣ ଦୁର୍ନୀତି ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ହୋଇଛି ଯେ ଆଖି ତରାଟି ଯାଉଛି । ଖାସ୍‌ କରି ଡଙ୍କାରୀ, ବିଛାଖଣ୍ଡି, ରାହାଡପୁର, ଆରୁହା, ଲୁଣିବର, ବାଜବାଟି ପରି ଅଞ୍ଚଳରୁ କଳାପଥର ଲୁଟ
PCC and all state congress committees were dissolved
CONGRESS
ପିସିସି ସହ ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସବୁ କମିଟି ହେଲା ଭଙ୍ଗ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: 2024 ମହାଲଢ଼େଇରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ଥରେ ଶୋଚନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଆକ୍ସନ୍ ମୁଡରେ କଂଗ୍ରେସ। ସର୍ବଭାରତୀୟ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି AICC ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସମେତ ରାଜ୍ୟରେ ଦଳର ସବୁ କମିଟି ଭଙ୍ଗ କରିଛି
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon