Mon, May 29, 2023 | BHUBANESWAR 27.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Back ପାଣିପାଗ
heat will continues in the next 4 days
ଖରାର ପ୍ରଭାବ
ଆଗାମୀ ୪ଦିନ ଜାରି ରହିବ ଖରାର ପ୍ରଭାବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ଖରା କମିଥିବା ବେଳେ ଏବେବି ଜାରିରହିଛି ଗୁଳୁଗୁଳି। ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଖରା କମିଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ତିନିଦିନ ପରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତାପମାତ୍ରା। ଵିଶେଷ ଭାବେ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାର
By 8.30 am, Bhubaneswar recorded a temperature of 32.8 degrees
WEATHER UPDATE
ସକାଳ ୮.୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୩୨.୮ ଡ଼ିଗ୍ରୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସକାଳୁ କଲବଲ କଲାଣି ତାତି । ଘରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ଦେହ ହାତ ପୋଡି ଯାଉଛି । ଆଜି ସକାଳ ୮.୩୦ ସୁଦ୍ଧା ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ୩୨.୮ ଡ଼ିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରା ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ଟାଇଁ ଟାଇଁ ଖରାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ମୁସ୍କି
Western Odisha is burning with intense heat
ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା
ପ୍ରଚଣ୍ଡ ରୌଦ୍ର ତାପରେ ଜଳୁଛି ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରଚଣ୍ଡ ରୌଦ୍ର ତାପରେ ଜଳୁଛି ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା। ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ଜନଜୀବନ। ଆକାଶରୁ ଅଗ୍ନିଵର୍ଷା। ଖରାର ପ୍ରକପକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଜାରି ରହିଛି ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ଆଜି ଦିନ ୧୧ ଟ
heavy heat wave in the state
ରାଜ୍ୟରେ
ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଖରା ସହ ଅସହ୍ୟ ଗୁଳୁଗୁଳି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଖରା ସହ ଅସହ୍ୟ ଗୁଳୁଗୁଳି ଲାଗିରହିଛି। ଆଗାମୀ ୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପାଗରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ନାହିଁ। ବିଶେଷତ ଭାବେ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡିକରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବା
Delhi is burning in 43 degree temperature
ଜଳୁଛି ଦିଲ୍ଲୀ
43ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରାରେ ଜଳୁଛି ଦିଲ୍ଲୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆରରେ ଭୀଷଣ ଗରମ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି। ଗରମର ମାତ୍ରା ଅଧିକ ଥବାରୁ ଲୋକେ କୁଲର, ଏସିର ପାଖ ଛାଡ଼ୁନାହାନ୍ତି। ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀର ତାପମାତ୍ରା 43 ଡିଗ୍ରୀ ରହିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଆସୁଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଗରମର
thunderstorm is not affected : heat wave is increasing
ବଢ଼ୁଛି ତାତି
କମୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବ: ବଢ଼ୁଛି ତାତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଗୋଟିଏ ପଟେ ଜଳୁଛି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଅନ୍ୟପଟେ ଉପକୂଳରେ ଗୁଳୁଗୁଳି କରୁଛି ହନ୍ତସନ୍ତ। ଗତଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ତାପମାତ୍ରା ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜିଠାରୁ ପୁଣି ଦିନ ତାପମାତ୍ରା କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା
Orange warning for 9 districts in the next 24 hours
WEATHER UPDATE
ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ 9 ଜିଲ୍ଲାକୁ ଅରେଞ୍ଜ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଦିନ ତାପମାତ୍ରାରେ ହେବ ନାହିଁ ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ । ବିଶେଷ କରି ଉପକୂଳ ଓଡିଶା ସିଝିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରଭାବରେ । ଅନ୍ୟପଟେ ଗତକାଲି ୨୧ ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ୪
The entire Odisha is suffering from severe heat
ସାରା ଓଡ଼ିଶା
ପ୍ରବଳ ଖରାରେ ସିଝୁଛି ସାରା ଓଡ଼ିଶା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିଛି ପ୍ରବଳ ଗ୍ରୀଷ୍ମର ଲହରି । ପ୍ରବଳ ଖରା ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସନ୍ତୁଳି ହେଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାବାସୀ । ଆହୁରି ୫ ଦିନ ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ଆକଳନ କରିଛି ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍
Summer continues in the state
ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି
ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିଛି ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିଛି ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ । ଅହସ୍ୟ ଗୁଳୁଗୁଳି ସହ ତାପମାତ୍ରା ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଜନ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ଏହିପରି ଆହୁରି ୩ ଦିନ ରାଜ୍ୟରେ ତାତି ଲାଗି ରହିବ । ତେବେ ଗୁଳୁଗୁଳି କମିବ । ଏହାରି ଭିତରେ କିଛ
Download Argus News App
close_btn