Latest Odisha News | Odisha Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.98° C
`
Back ଓଡ଼ିଶା
The husband killed his wife over a family dispute
ପାରିବାରିକ କଳହ
ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ
ଯାଜପୁର: ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ। ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଂଝାରପୁର ଥାନା ବରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଧୁସୂଦନପୁର ରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟ ନାତି କ
education system failed in Durgam
EDUCATION
ଦୁର୍ଗମରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ବିକଳ ଚିତ୍ର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦୁର୍ଗମରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ବିକଳ ଚିତ୍ର । ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଚାଲିଛି ପାଞ୍ଚଟି ଶ୍ରେଣୀର ପାଠପଢା । ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ହେଉଛି ମଧ୍ୟାନ ଭୋଜନ ରୋଷେଇ। କୋଟପାଡ କୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକ ଆସନା ପଞ୍ଚାୟତର କୁମ୍ଭୀଖାର
AIIMS Bhubaneswar held World Liver Day, patient awareness about various liver diseases and direct question and answer program with doctors.
ଯକୃତ ଦିବସ
ଏମ୍ସ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଶ୍ଵ ଯକୃତ ଦିବସ
-ଏମ୍ସ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଶ୍ଵ ଯକୃତ ଦିବସ, ବିଭିନ୍ନ ଯକୃତ ରୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋଗୀ ସଚେତନତା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଶ୍ନୋତ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ - ଏମ୍ସ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏଣ୍ଟେରୋଲୋଜି ବିଭାଗକ
odisha-police-violate-code-of-conduct
ପୋଲିସ ନା ବିଜେଡି କର୍ମ
ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧିର ଧଜ୍ଜିଆ ଉଡାଇଲା ପୋଲିସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କେତେ ନିରପେକ୍ଷ ଆମ ପୋଲିସ । କେତେବେଳେ ବିଜେଡି ସହ ନବୀନ ବାବୁ ଆମେ ତୁମ ଫ୍ୟାନ ଗୀତରେ ନାଚୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ବିଜେଡ଼ି ନେତାଙ୍କ ସହ ଫୋଟ ଉଠାଉଛନ୍ତି । ହେ ନବୀନ ବାବୁ ଆମେ ତୁମ ଫ୍ୟାନ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବା ଏହି ଲୋ
water problem in Nabarangpur's belagaon gramapanchayat under kumbharsahi
ପାଣି ପାଇଁ ଡହଳବିକଳ
ପାଣି ପାଇଁ ଡହଳବିକଳ ଗ୍ରାମବାସୀ, ନଦୀ ପାଣିରେ ମେଣ୍ଟୁଛି ଶୋଷ
ନବରଙ୍ଗପୁର: ବିଶୁଦ୍ଧ ଜଳ ଯୋଗାଣର ବିକଳ ଚିତ୍ର । ପାଣି ପାଇଁ ଡହଳବିକଳ ହେଉଛନ୍ତି କୁମ୍ଭାରସାହିର ଗ୍ରାମବାସୀ। ନଦୀ ପାଣିରେ ମେଣ୍ଟୁଛି ଶୋଷ । ଚାରି ବର୍ଷ ହେଲା ପାଣି ନାହିଁ କେତେବେଳେ ଚୁଆ ଖୋଳି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ନଦୀର ଗୋଳି
BJd organizational editor was caught lying
BJD
ଧରାପଡ଼ିଲା ବିଜେଡି ସାଙ୍ଗଠନିକ ସମ୍ପାଦକଙ୍କ ଡାହା ମିଛ
ଧରାପଡ଼ିଲା ବିଜେଡି ସାଙ୍ଗଠନିକ ସମ୍ପାଦକଙ୍କ ଡାହା ମିଛ NH 55ର 3 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ କରିଥିଲେ ପୋଷ୍ଟ ରାଜନୈତିକ ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ବବିଙ୍କ ହୀନ ଉଦ୍ୟମର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ବିଜେଡି କରିଛ
Lack of political will is behind people's lack of access to water
ପାଣି ପାଇଁ ଆକ୍ରୋଶ
ଲୋକଙ୍କୁ ପାଣି ନ ମିଳିବା ପଛରେ ରାଜନୈତିକ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ କେଶଦୁରାପାଳ ଗାଁ । ଇଏ ବିଜେଡିର ଟାଣୁଆ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ କ୍ଷେତ୍ରର ଦୃଶ୍ୟ । ଗାଁଠୁ ୨ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା କୁଶେଇ ନଦୀରେ ଚୁ
15 families will vote for the first time
FAMILIES
ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ମତଦାନ କରିବେ ୧୫ ପରିବାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦୀର୍ଘ ୧୫ ବର୍ଷର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭୋଟ କାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ଦନ୍ତାରିନାଳର । ୧୫ ପରିବାର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜର ମତଦାନ କରିବେ l ଏବେ ନିଜର ମନ ପସନ୍ଦ ପ୍ରାର୍ଥୀକୁ ଭୋଟ ଦେଇ ନିର୍ବାଚି
Half of the students are dropping out due to lack of classrooms
STUDENTS
ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହ ଅଭାବରୁ ଅଧାରୁ ପାଠ ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ମାନଦଣ୍ଡ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗୁଡିକୁ 5t ରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହର ଅଭାବ ଯୋଗୁଁ ଏବ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon