Sun, Oct 02, 2022 | BHUBANESWAR 30.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

POSTED INSOUTH AFRICA TOUR OF INDIA 2022CRICKETCRICKET MATCH PREDICTIONCRICKET MATCH PREDICTION TODAYNEWS India vs South Africa Match Prediction- Who Will Win Today’s Match Between IND And SA, South Africa Tour Of India 2022, 2nd T20I
ଟି-20
ଇଣ୍ଡିଆ-ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ଖେଳାଯିବ ଦ୍ବିତୀୟ ଟି-20
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇଣ୍ଡିଆ-ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ଖେଳାଯିବ ଦ୍ବିତୀୟ ଟି-20। ସିରିଜ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରୋହିତ ବାହିନୀ। 3ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-20 ସିରିଜର ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଆଜି ଗୁଆହାଟୀ ବର୍ଷାପଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଲ
Bumrah is out of the T-20 World Cup
ବିଶ୍ଵକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍
ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ବୁମରା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କୋଚ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ବୋଲର ଯଶପ୍ରିତ ବୁମରାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ଏକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵ କପ୍‌କୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ଅଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଦଳକ
rohit sharma new history
ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦
ସର୍ବାଧିକ ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ବିଜୟୀ ଅଧିନାୟକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା । ଇତିହାସ ରଚିଚାଲଛନ୍ତି ରୋହିତ । ଏହି ଅବସରରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ସର୍ବାଧିକ ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବାର କୀର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତ
Prize money announced for T20 World Cup 2022
WORLD CUP
ଚାମ୍ପିଅନ ଦଳକୁ ମିଳିବ ୧୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ଚାମ୍ପିଅନ ଦଳକୁ ମିଳିବ ୧୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି। ଟି-ଟେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆସନ୍ତା୧୬ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ନଭେମ୍ୱର ୧୩ତାରିଖର
Rohit Sharma-Led India to Leave For Australia on 6th October- Report
AUSTRALIA
ଆସନ୍ତା ୬ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରିବ ଭାରତୀୟ ଦଳ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଟି-ଟ୍ୱିେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱ କପକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ପନ୍ଦର ଦିନ । ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଘରୋଇ ଟି - ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜ ସରିବା ପରେ ଆସନ୍ତା 6 ତାରିଖରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରିବ ଭାରତୀୟ ଦଳ । ଆସନ୍ତା 16 ରୁ ଫଟାଫଟ
Mohammed Siraj replaces injured Jasprit Bumrah for remainder of T20I series against South Africa
JASPRIT BUMRAH
ପିଛା ଛାଡ଼ୁନି ଆହତ ସମସ୍ୟା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପିଛା ଛାଡ଼ୁନି ଆହତ ସମସ୍ୟା । ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବିଶ୍ବକପକୁ ଆଉ ମାତ୍ର 15 ଦିନ ରହିଥିବା ବେଳେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ତାରକା ବୋଲର ଜଶପ୍ରୀତ ବୁମରା । ଦକ୍ଷିଣ ଆପ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ଆହ
Jasprit Bumrah ruled out of T20 World Cup: BCCI sources
JASPRIT BUMRAH
ବିଶ୍ବକପ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ବଡ ଝଟକା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ ତାରିଖରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବିଶ୍ବକପ । ଏନେଇ ସାରାଦେଶରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ ବୁମରାଙ୍କ ଆହତ ହେବା ଖବର ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଏକ ଝଟକା ଦେଇଛି । ଦକ୍ଷଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଶେଷ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ପରେ
World Cadet Chess Championship: Two golds, one bronze for India
ଚେସ୍ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍
ବିଶ୍ୱ କ୍ୟାଡେଟ୍ ଚେସ୍ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍: ଭାରତକୁ ଦୁଇ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ, ଗୋଟିଏ ବ୍ରୋଞ୍ଜ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଶ୍ୱ କ୍ୟାଡେଟ୍ ଚେସ୍ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍ ୨୦୨୨ରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରୁ ୨୮ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଜର୍ଜିଆର ବାତୁମିଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୮ବର୍ଷରୁ କମ୍ (ବାଳକ ଓ ବାଳିକା), ୧୦ ବର୍ଷରୁ କମ୍ (ବାଳକ ଓ ବାଳିକା)
Mohammed Shami tests negative for Covid-19
ମହମ୍ମଦ ସାମି
କରୋନାକୁ ହରେଇଲେ ସାମି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଭାରତ ସିମର ମହମ୍ମଦ ସାମି କରୋନା ମୁକ୍ତ ହେଇଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ସାମି ଏନେଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର କୋଭିଡ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି । ସାମି ଗତ ଜୁଲାଇରୁ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି ।
Download Argus News App
close_btn