Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 29.29° C
`
Back କ୍ରୀଡ଼ା
Dhoni made
ଟି-୨୦ କ୍ରିକେଟରେ
ଟି-୨୦ କ୍ରିକେଟରେ ଇତିହାସ ରଚିଲେ ଧୋନୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ)ର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଓ୍ବାଙ୍ଖଡେରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ବିଶେଷ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଟି-୨୦ ଇତିହାସର
Chennai win by 20 runs despite Rohit Sharma's century
CHENNAI
ଘରୋଇ ମଇଦାନରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ହରାଇଲା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଲଢ଼ୁଆ ଶତକ ୧୦୫ ରନ୍‌ ସତ୍ତ୍ବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଘରୋଇ ପଡ଼ିଆରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସଠାରୁ ହାରିଯାଇଛି। ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଶେଷ ୪ ବଲ୍‌ରୁ ଆଦାୟ କରିଥିବା ୨୦ ରନ
Lucknow Giants
KKR ଆଗରେ
KKR ଆଗରେ ୧୬୨ ରନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଜାଏଣ୍ଟସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କୋଲକାତାରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୪ର ୨୮ତମ ମ୍ୟାଚରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ଆଗରେ ୧୬୨ ରନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପରଜାଏଣ୍ଟସ । ଏହି ମ୍ୟାଟରେ କୋଲକାତା ଦଳ ଟସ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତ
Rajasthan Royals remain on top of the table
RAJASTHAN ROYALS
ପଏଣ୍ଟ୍‌ ତାଲିକାର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଷଷ୍ଠ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ପଞ୍ଚମ ବିଜୟ ପାଇ ପଏଣ୍ଟ୍‌ ତାଲିକାର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ଶନିବାର ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ରୋମାଞ୍ଚକ ଭାବେ ଗୋଟିଏ ବଲ୍ ପୂର୍ବରୁ
Delhi Capital won
ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ୬ ଓ୍ବିକେଟ
ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ୬ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଇପିଏଲ୍‌ ପଦାର୍ପଣରେ ଜ୍ୟାକ୍‌ ‌ଫ୍ରେସର୍ ମ୍ୟାକ‌୍‌ଗର୍କଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବଳରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଛି। ଗୁରୁବାର ୨୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିବା ଏହ
Continuation win
ମୁମ୍ବାଇର ଲଗାତାର
ମୁମ୍ବାଇର ଲଗାତାର ବିଜୟ: ବୁମରାଙ୍କୁ ମିଳିଲା ୫ ୱିକେଟ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ୫ ଥର ଆଇପିଏଲ୍‌ ବିଜେତା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଚଳିତ ଋତୁରେ ଲଗାତାର ଦ୍ବିତୀୟ ବିଜୟ ପାଇଛି। ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍‌ ପରାଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଘରୋଇ ପଡ଼ିଆ ୱାଙ୍ଖ୍‌ଡ଼େରେ ଏହି ଦୁ
Hardik Pandya's Step-Brother Vaibhav Arrested by Mumbai Police For Cheating Mumbai Indians Captain and Krunal Pandya
HARDIK PANDYA
ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଠାରୁ ୪କୋଟି ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ରିକେଟର ତଥା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କ୍ୟାପଟେନ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଠକେଇର ଶିକାର । ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୪କୋଟି ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ତାଙ୍କ ସାବତ ଭାଇ ବୈଭ
Gujarat won the last ball
ଶେଷ ବଲ୍‌‌ରେ
ଶେଷ ବଲ୍‌‌ରେ ଜିତିଲା ଗୁଜରାଟ: ରାଜସ୍ଥାନର ପ୍ରଥମ ପରାଜୟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ପୂର୍ବବିଜେତା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପ୍ରଥମ ପରାଜୟ ବରଣ କରିଛି। ଲଗାତାର ୪ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିବା ଏହି ଦଳକୁ ବୁଧବାର ରୋମାଞ୍ଚକ ଭାବେ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ୩ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ଷଷ୍ଠ ମ୍ୟାଚ୍‌ର
Nitish Reddy takes Sunrisers Hyderabad to 182/9 vs Punjab Kings
IPL
ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ମହାରାଜା ୟୁଦବିନ୍ଦର ସିଂ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳଯାଉଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପଞ୍ଜା
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon