Mon, May 23, 2022 | BHUBANESWAR 33.98° C
DOWNLOAD APP
FOLLOW US ON

Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

dutte-chand-target-on-odisha-govt
DUTTE CHAND
ଲଲିପପ୍ ଦେଇ ଭଣ୍ଡେଇ ଦେଲେ ସରକାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଲଲିପପ୍ ଦେଇ ଭଣ୍ଡେଇ ଦେଲେ ସରକାର । ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଥିବା ଆଥଲେଟଙ୍କୁ ଧୋକ୍କା । ନାଲି ଫିତା ତଳେ ଚାପି ହୋଇଗଲା ଆଥଲେଟଙ୍କୁ ବାସବଭନର ନିଷ୍ପତ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଲ ଖୋଲିଦେଲେ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ । ସ
IPL 2022:  the last league match of the IPL is between Mumbai Indians and Delhi Capitals
IPL 2022
ଦିଲ୍ଲୀ ହାରିଲେ ଫ୍ଲେ-ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବ ଆରସିବି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜି ଆଇପିଏଲରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ-ଦିଲ୍ଲୀ। ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏହି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଲେ ଦଳ ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବ। ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯଦି ହାରେ ଆରସିବି ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବ। ତେଣୁ ଦିଲ୍ଲ
Tickets for India South Africa t20 match at Barabati stadium Cuttack Odisha
ବାରବାଟୀ
କଟକ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପୁଣି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଫିଭର
କଟକ : କଟକ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପୁଣି ଫେରିଲା ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଫିଭର। ଜୁନ ୧୨ ରେ ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ T 20 ମ୍ୟାଚ୍। ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷମତାରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବେ ଦର୍ଶକ। ଏଥିପାଇଁ ଆରମ୍
Cuttack: Summer coaching organized by Cuttack Basketball Association in Barabati Stadium | Argus News
BASKETBALL
ବାସ୍କେଟ ବଲ୍ କୋର୍ଟରେ ସମର କୋଚିଂ କ୍ୟାମ୍ପ ଆରମ୍ଭ
କଟକ : କଟକ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ ସ୍ଥିତ ବାସ୍କେଟ ବଲ୍ କୋର୍ଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ସମର କୋଚିଂ କ୍ୟାମ୍ପ । କଟକ ବାସ୍କେଟବଲ ସଂଘ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ଏହି ସମର କୋଚିଂ କ୍ୟାମ୍ପରେ କଟକର ବିଭିନ୍ନ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହ
IND v/s SA:   The match will be played between India and South Africa in Barabati Stadium , Cuttack | Argus News
ଟି -20 ମ୍ୟାଚ
ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟି -20 ମ୍ୟାଚ; ଯୁଦ୍ଧକାଳିନ ଭିତ୍ତିରେ ଚାଲିଛି କାମ
କଟକ: ଆସନ୍ତା ଜୁନ12 ରେ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟି -20 ମ୍ୟାଚ । ଏହି ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ କୁ ନୂଆ ରୂପ ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ପକ୍ରିୟା
IND v/s SA:   The match will be played between India and South Africa in Barabati Stadium , Cuttack | Argus News
ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣଆଫ୍ରିକା
ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକରେ ଖେଳାଯିବ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣଆଫ୍ରିକା ମ୍ୟାଚ
ଅର୍ଗସ୍ ବ୍ୟୁରୋ : ବାରବାଟୀରେ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅନୁମତି। ଜୁନ ୧୨ରେ ବାରବାଟୀରେ ଖେଳାଯିବ ମ୍ୟାଚ। ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକୀୟ କ୍ଷମତାକୁ ବିସିସିଆଇ ଅନୁମତି ଦେଇଛି। ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଭିତରେ ଏହି ମ୍ୟା
Cricketer Shikhar Dhawan make his bollywood debut
ଶିଖର ଧୱନ
ବଲିଉଡରେ ଜଲଓ୍ୱା ଦେଖାଇବେ କ୍ରିକେଟର ଶିଖର ଧୱନ !
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ଼ରେ ଡ଼େବ୍ୟୁ କରିବେ କ୍ରିକେଟ ତାରକା ଶିଖର ଧଓ୍ବନ। ଏ ରୋମାଞ୍ଚକର ଖବର ଉଭୟ ସିନେପ୍ରେମୀ ଓ ଖେଳପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଖୁସି କରିଦେଇଥିବ । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ ରିଲ୍ କୁ ନେଇ କାଫି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଧଓ୍ବ
four player from odisha selected in the indian squad for  IWAS wheelchair fencing world cup
ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପ
ହ୍ଵିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପ ୨୦୨୨ରେ ୪ ଓଡ଼ିଆ
ହ୍ଵିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ଵକପରେ ୪ ଓଡ଼ିଆ। ଥାଇଲାଣ୍ଡର ପଟାୟା ସହରରେ ହେବାକୁ ଥିବା ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାର ଫେନ୍ସିଂ ବିଶ୍ବକପ ୨୦୨୨ରେ ଓଡ଼ିଶାର ୪ ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହେଲେ ପୂଜାସ୍ବନି ନାୟକ
PM SPECIAL INTERACTION WITH THOMAS CUP WINNWERS
ଥୋମାସ କପ
ଥୋମାସ କପ ବିଜୟୀ ଭାରତୀୟ ଟିମକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଥୋମାସ କପରେ ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । କଲ କରି ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ଖେଳାଳିମାନେ ୧୩୫ କୋଟି ଦେଶବାସୀଙ୍କ
Download Argus News App
close_btn