Stay Informed with Up-to-Date Weather Forecasts and Reports|Weather Update | Argus English

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 29.98° C
`
Back ପାଣିପାଗ
IMD predicts 2024 southwest monsoon rainfall to be above normal
ଅଧିକ ବର୍ଷା
ଦେଶରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଠାରୁ ଅଧିକ ବର୍ଷା ଆକଳନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ ନେଇ ପ୍ରେସମିଟ୍ କରିଛି ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ । ଚଳତବର୍ଷ ସ୍ଵାଭାବିକ ଠାରୁ ଅଧିକ ବର୍ଷା ହେବ । ଚଳିତବର୍ଷ ୧୦୬ ପ୍ରତିଶତ ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ । ସମଗ୍ର ଭାରତ ବର୍ଷରେ ଜୁନରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବ
Temperatures will increase by 4 to 5 degrees in the next 5 days
WEATHER UPDATE
ଆଗାମୀ 5 ଦିନ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ,  4 ରୁ 5 ଡିଗ୍ରୀ ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆକାଶରୁ ବର୍ଷୁଛି ଅଗ୍ନିବର୍ଷା । ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଲାଣି । ଘରୁ ବାହିରାବ ମାତ୍ରେ ଦେହ ହାତ ଜଳି ପୋଡିଯାଉଛି । କଲବଲ କରୁଛି ଗରମ । ଦିନ ୨ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସର୍ବାଧିକ ୪୧.୨ ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ର
The temprature reached
ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା
ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ପାରଦ ଛୁଇଁଲା ୩୯.୨ ଡିଗ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସକାଳୁ କଲବଲ କଲାଣି ତାତି। ଦିନ ସାଢେ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ବାଲେଶ୍ବରରେ ସର୍ବାଧିକ ୩୯.୬ ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରା ରେକର୍ଡ କରିଛି। ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ମଧ୍ୟ ପାରଦ ଛୁଇଁଲା ୩୯.୨ ଡିଗ୍ରୀ। ଅସମ୍ଭାଳ ଗୁଳୁଗୁଳିକୁ ଅସହ୍ୟ ତାତି ମୁହ
weather update in odisha today
WEATHER
ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷା, ଲୋକେ ହନ୍ତସନ୍ତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସକାଳୁ କଲବଲ କଲାଣି ତାତି । ଆଜି ସକାଳ 8ଟା 30 ସୁଦ୍ଧା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସର୍ବାଧିକ 32.6 ଡିଗ୍ରୀ ତାତି ରେକର୍ଡ । ପାରାଦ୍ୱୀପ: 32°C, ପୁରୀ: 32°C, କେନ୍ଦୁଝର: 32°C,
heat wave in odisha
HEAT WAVE
କିଛି ଦିନ ଆଶ୍ବସ୍ତି ମିଳିବା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି ତାପମାତ୍ରା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଗକୁ ଅସହ୍ୟ ହେବ ତାତି। କାଳବୈଶାଖୀ ବର୍ଷା ପ୍ରଭାବରେ କିଛି ଦିନ ଆଶ୍ବସ୍ତି ମିଳିବା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି ତାପମାତ୍ରା। ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ସୁବୁଠି ବଢିଛି ତାତି। ରାଜ୍ୟକୁ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରୁ ଗରମ
state temprature
ରାଜ୍ୟରେ
ରାଜ୍ୟରେ ଉପରମୁହାଁ ହେଲା ପାରଦ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କାଳବୈଶାଖୀ ବର୍ଷା ପ୍ରଭାବରେ କିଛି ଦିନ ଆଶ୍ବସ୍ତି ମିଳିବା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି ତାପମାତ୍ରା। ଉପାନ୍ତରୁ ଉପକୂଳ ସୁବୁଠି ବଢିଛି ତାତି। ରାଜ୍ୟକୁ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରୁ ଗରମ ଓ ଶୁଷ୍କ ପବନ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଥିବାର
weather update
WEATHER UPDATE
ପୁଣି ରାଜ୍ୟରେ ଅସହ୍ୟ ତାତି, ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଲା ତାପମାତ୍ର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପୁଣି ରାଜ୍ୟରେ ବଢିଲା ତାପମାତ୍ରା । ରାଜ୍ୟର କିଛି ସହରର ତାପମାତ୍ରା ଆଜି ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଦେଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ଦିନ ୨.୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଭୁବନେଶ୍ୱରର ତାପମାତ୍ରା ୩୯.୬ ଡିଗ୍ର
weather update in odisha
WEATHER
ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରାରେ ଜଳୁଛି ଓଡ଼ିଶା, ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ସର୍ବାଧିକ 38.5 ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରାରେ ଜଳୁଛି ଓଡ଼ିଶା। 35 ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ରାଜ୍ୟର ଅଧିକାଂଶ ସହରର ତାପମାତ୍ରା। ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ସର୍ବାଧିକ 38.5 ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରା ରେକର୍ଡ। ସେପଟେ ୪ ରୁ ୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୬ ରୁ ୮ ଡିଗ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍
weather update
WEATHER UPDATE
ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରାରେ ଜଳୁଛି ଓଡ଼ିଶା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରାରେ ଜଳୁଛି ଓଡ଼ିଶା । ୩୫ ଡିଗ୍ରୀ ପାର୍ ରାଜ୍ୟର ଅଧିକାଂଶ ସହରର ତାପମାତ୍ରା । ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ସର୍ବାଧିକ ୩୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରା ରେକର୍ଡ। ସେପଟେ ୪ ରୁ ୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୬ ରୁ ୮ ଡିଗ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାତ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon