Odisha Politics News | Latest Politics News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 38.98° C
`
Back ରାଜନୀତି
Again dadan death in odisha's berhampur
ଦାଦନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
କେରଳରେ ଓଡ଼ିଆ ଦାଦନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
ବ୍ରହ୍ମପୁର: ପୁଣି ଦାଦନ ଦୁଃଖ। ଥମୁନି ଦାଦନ ପରିବାରର ଯନ୍ତ୍ରଣା। ପୁନର୍ବାର ଜଣେ ଦାଦନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା। ପେଟପାଟଣା ପାଇଁ କେରଳ ଯାଇ ଭଞ୍ଜନଗର ବ୍ଳକ ଡୁମାକୁମ୍ପା ପଞ୍ଚାୟତ ଖମାରେଡି ଗ୍ରାମର ନରସିଂହ ସ୍ବାଇଁଙ୍
ORHDC corruption case
ORHDC CORRUPTION
ବଡ଼ ଖବର : ମୋକିମଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ମୋକିମଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ । ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥିଲେ ମୋକିମ୍‌ । ତେବେ ଆଜି ମୋକିମଙ୍କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଆଶ୍ଵସ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କ
Sambalpur
ସମ୍ବଲପୁର ପୂର୍ବତନ
ଟିକେଟ ପାଇଲେନି ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଦେଲେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ସମ୍ବଲପୁରର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟିକା ଡ. ରାସେଶ୍ବରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ। ସମ୍ବଲପୁରରୁ ଟିକେଟ ଆଶାୟୀ ଥିଲେ। ଟିକେଟ ନ ମିଳିବାରୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ଦଳର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦ ସହ ସମସ୍ତ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ
hindol MLA
ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ
ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ହିନ୍ଦୋଳ ବିଧାୟିକା ସୀମାରାଣୀ ନାୟକ : ଟିକେଟ କଟିବାରୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ହିନ୍ଦୋଳ ବିଧାୟିକା ସୀମାରାଣୀ ନାୟକ । ଟିକେଟ ନ ମିଳିବାରୁ ସେ ଦଳ ଛାଡିଛନ୍ତି। ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋଙ୍କ ଲେଖିଥିବା ଇସ୍ତଫା ପତ୍ରରେ ସୀମାରାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ଲୋକଙ୍କର ସେବ
The Calcutta High Court has cancelled the 2016 teacher recruitment panel formed by the Bengal Commission.
ମମତା ସରକାର
ଦୁର୍ନୀତିଖୋର୍ ମମତା ସରକାର
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁର୍ନୀତିଖୋର୍ ମମତା ସରକାର । ଅଦାଲତରେ ଖୋଲିଲା ଦିଦିଙ୍କ ପୋଲ୍ । ପଶ୍ଚିମବଂଗ ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ନେଇ କଲିକତା ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ଼ ରାୟ । ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ବେଆଇନ । ଟଙ୍କା କାରବାର ବଳରେ ହୋଇଥିଲ
The BJD government is busy spreading lies about infrastructure
ବିଜେଡି ସରକାର
ଭିତ୍ତିଭୂମି ନସଜାଡ଼ି ମିଛ ପ୍ରଚାରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ବିଜେଡି ସରକାର
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାସ୍ତା ଅଭାବରୁ ଯାଇପାରୁନି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ । ଡାକ୍ତର ଅଭାବରୁ ହୋଇପାରୁନି ଚିକିତ୍ସା । BSKY କାର୍ଡ ଥାଇ ବି ପୁରା ବେକାର । ଭିତ୍ତିଭୂମି ନସଜାଡ଼ି ମିଛ ପ୍ରଚାରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ବିଜେଡି ସରକାର । ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେଢାଖୋଲର
Election Breaking News
ELECTION
ସ୍କ୍ରୋଲ କଲେ ଜାଣିବେ ଆଜିର ନିର୍ବାଚନି ଖବର
BJDର ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା । ଏଯାବତ ୧୪୧ ଆସନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲାଣି ବିଜେଡି..ବିଜେଡିର ୬ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ନୂଆ ମୁହଁ ଘୋଷଣା ହୋଇଥିବା ୬ଟି ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ ୪ଟିରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ବିଧାୟକଙ୍କୁ ମିଳିଲାନ
bhubaneswar congress bhawan high drama
CONGRESS
କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ହଙ୍ଗାମା, ପ୍ରଭାରୀଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ନିଶିକାନ୍ତଙ୍କ ସମର୍ଥକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଟିକେଟ ଘୋଷଣା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ହଙ୍ଗାମା । ପ୍ରଭାରୀଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ନିଶିକାନ୍ତଙ୍କ ସମର୍ଥକ । ଧାରଣାରେ ବସିବା ସହ ଅଯୋଗ୍ୟଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ନିଶିକାନ୍ତ ମିଶ୍ର ଓ ଦଳୀୟ କର୍ମକର୍ତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନ
The last date to update Aadhaar card for free is 14 June 2024 on the myAadhaar portal.
ଆଧାର କାର୍ଡ
ଏବେ ବି ଅଛି ସୁଯୋଗ.. ଫ୍ରୀରେ ଅପଡେଟ୍‌ କରାନ୍ତୁ ଆଧାର କାର୍ଡ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଧାର କାର୍ଡ ଆଜିକା ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜ୍। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ନାଗରିକତାର ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର। ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବାର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜମିବାଡି ଘର କିଣାବିକା ପର୍ଯ୍ୟନ୍
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon