Sun, Oct 02, 2022 | BHUBANESWAR 30.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Heavy rain is likely across the state
ବର୍ଷା
ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଧରାବତରଣ କରିବେ ମା' ଜଗଦମ୍ବା। କାଲି ସକାଳଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମା'ଙ୍କ ଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା। ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷର କଟକଣା ହଟିଥିବା ବେଳେ ଟ୍ଵିନ୍ ସିଟିର ପୂଜା ମଣ୍ଡପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟର
Heavy rain in Odisha
RAIN
ଏଥର ଫିକା ପଡିବ ପୂଜା ମାହୋଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା । ଫିକା ପଡିବ ପୂଜା ମାହୋଲ । ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଓ ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସକ୍ରିୟ ରହିଛି । ଆଜି ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ
Heavy rain fall expected in this year dussehra in Odisha
WEATHER
ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା । ଫିକା ପଡିବ ପୂଜା ମାହୋଲ । ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଓ ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସକ୍ରିୟ ରହିଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ଆଉ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରର
Heavy rainfall expected in Dusshera this year in Odisha
DURGA PUJA HEAVY
ଦୁର୍ଗା ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ଓଡିଶା
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଓ ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସକ୍ରିୟ ରହିଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ଆଉ ଏକ ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହା ଫଳର
Rain may dampen Puja spirit in Odisha
ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଲଘୁଚାପ, ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାର୍ବଣ ପୂର୍ବରୁ ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା। ବର୍ଷାରେ ଭିଜି ଦଶହରାରେ ମା'ଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ। ଭିଏତନାମରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବା ପରେ ଦୁର୍ବଳ ହେଲା ଟାଇଫୁନ୍ ନୋରୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି
Heavy rainfall expected in Dussehra this year in Odisha
DURGA PUJA
ଏଥର ଦଶହରାରେ ବର୍ଷା ମାଡ଼ !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପାର୍ବଣ ପୂର୍ବରୁ ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା । ବର୍ଷାରେ ଭିଜି ଦଶହରାରେ ମା'ଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ । ଭିଏତନାମରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବା ପରେ ଦୁର୍ବଳ ହେଲା ଟାଇଫୁନ୍ ନୋରୁ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ଲଘୁଚାପର
15 districts of Odisha are on heavy rainfall alert
ସତର୍କତା ଜାରି
ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା,୧୫ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କତା ଜାରି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଲଘୁଚାପ। ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା। ପାର୍ବଣ ପୂର୍ବରୁ ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା। ବର୍ଷାରେ ଭିଜି ଦଶହରାରେ ମା'ଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ। ଭିଏତନାମରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବା ପରେ ଦୁର୍ବଳ ହେଲା ଟାଇଫୁନ
There are reports of rain again in the state from today.
RAIN
କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ଅଞ୍ଚଳକୁ ପ୍ରବେଶକଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବର୍ଷା ହେବାର ସୂଚନା ରହିଛି। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ଅଞ୍ଚଳକୁ ପ୍ରବେଶକଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ । ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା । ରାଜ୍ୟର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ବିଜୁଳି ସ
Two days of rain and thunder in Odisha
ବର୍ଷା
ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟିହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ, ଦୁଇଦିନ ବର୍ଷା ସହ ଘଡ଼ଘଡ଼ି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟିହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ । ଦୁଇଦିନ ବିଜୁଳି, ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା । ବାଲେଶ୍ବର, ଭଦ୍ରକ, ଯାଜପୁର, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, କଟକ, ଜଗତସିଂହପୁର, ପୁରୀ, ଖୋର୍ଧା, ନୟାଗଡ଼, ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତି, କେନ୍ଦୁଝର
Download Argus News App
close_btn