Trending News, Top Trending Topics, Popular News Trending Now

creative
ଚଣ୍ଡିଗଡରେ ସଂପନ୍ନ ହେଲା ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର
ମିଲଖା ସିଂହ
ଚଣ୍ଡିଗଡରେ ସଂପନ୍ନ ହେଲା ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନ ହେଲେ ଭାରତର ଫ୍ଲାଇଂ ଶିଖ ମିଲଖା ସିଂହ । ଚଣ୍ଡିଗଡର ମଟକା ଛକରେ ମିଲଖା ସିଂହଙ୍କର ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି । ମିଲଖା ସିଂହଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ରିଡା ମନ୍ତ୍ରୀ କିରନ ରିଜ୍ଜୁ
ଏଇ ମାଟିରେ ଏସୀୟ କପ୍‌ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଟ୍ରାକ ମାପିଥିଲେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଆଥଲେଟ୍‌
ମିଲଖା ସିଂ
ଏଇ ମାଟିରେ ଏସୀୟ କପ୍‌ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଟ୍ରାକ ମାପିଥିଲେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଆଥଲେଟ୍‌
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପରଲୋକ ଗମନ କରିଛନ୍ତି କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଆଥଲେଟ୍ ମିଲଖା ସିଂ। ହେଲେ ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି ଅନେକ ସ୍ମୃତି ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧି। ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ସଙ୍ଘର୍ଷ ଭିତରେ କେମିତି ଜୀବନ ଧରି ଛିଡା ହେବାକୁ ହୁଏ, କେମିତି ସବୁଥିରେ ୧ନଂ ହେବା
ରାଜଧାନୀରେ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ
ସେକ୍ସ ରାକେଟ
ରାଜଧାନୀରେ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ
ଭୁବନେଶ୍ୱର:ରାଜଧାନୀର ବୁଦ୍ଧେଶ୍ବରୀ କଲୋନିରୁ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ । ଜଣେ ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ୩ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ପୋଲିସ । ଖବର ପାଇ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ବରୀ କଲୋନିର ଏକ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଚଢ଼ା
ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଖୋଲିବ ବାର, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ପାର୍କ
ଖୋଲିବ ବାର
ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଖୋଲିବ ବାର, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ପାର୍କ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସରକାର କରୋନା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ମଧ୍ୟ ଢିଲା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ସୋମବାର ଠାରୁ ଦିଲ୍ଲୀର ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ବାର ଖୋଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତ
ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ବୁଲେଟ୍ ରେ ବସି ମାରିଲା ଚମ୍ପଟ
ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ବୁଲେଟ୍ ରେ ବସି ମାରିଲା ଚମ୍ପଟ
ରାଉରକେଲା: ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ହେଲେ ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଭଣଜା ବୁଲେଟରେ ବସି ଛୁ ମାରିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଶୋର ଦାସ ବା ଜଟ ଦାସ । ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧର
କରୋନାରେ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଥିବା କ୍ରିଷ୍ଣା ପଣ୍ଡାକୁ ଭେଟିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡଙ୍ଗୀ
କ୍ରିଷ୍ଣା ପଣ୍ଡା
କରୋନାରେ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଥିବା କ୍ରିଷ୍ଣା ପଣ୍ଡାକୁ ଭେଟିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡଙ୍ଗୀ
ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ଵର ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ନିମାଇତପୁର ଗାଁର ୭ ବର୍ଷୀୟ କ୍ରିଷ୍ଣା ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ । କରୋନାରେ ବାପା ଓ ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି କ୍ରିଷ୍ଣା । ପରିବାରରେ ଆଉ କେହି ନଥିବା ବେଳ
ଶେଷରେ ଉଦ୍ଧବଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସତ ଖସିପଡିଲା !
ମହାବିକାଶ ଅଘାଡି ମେଣ୍ଟ
ଶେଷରେ ଉଦ୍ଧବଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସତ ଖସିପଡିଲା !
ମୁମ୍ୱାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମହାବିକାଶ ଅଘାଡି ମେଣ୍ଟ । ଏ ନାଁ ଆପଣ ଶୁଣିବା ଅଳ୍ପ ଦିନ ହୋଇଥିବ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୈତିକ ଦୃଶ୍ୟପଟ୍ଟକୁ ପୂରାପୁରି ବଦଳାଇଥିଲା ଏହି ନାଁ । ଚିରଦିନ ଚିରଶତ୍ରୁ ବୋଲାଉଥିବା ଶିବସେନା ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ମିଶି ସରକା
ଏହି ୨ଟି କାରକ ତୃତୀୟ ଲହରକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ
ତୃତୀୟ ଲହର
ଏହି ୨ଟି କାରକ ତୃତୀୟ ଲହରକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଧିରେ ଧିରେ ଖସୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ । ରାଜ୍ୟଗୁଡିକ ଅନଲକ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି । ହେଲେ ଆଗକୁ ଆସୁଛି ତୃତୀୟ ଲହର । ଯାହାକୁ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଏବେଠୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଲାଣି । ସେପଟେ ଏହାକୁ ନେଇ ନାନ
ମାଳିସାହିରୁ ମିଳିଲା ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ଶିଶୁ
BABY RECOVERED
ମାଳିସାହିରୁ ମିଳିଲା ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ଶିଶୁ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗତକାଲି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ୧୦ ଦିନର ଛୁଆକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍‌ ଏବଂ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ। ମାଳିସାହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆଜି ଛୁଆଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଗତକାଲି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୧୦ ହଜା
ଖୋର୍ଦ୍ଧା 16 ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, 4 ଗୁରୁତର
ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା
ଖୋର୍ଦ୍ଧା 16 ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା, 4 ଗୁରୁତର
ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ୧୬ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଗୟାବନ୍ଧ ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା। ଦୁଇଟି ମାଲବାହୀ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ 4ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତ
ଜନସଂଖ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଉପରେ ଆଇନ ଆଣିବେ ଯୋଗୀ ସରକାର
ଯୋଗୀ ସରକାର
ଜନସଂଖ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଉପରେ ଆଇନ ଆଣିବେ ଯୋଗୀ ସରକାର
ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଜନସଂଖ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଉପରେ ଆଇନ ପ୍ରଣୟନ ହେବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର 2 ରୁ ଅଧିକ ପିଲାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ତଥା ସବସିଡିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେ
ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁଙ୍କ ଜିଲ୍ଲାରେ ବାରମ୍ବାର ଶିଶୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ: ସ୍ମୃତି ପଟ୍ଟନାୟକ
ସ୍ମୃତି ପଟ୍ଟନାୟକ
ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁଙ୍କ ଜିଲ୍ଲାରେ ବାରମ୍ବାର ଶିଶୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ: ସ୍ମୃତି ପଟ୍ଟନାୟକ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶିଶୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଚାଲିଛି । ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ଶିଶୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ଜନମାନସକୁ ଦୋହାଲାଇ ଦେଉଛି । ଅତୀତ ଘଟଣାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ କୈାଣସି ଶିକ୍ଷା ଲା
ମାତିଛନ୍ତି ସାଇବର ଲୁଟେରା:  19 ଟି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନରେ 31 ହଜାର ଗାଏବ
ସାଇବର ଲୁଟେରା
ମାତିଛନ୍ତି ସାଇବର ଲୁଟେରା:  19 ଟି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନରେ 31 ହଜାର ଗାଏବ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାତିଛନ୍ତି ସାଇବର ଲୁଟେରା । 19ଟି ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନରେ 31 ହଜାର ଗାଏବ । ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡରୁ ଏଭଳି ସାଇବର ଠକେଇ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ବଡ କଥା ହେଉଛି ମୋବାଇଲକୁ କୌଣସି ମେସେ
ବିଜୁଳି ଦର ବୃଦ୍ଧି ନିଷ୍ପତି ତୁରନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ନହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଆହୁରୀ ତୀବ୍ର ହେବ: ବିଜେପି
ବିଜୁଳି ଦର ବୃଦ୍ଧି
ବିଜୁଳି ଦର ବୃଦ୍ଧି ନିଷ୍ପତି ତୁରନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ନହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଆହୁରୀ ତୀବ୍ର ହେବ: ବିଜେପି
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏବଂ ବିଦ୍ୟୁତ ବଣ୍ଟନ କଂପାନୀର ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା କାରଣରୁ ସାଧାରଣ ବିଜୁଳି ଉପଭୋକ୍ତା ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବିଜୁଳି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ସର୍ବଦା ଅଣଦେଖା କରିବା ସହ ଅହେତୁକ ବାରମ୍ବା
ଝିଅ ଅନଲାଇନରେ ପଢିବ ବୋଲି, ବାପା ଠିଆହେଲେ ବର୍ଷାରେ
FATHERS DAY
ଝିଅ ଅନଲାଇନରେ ପଢିବ ବୋଲି, ବାପା ଠିଆହେଲେ ବର୍ଷାରେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନିଜ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ଯଦି ଦୁନିଆରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକା କିଏ ଚିନ୍ତା କରେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବାପା ମାଆ । ସେ ଯେଉଁଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ହେଉ ଭୁଲ ଥାଉ କି ନଥାଉ ଯଦି ସବୁବେଳେ, ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ଛୁଆ ପାଇଁ ଛିଡା ହୋଇଥାଆନ୍ତି ସେମାନ
ସ୍ୱର୍ଗତଃ ଗନ୍ତାୟତଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି: ସମୀର ମହାନ୍ତ
ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଗନ୍ତାୟତ
ସ୍ୱର୍ଗତଃ ଗନ୍ତାୟତଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି: ସମୀର ମହାନ୍ତ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ତଥା ପାର୍ଟୀର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଗନ୍ତାୟତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଜି ସକାଳେ ନିଧନ ଘଟିଛି । ତାଙ୍କ ପାର୍ଥୀବ ଶରୀର ବିମାନ ଯୋଗେ ଭୂବନେଶ୍ୱର ପହଂଚିବା ପର
ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଯୋଜନା 'ଆଶୀର୍ବାଦ'
ଆଶୀର୍ବାଦ
ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଯୋଜନା 'ଆଶୀର୍ବାଦ'
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଯୋଜନା 'ଆଶୀର୍ବାଦ' । ବାପା, ମାଆ ବା ପରିବାରର ମୁଖ୍ୟ ଉପାର୍ଜନକାରୀଙ୍କୁ ହରାଇଥିବା ଶିଶୁଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନୂଆ ଯୋଜନା 'ଆଶୀର୍ବାଦ'। ଗତ ଅପ୍ରେଲ ପହିଲା ୨୦୨୦ ଦି
'ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଆମ ଘରେ ମତେ ବହୁତ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି'
ହଇରାଣ ହରକତ
'ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଆମ ଘରେ ମତେ ବହୁତ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି'
ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମୋ ନାଁ ଆକାକ୍ଷାଂ ସିଂ । ବୟସ ମତେ ୧୮ ପ୍ଲସ। ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରୁହେ। ଏଇଠି ବାହା ହୋଇଛି। ମୁଁ ମୋ ଖୁସିରେ ବାହା ହୋଇଛି। ଯେଉଁ ବିବାଘର କୋର୍ଟରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। ହେଲେ ମୋ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମତେ ଓ ମ
ସପ୍ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦି
ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
ସପ୍ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦି
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆସନ୍ତାକାଲି ସପ୍ତମ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। COVID-19 ମହାମାରୀକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ (IDY) 2021 ର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ର
କଟକ କଲେଜ ଛକରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା; ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
କଟକ କଲେଜ ଛକରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା; ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
କଟକ: କଟକ କଲେଜ ଛକରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଶୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି
ସତ୍ୟନଗର ଶ୍ମଶାସନରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ
କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ
ସତ୍ୟନଗର ଶ୍ମଶାସନରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ
ଭୁବନେଶ୍ୱର : କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ । ରାତି ୧୧ଟାରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲ। ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ସତ୍ୟନଗର ଶ୍ମଶାସନରେ ତାଙ୍କର ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କରାଯାଇଛି । । ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟ
ଆରପ।ରିରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ର
ତପୁ ମିଶ୍ର
ଆରପ।ରିରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ର
ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ର । ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ରାତି ୧୧ଟାରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ECMO ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଥିଲ
ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର, ସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଯୋଗ
YOGA DAY
ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର, ସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଯୋଗ
ଅର୍ଗସ ନ୍ୟୁଜ: ଆସନ୍ତାକାଲି ସପ୍ତମ ଅନ୍ତର୍ଜୀତୟ ଯୋଗ ଦିବସ । ଚଳିତବର୍ଷର ବିଷୟବସ୍ତୁ ରହିଛି ସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଯୋଗ । ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରାୟ ସକାଳ 6.30ଟାରେ ଯୋଗ ଦିବସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ମୋଦି । ତେବେ ଯୋଗ ଦିବ
ଯୌତୁକ ପାଇଁ ବଧୂହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ବଧୂହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ଯୌତୁକ ପାଇଁ ବଧୂହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
ଭଦ୍ରକ: ବାଂଶଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚରଦିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜେନ୍ଦ୍ରପଲ୍ଲୀ ଗାଁରେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ସୁମିତ୍ରାକୁ ମାରି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ମୃତ ସୁମିତ୍ରାଙ୍କ ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରପଡ଼
ଦେଶରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗ୍ରୀନ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ
ଗ୍ରୀନ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ରୋଗୀ
ଦେଶରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗ୍ରୀନ୍ ଫଙ୍ଗସ୍ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପରେ ପଞ୍ଜବରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲା ଗ୍ରୀନ ଫଙ୍ଗସ ରୋଗୀ । ଶନିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟ ଭାବେ ପଞ୍ଜାବର ଜଲନ୍ଧରରେ ଗ୍ରୀନ ଫଙ୍ଗସ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ରୋଗୀଙ୍କ ବୟସ ରହିଛି 60 ବର୍ଷ । ସେ କୋରୋନାର
ଯୋଗକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନାହାନ୍ତି ରାଜଧାନୀବାସୀ- ସର୍ଭେ
ଯୋଗ
ଯୋଗକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନାହାନ୍ତି ରାଜଧାନୀବାସୀ- ସର୍ଭେ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୋଗକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏହା ସାହାଯ୍ୟରେ ସବୁ ବୟସର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ରୋଗରୁ ଦୁରେଇ ରଖିବା ନିମନ୍ତେ ଭାରତରେ ଚିନ୍ତା କରାଯାଉଛି । ଏହାସତ୍ତ୍ୱେ ସହରାଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟର
ଭବାନୀପାଟଣାରେ ୨୦୦ ଶଯ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ
ଭବାନୀପାଟଣାରେ ୨୦୦ ଶଯ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଭିଡିଓ କନ୍‌ଫରେନ୍‌ସିଂ ଜରିଆରେ କଳାହାଣ୍ଡିର ଭବାନୀପାଟଣା ଠାରେ ବେଦାନ୍ତ ଗ୍ରୁପ ସହଯୋଗରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ୨୦୦ ଶଯ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ଉଦ୍‌ଘାଟ
ପୋଲିସ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ; 2 ମାଓ କମାଣ୍ଡର ନିହତ,ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
ପୋଲିସ-ମାଓବାଦୀ
ପୋଲିସ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ; 2 ମାଓ କମାଣ୍ଡର ନିହତ,ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
ମାଲକାନଗିରି: ପୋଲସ ମାଓବାଦୀ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ । ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ସୀମାନ୍ତ ଛତିଶଗଡ଼ର ନାରାୟଣପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆର୍ଛା ଜଙ୍ଗଲରେ ଯବାନ ମାଓବାଦୀ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ ହୋଇଛି । 2 ମାଓ କମାଣ୍ଡର ନିହତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ବିପୁ
ସୁଧୁରୁଛି ପ୍ରଦୀପ୍ତ ନାଏକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା, ଖୁବଶୀଘ୍ର ହେବେ ଡିସଚାର୍ଜ
ପ୍ରଦୀପ୍ତ ନାଏକ
ସୁଧୁରୁଛି ପ୍ରଦୀପ୍ତ ନାଏକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା, ଖୁବଶୀଘ୍ର ହେବେ ଡିସଚାର୍ଜ
ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଖୁବଶୀଘ୍ର ଡିସଚାର୍ଜ ହେବେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ପ୍ରଦୀପ୍ତ ନାଏକ । ଆସନ୍ତା 3 ରୁ 4 ଦିନ ଭିତରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବେ ବୋଲି ଏମ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଵସ୍ଥାରେ ବେଶ ଉନ୍ନତି ଆସିଛି । ସେମ
Download Argus News App
close_btn