ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ଜାଡେଜା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାଦ
ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ
ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ଜାଡେଜା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାଦ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା 4 ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ଜାଡେଜା ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ପୂର୍ବରୁ ଆହତ କାରଣରୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରୁ ତାଙ୍କୁ ବା
ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ କଲେ ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନର କୁଳଦୀପ ଯାଦବ
କୁଳଦୀପ ଯାଦବ
ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ କଲେ ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନର କୁଳଦୀପ ଯାଦବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବାରଣାସୀରେ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କର ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନର କୁଳଦୀପ ଯାଦବ । କୁଳଦୀପ ଯାଦବ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ପାରନ୍ତି । ତା ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ବାରଣାସୀରେ ପହଞ୍ଚ
ରିଲାଏନ୍ସ-ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ଡିଲ୍‌କୁ ସେବିର ମଞ୍ଜୁରି
ରିଲାଏନ୍ସ-ଫ୍ୟୁଚର
ରିଲାଏନ୍ସ-ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ଡିଲ୍‌କୁ ସେବିର ମଞ୍ଜୁରି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତୀୟ ପ୍ରତିଭୂତି ଏବଂ ବିନିମୟ ବୋର୍ଡ (ସେବି) ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ୍‌ର ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପତ୍ତି ରିଲାଏନ୍ସକୁ ବିକ୍ରି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଅନୁମୋଦନ ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆମାଜନ୍‌କୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିଛି
ଶିଳ୍ପ ଏବଂ କୃଷକଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛି ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ
ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ
ଶିଳ୍ପ ଏବଂ କୃଷକଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛି ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ହରିୟାଣାର ଫରିଦାବାଦରୁ ବାଂଲାଦେଶର ବେନାପୋଲକୁ 71ଟି ଟ୍ରାକ୍ଟର ରପ୍ତାନୀ ହେଉଛି। ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ଦ୍ୱାରା 71 ଟ୍ରାକ୍ଟର ଲୋଡ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ଟ୍ରକ ବାଂଲାଦେଶର ବେନାପୋଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯିଵ। ଏ ନେଇ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପିୟୁ
ଫର୍ଚୁନର 500 ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକ ସୂଚୀରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛି ରିଲିୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍
ଫର୍ଚୁନ
ଫର୍ଚୁନର 500 ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକ ସୂଚୀରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛି ରିଲିୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଫର୍ଚୁନର 500 ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକ ସୂଚୀରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ରିଲିୟାନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍। ବୁଧବାର ଫର୍ଚୁନ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ତାଲିକାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ଭାରତ
ହ୍ରାସ ସହ ଖୋଲିଲା ସେୟାର ବଜାର, ନିପ୍ଟି 13 ହଜାର ଉପରେ ସେଂସେକ୍ସରେ 76 ଅଙ୍କ ହ୍ରାସ
ସେୟାର ବଜାର
ହ୍ରାସ ସହ ଖୋଲିଲା ସେୟାର ବଜାର, ନିପ୍ଟି 13 ହଜାର ଉପରେ ସେଂସେକ୍ସରେ 76 ଅଙ୍କ ହ୍ରାସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ସେୟାର ବଜାରରେ ହ୍ରାସ ସହ ଖୋଲିଲା ଦ୍ଵିତୀୟ କାରୋବାର ଦିନ। ବମ୍ବେ ଷ୍ଟକ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର ପ୍ରମୁଖ ସୂଚକାଙ୍କ ସେନସେକ୍ସ 76.33 ଅଙ୍କ କମି 44,579.11ରେ ଖୋଲିଛି। ସେହିପରି ନ୍ୟାଶନାଲ ଷ୍ଟକ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ନିପ୍ଟି 18.30 ଅଙ୍
ପାର୍ବଣ ଋତୁରେ ଗତ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ୬୫ ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ
ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ
ପାର୍ବଣ ଋତୁରେ ଗତ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ୬୫ ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାର୍ବଣ ଋତୁରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ଇକମର୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହୋଇଛି ୮.୩ ଅରବ ଡଲାରର ବ୍ୟବସାୟ। ଏହି ରେସରେ ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକୁ ପଛରେ ପକାଇଛି। ଗତ ବର୍
ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍‌ର ‘ଭୋକାଲ୍‍ ଫର ଲୋକାଲ’ ଅଭିଯାନରେ ୩୦,୦୦୦ କାରିଗର ଓ ୪୦,୦୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କାରିଗରି ଉତ୍ପାଦ ସାମିଲ
ରିଲାଏନ୍ସ
ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍‌ର ‘ଭୋକାଲ୍‍ ଫର ଲୋକାଲ’ ଅଭିଯାନରେ ୩୦,୦୦୦ କାରିଗର ଓ ୪୦,୦୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କାରିଗରି ଉତ୍ପାଦ ସାମିଲ
ଭୁବନେଶ୍ୱର/ମୁମ୍ବଇ: ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ଓ କାରିଗରି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଯାଇ ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ ଚଳିତ ପାର୍ବଣ ଋତୁରେ ତାହାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଜିଆଇ ପ୍ରମାଣିତ କାରିଗର
ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ୯୭,୮୨୩ କୋଟିର ଋଣ ଭାର
STATE BUDGET 2020
ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ୯୭,୮୨୩ କୋଟିର ଋଣ ଭାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି ମୋଟ ୯୭,୮୨୩ କୋଟିର ଋଣ ଭାର। ୨୦୨୦ ୨୧ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ ସମୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ପୂଜାରୀ। ଲକଡାଉନ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ହସ୍ତାନ୍ତ
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP