ତନ୍ଦୁରୀ କର୍ଣ୍ଣ ଚାଟ୍
TANDOORI CORN CHAAT
ତନ୍ଦୁରୀ କର୍ଣ୍ଣ ଚାଟ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ମକା, ଗୋଲମରିଚ, ଧନିଆ, ଜିରା, ଲବଙ୍ଗ, ପାନମଧୁରୀ, ଗୁଜୁରାତି, ଧନିଆ ପତ୍ର, କଂଚା ଲଙ୍କା, ଅଦା, ପିଆଜ, ଟମାଟୋ, ସୋରିଷ ତେଲ, ଲେମ୍ବୁ ରସ, ପୋଦିନା ପତ୍ର, ଆମ୍‌ଚୁର୍ ପାଉଡର୍, ଲୁଣ। ପ୍ରସ୍ତୁତ
ରୋଷ୍ଟେଡ୍ ଫୁଲକୋବି ମସଲା
CAULIFLOWER MASALA
ରୋଷ୍ଟେଡ୍ ଫୁଲକୋବି ମସଲା
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ଫୁଲକୋବି, ସୋରିଷ ତେଲ, ଜିରା, କଂଚା ଲଙ୍କା, ଭ୍ରୁସଙ୍ଗ ପତ୍ର, ପିଆଜ, ଟମାଟୋ, ହଳଦୀ ପାଉଡର, ଜିରା ପାଉଡର, ଗରମ ମସଲା, ଚାଟ୍ ମସଲା, କସ୍ତୁରୀ ମେଥି ,ଗ୍ରୀନ୍ ମଟର, ଦହି, ଲୁଣ, ଧନିଆ ପତ୍ର । ପ୍ରସ୍ତୁତ
ପାନ ସରବତ୍
BETEL LEAF SHARBAT
ପାନ ସରବତ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ପାନ ପତ୍ର, ଚିନି, ଲାଲ୍ ଗୋଲାପ ପାଖୁଡା, ପାନମଧୁରୀ, ଗୁଜୁରାତି, ବରଫ, ଲେମ୍ବୁ ରସ । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମେ ପାନମଧୁରୀକୁ ୨ ଘଂଟା ପାଣିରେ ଭିଜାଇ ରଖିବେ । ତାପରେ ଗୁଜୁରାତିକୁ ପାଣିରେ ଭିଜାଇ ରଖିବ
ଲେସି ଚିକେନ୍
LACY CHICKEN
ଲେସି ଚିକେନ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ଚିକେନ୍‌, ଧନିଆ ପତ୍ର, ଅଦା, ରସୁଣ, କଂଚା ଲଙ୍କା, ଲେମ୍ବୁ ରସ, ଜିରା ପାଉଡର, ଧନିଆ ପାଉଡର, ଲୁଣ, ତେଲ, କଂଚା ଅଣ୍ଡା, ଗୋଲମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ, ଲଙ୍କା ପାଉଡର । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମେ ଧନି
ଡାଲ୍ ମିଜାଜ୍
DAL MIZAZ
ଡାଲ୍ ମିଜାଜ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ମୁଗ ଡାଲି, ହଳଦୀ ପାଉଡର, ହିଙ୍ଗୁ, ବଟର, ତେଲ, ଜିରା, ରସୁଣ, ଅଦା, ପିଆଜ, ଲୁଣ, ଟମାଟୋ, ଲଙ୍କା ପାଉଡର, ଧନିଆ ପାଉଡର, ଜିରା ପାଉଡର, ହଳଦୀ ପାଉଡର, ଲେମ୍ବୁ ରସ, ଗରମ ମସଲା, ଧନିଆ ପତ୍ର । ପ୍ରସ୍ତୁତ
ଅରେଞ୍ଜ କେକ୍
ORANGE CAKE
ଅରେଞ୍ଜ କେକ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ବଟର୍‌, ଚିନି ପାଉଡର୍‌, ଅରେଞ୍ଜ ଜେଷ୍ଟ୍‌, ମଇଦା , ବେକିଂ ପାଉଡର, ବେକିଂ ସୋଡା, ଭାନିଲା ଏସେନ୍ସ, ଅରେଞ୍ଜ ଜୁସ୍‌, ଆଇସିଙ୍ଗ୍ ସୁଗାର୍ । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମେ ଏକ ପାତ୍ରର
ଗୋଟା ଭେଣ୍ଡି ମସଲା
GOTA VINDI MASALA
ଗୋଟା ଭେଣ୍ଡି ମସଲା
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ଭେଣ୍ଡି, ବେସନ, ବାଦାମ୍ ଗୁଣ୍ଡ, ଧଳା ରାଶି, ଲଙ୍କା ପାଉଡର, ଆମଚୁର୍ ପାଉଡର, ହିଙ୍ଗୁ, ଚିନି, ଧନିଆ ପତ୍ର, ଜିରା ପାଉଡର, ହଳଦୀ ପାଉଡର, ଗରମ ମସଲା, ତେଲ, ଲୁଣ, ରସୁଣ । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମ
ସ୍ମୋକେଡ୍ ଷ୍ଟ୍ରବେରୀ-ମ୍ୟାଙ୍ଗ ଜୁସ୍
SMOKED JUICE
ସ୍ମୋକେଡ୍ ଷ୍ଟ୍ରବେରୀ-ମ୍ୟାଙ୍ଗ ଜୁସ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ଷ୍ଟ୍ରବେରୀ, ମ୍ୟାଙ୍ଗ ଜୁସ୍‌, ପୋଦିନା ପତ୍ର, ବରଫ, ଗରମ କୋଇଲା, ଲେମ୍ବୁ ରସ, ସ୍ପ୍ରାଇଟ୍ । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମେ ଷ୍ଟ୍ରବେରୀକୁ ଛୋଟଛୋଟ କାଟି ଏକ ପାତ୍ରରେ ରଖିବେ । ଏହାପରେ ସେଥିରେ କିଛ
ଦିଲ୍‌ୱାଲା ଚିକେନ୍
DILWALA CHICKEN
ଦିଲ୍‌ୱାଲା ଚିକେନ୍
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ- ଚିକେନ, ଟମାଟୋ, ଡାଲଚିନି, ଲବଙ୍ଗ, ଗୁଜୁରାତି, ଲଙ୍କା ପାଉଡର, ଲୁଣ, ତେଲ, ବଟର, ଲେମ୍ବୁ ରସ, ଅଦା, ରସୁଣ, କଂଚା ଲଙ୍କା, ଦହି, ଗରମ ମସଲା, କସ୍ତୁରୀ ମେଥି, ମହୁ, ଧନିଆ ପତ୍ର । ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ- ପ୍ରଥମ
App icon
Argus News App
Get the app for latest videos, live
videos & exclusive programs.
OPEN APP